3

@koziar Właśnie cała magia tutaj polega na tym, że to ty insynuujesz powiązania korupcyjne ;) On jedynie przedstawia fakty z bilingów i pyta, po co Czesiek dzwonił do szefa mafii piłkarskiej gdy zaczęły się aresztowania, a to już osoba czytająca sobie dopowiada po co.

10

Temperatura w Warszawie - 37 stopni
Temperatura wewnątrz mojego miasta pod Warszawą, odczyt z balkonu zacienionego od 3 godzin: 39 stopni
Dla porównania temperatura w Jeddach, Arabia Saudyjska - 38 stopni; Doha, Katar - 41 stopni; Dubaj, ZEA - 36 stopni.

Nic tylko kefija na łeb i na wielbłądzie po browara do sklepu.

6

@koziar Jakie domniemanie? On nie mówi, po co Michniewicz dzwonił tylko przedstawia fakty, że jak zaczęto łapać przestępców to Michniewicz wydzwaniał do szefa organizacji przestępczej.

6

@esem91 Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Twoja brytyjska pogoda jest zła bo tam siedzisz, jak byś przyjechał tutaj i musiał się smażyć w pustynnych temperaturach to byś szybko zmienił zdanie.

0

@tomek8756 To jest pogoda do korzystania? W takim upale nic się nie da zrobić, szczególnie jak miesza się nawet małym mieście, gdzie temperatury spokojnie dobijają do 45 stopni. Jakakolwiek aktywność w takich warunkach zdrowiu nie służy w naszym klimacie.
Lepiej jakby było ciągłe 25-28 stopni niż kilka dni takiego skwaru.

0

@PatrykBarca Memy i beka w necie mają to do siebie, że szybko stają się nudne. Z resztą jego praca broni się sama i jest kierowana do poważnych ludzi a nie głupków z internetu od śmiesznych obrazków.
Sądzisz, że jak wykryje kolejną aferę, kto ktokolwiek będzie się przejmował jego przepychankami z jakimś ćwokiem od gadania o kopaniu balonika? Absolutnie nie.

4

@PatrykBarca Wykazuj trochę mentalność XXI wieku. Jakaś "popularność" i punktowanie. Nie, Jadczak to dziennikarz, reporter śledczy a nie celebryta, on nie musi być lubiany, nie musi mieć jakiegoś splendoru, on się broni własną pracą a tą wykonuje świetną. Wiesz o tym, że to on odkrył sławne na cały kraj 70 milionów Sasina? No właśnie, nie wiesz bo to nie jest istotne w jego pracy.
Cokolwiek by nie zrobił to niczego nie straci, nawet jeżeli głupki z internetu się na niego rzucą, a Stanowski to może wyjaśnić sam siebie, obrósł w piórka i może go to dużo kosztować.

0

@Lucassito Ale różne rozliczenia są brane z bilansu rocznego a nie ze stanu konta. Tak działają chociażby limity budżetowe czy FFP które nie patrzy na ogół finansów tylko na bilans w danym okresie.
Limit płacowy bodaj jest liczony co sezon, dlatego przez zabawy księgowe w 2021/2022 mieliśmy limit na tak abstrakcyjnie niskim poziomie, że gdyby był realny to nawet Krychowiaka byśmy nie zarejestrowali.

0

@Greenalley To się nazywa kreatywna księgowość, czyli przerzucanie cyferek tak, żeby na końcu się zgadzało.
Wpieprzyli tyle zobowiązań ile tylko mogli w jeden sezon, żeby zmaksymalizować stratę, by potem mieć czyste konto i zaliczyć duży zysk.

1

@Kondziubarca Sytuacja jest dynamiczna, wczoraj był news, że tylko byli w tej samej restauracji a dziś że ze sobą gadali, jutro będzie że zrobili zdjęcie a pojutrze, że Xavi przeprowadził z nim pierwszy trening indywidualny.

0

@szkutnik91
NIe da się tego porównać, bo CVC to bandycki deal.
Teraz dostaliśmy 207 za 10% udziału na 25 lat i robimy co chcemy z kasą.
W przypadku CVC traciliśmy 10% udziałów za dosłownie mówiąc 0 Euro, bo nie dostawaliśmy od CVC kompletnie nic.
Te 270 milionów to był KREDYT od La Liga, do spłacenia w 40 lat w zamian za oddanie 10% udziałów na 50 lat, a do tego to La Liga dyktowała co możemy zrobić z pieniędzmi i w jaki sposób je wydać, z 270 milionów na transfery mogliśmy dać bodajże tylko 40 milionów, drugie 40 na pensje, reszta na spłatę długu i rozwój młodzieży.

