0

@norbi77 O tym to akurat pisze większość ludzi od roku, więc dalej nie wiem o co chodzi.

0

Cadiz oddało 3 strzały przez cały mecz. Dwie setki i jeden niegroźny strzał.
Te 2 groźne strzały były tylko i wyłącznie spowodowane przez Lengleta, który najpierw źle wybił piłkę głową prosto na niekrytego napastnika 5 metrów od bramki a potem spowodował karnego.
I tak co mecz...

0

@norbi77 Chłopie, a ile ty ataków Cadizu widziałeś? Ludzie mieli pisać, że Lenglet tragiczny jak przez cały mecz prawie niczego do roboty nie miał? A teraz zobacz sobie na statystyki, Cadiz oddało 3 strzały na bramkę z czego 2 strzały były dzięki Lengletowi, raz głową podał do gościa na 5 metr i tylko kompletny brak klasy naszego przeciwnika uratował sytuację, drugi raz to spowodował karnego. Nieomal byłby bezpośrednio winny stracie 2 bramek w jednym meczu.
Nie mówiąc o tym, że nawet tak żenująco grający rywal był zbyt dużym wyzwaniem dla niego, więc więcej razy faulował niż czysto interweniował (4 faule, najwięcej w drużynie).

1

@Thomas99PL Przestańcie wypisywać te bzdury... Jest Mingueza ŚO ale mu Koeman każe biegać po skrzydle, w tym czasie na ławce siedzi Firpo a on wystawia do gry Lengleta który nie zaliczył w tym sezonie ani jednego meczu bez potężnego wylewu. Już w pierwszej połowie byśmy stracili bramkę przez niego.
Druga sprawa, stałe i absolutnie bezsensowne zmiany - Griezmann nawet gdy sobie nie radzi jest miliard klas bardziej przydatny niż potężny Braithwait który ani do ataku ani do obrony się nie nadaje. Busquets i Pedri byli kluczowi do kreowania akcji - ich też zdjął według klucza i wpuścił kompletne drewno Pjanica i chodzący chaos Pugia, w meczu na styku 1:0, doskonale wiedząc o wylewach obrońców gdzie jedna strata piłki oznacza akcje bramkową przeciwników. I jest to stałe zagranie przez cały sezon kończące się w ten sam sposób.

0

@norbi77 Przepraszam, więcej nie wypuszczę na boisko obrońcy który w każdym meczu zalicza wylew po którym tracimy bramkę, bo rozumiem że to moja wina skoro nie Koemana że Lenglet w ogóle wychodzi grać?

1

No i ok, teraz jasno można stwierdzić, że Koeman out. Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla wystawiania Lengleta który jest odpowiedzialny za większość porażek w meczach w których brał udział, nie ma też żadnego usprawiedliwienia do wypuszczania w meczu na styku wyniku taką miernotę jak Braithwait jak bardzo by Griezmannowi nie szło, bo udowodnił wielokrotnie, że może być decydujący, a Braithwait udowodnił wielokrotnie, że jego obecność w Primera Division to jakieś nieporozumienie.
Sezon prześciowy sezonem przejściowym, to co ten człowiek robi na ławce nie ma prawa mieć miejsca, takie rzeczy jak Lenglet robi na boisku to powinien zostać przyspawany do trybuny choćby miały grać dzieci z Barcelony B.
I nie mówcie, że nie jego wina, że nasi napastnicy nie strzelają bramek, bo to on odpowiada za taktykę miliarda podań w gąszczu obrońców i strzałów na pałę