0

Czyżby Konami wiedziało coś więcej, czy po prostu na ślepo rzeźbią?
https://www.gry-online.pl/newsroom/konami-podkreca-spekulacje-odnosnie-sytuacji-roberta-lewandowskie/z0223b7

0

@Gaz Real odpuścił? Przecież do końca okienka podbijał stawkę, skończyło się chyba ponad 200 milionów których i tak odmówiono, ale Real ani chwili nie odpuścił

1

@lucas/catalan Jest dobre poletko do szukania spisku, mianowicie te informacje wypłynęły w dniu w którym Red Bull ogłosił swój projekt autorskiego auta Hypercar co może być zalążkiem do wejścia tej potężnej marki na rynek aut cywilnych o czym głośno się mówiło już w zeszłym roku.
Dziś potwierdzono, że to nie było tylko bajanie i ujawniono projekt RB17 i akurat się złożyło, że gdzieś rok temu ojciec dziewczyny Maxa Verstappena obraził Hamiltona.
Czy jest przypadkiem, że niecały miesiąc temu potwierdzono, że "zaprojektowany" przez Hamiltona Mercedes AMG One, auto z klasy Hypercar trafi w końcu do produkcji seryjnej i został zaprezentowany w akcji na Festiwalu Prędkości w Goodwood w ten weekend.
Dobry haczyk co nie?

0

@PatrykBarca Ja nie wiem o co mógłby się pytać, ale ma prawo pytać o wszystko bo ma prawo do obrony, dlatego w takich sprawach to role są odwrócone i oskarżyciel musi udowadniać przed oskarżonym, że został pomówiony.
I sprawa wygląda też tak, że jak był proces Fryzjera, to prokuratura żeby sprawę przyspieszyć dała ultimatum, że jak ktoś się sam zgłosi i doniesie, to go kara ominie i najpewniej dlatego "nic" na Michniewicza nie mają. Jeżeli Jadczak to dobrze ogarnie z papugami, to może się skończyć tak, że Michniewicz będzie musiał się do tego przyznać przed sądem.
A no i pytanie, czy Jadczak bezpośrednio oskarżył Czesia o korupcję czy jedynie wyciągnął znaną wiedzę i zadał pytanie, bo jeżeli zrobił rzetelnie swoją robotę to Michnieiwcz tej sprawy nie wygra a tylko wsadził kij w mrowisko.

3

@PatrykBarca Nie wiesz za bardzo jak działają takie procesy co? Zobacz sobie proces Owsiaka z Matką Kurką. Matka Kurka jako oskarżony mógł się bronić i na udowodnienie swoich słów Owsiak musiał mu przynieść tony dokumentów WOŚPu

2

@takisobiektos I prawidłowo, nawet jakby był dobrym trenerem, to w kadrze narodowej nie ma miejsca na gościa uwikłanego w aferę która całkowicie rozwaliła naszą piłkę nożną.

2

@PatrykBarca Dlaczego miałby się nie zajmować? Napisze przeprosiny i wróci do swojej pracy.
A najpewniej Michniewicz i tak tą sprawę już ma przegraną. Tego rodzaju sprawy są odwrotnością normalnych spraw i to oskarżyciel musi bronić się przed oskarżonym. Jadczak będzie miał prawo się bronić i dzięki temu będzie mógł wyciągnąć masę danych od Michniewicza, a to Michniewicz będzie musiał udowodnić, że Jadczak nie ma racji.

8

@John_Doe Ten argument niestety jest niecelny. Na całym świecie są wesela i nie tylko w Polsce się na nich dobrze bawią, a nigdzie indziej disco polo nie słuchają.

0

@kris81 W trakcie gry to nie, ale doznania są na tyle intensywne, że już godzinka ci wystarczy, żeby zrozumieć, czy w ten sposób chcesz grać czy nie, później zaczynasz od nowa nową postacią i testujesz. Soulsy to trudny tytuł więc komfort grania jest kluczowy, inaczej się odbijesz od tego jak od ściany.

0

@kris81 Pograć trochę czym popadnie i sprawdzić czym się gra najwygodniej.

0

@Murazor Bayern musi dużo pracować na ten swój zysk. Masz przykład 2019/2020, gdzie Real i Barca zarobiły dużo więcej niż Bayern, Real odpadł w 1/8, Barca w 1/4.
Z resztą to nie wygląda tak kolorowo jak się wydaje, możesz sprawdzić w internecie ile mają dochodu, za sezon 19/20 po wygraniu LM na czysto zarobili 10 milionów euro, za sezon 20/21 zarobili już tylko 2 miliony euro. Sądzisz, że przy wszystkim co się dzieje na świecie to te zyski na ile im starczą, że sobie mogą pozwolić oddawać piłkarzy za darmo?

0

Dziwny jest ten Bayern, że tak uparcie chce budować sezon w oparciu o piłkarza, który otwarcie nie chce u nich grać a zamiast pieniędzy z pozbycia się problemu zobaczą całe nic, bo jak nie teraz to odejdzie za rok. I nie będzie to ich pierwszy dziwny występ, bo już kilka osób odeszło za darmo.
To na czym oni robią interes i jak chcą się odnaleźć w nowym świecie z nowymi stawkami i inflacją, skoro nie zarabiają kasy? Ich liga jest mało dochodowa a w Europie Barcelona odpadając w 1/4 LM zarobi więcej niż Bayern jak te rozgrywki wygra.
Przyszłe ewentualne długi i inwestycje będą dla nich już sporym obciążeniem mimo zdrowych finansów teraz z prostej przyczyny: do tej pory wszystko spłacali majątkiem klubu ale tego majątku już praktycznie nie ma na sprzedaż.
To jak oni mają zamiar funkcjonować, ile czasu będą jeszcze brali tylko darmowych piłkarzy i jak daleko zajadą na ogołacaniu Bundesligi z najlepszych zawodników?

30

Pamiętaj kogo spotkałeś w 2005 roku w kiblu w Holandii
Nie pamiętaj o czym rozmawiałeś przez 27 godzin z szefem mafii piłkarskiej.

0

@Patrykl145 Nie, leci na żywo a przynajmniej nagranie jest w formie live. Nie zmienia to faktu, że jest w całości ustawiony.

0

@SteuerFreiMoney Szlag cie trafia, bo nie wiesz o czym mówisz. Niewygodność bolidu to są rzeczy, które tobie by kości połamały, mówimy o jeździe pod ciągłymi przeciążeniami sięgającymi 5G, bolidy po zdjęciu nogi z gazu samą aerodynamiką osiągają 1G przeciążenie, w tym sezonie mają problem z podskakiwaniem który generuje pionowe przeciążeni 0,5-0,75G i robi to z częstotliwością 300 razy na minutę. Żadne sportowe auto czy motocykl nie daje człowiekowi takiego wycisku dla organizmu a oni w takich warunkach muszą utrzymać pełne skupienie, koncentracje i precyzje, kręcąc idealnie powtarzalne kółka przez ponad godzinę.
Sam fakt, że ktoś ryzykuje bardziej czy mniej nie sprawia, że jest lepszym kierowcą.

2

@Lucassito Ale to uważasz, że problemu nie da się inaczej obejść? I czy ten problem kiedykolwiek istniał? Skoro do tej pory nie było takiego przepisu, to czemu nikt nie kupował supergwiazd do zespołu juniorów, żeby omijać FFP?
Jak dla mnie, jeżeli realnie chcieliby coś zrobić, to by np. ustanowili FFP tylko dla zawodników powyżej np. U21, żeby nie dławić zespołów i nie zagrażać młodym zawodnikom, bo w tym momencie dużo mniej przychylnie będzie się patrzyć na dzieciaki, jeżeli trzeba będzie kalkulować, że ich pensja obciąży limity. A rzecz i tak rozbija się o to, że La Liga przecież nie ma w tym żadnego interesu i najlepiej dla niej by było, gdyby FFP nikogo nie ograniczało bo rywalem - o którym często sama La Liga wspomina - są kluby państwa, które ograniczeń nie mają. Tymczasem Tebes mówi jedno, a drugą ręką dokręca śrubę zespołom, w teoretyczne imię ich interesów.

0

@Odcinkowy Skąd dane, że większość nie podjęła?

0

@AlbertBenaiges No był tryplet i to jest maszyna do wygrywania? Dominowaliśmy w lidze kilka sezonów, ale nie mieliśmy zbytnio rywala bo taki Real lubił się wysrać na ogórkach, ale w Europie 4 puchary w 20 lat to nie jest jakaś maszyna do wygrywania i to mając taki skład.

0

@Odcinkowy Tak, i cała ta grupka pobiera zasiłki i wraca na Ukrainę a nie np. idzie do pracy w naszym kraju.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?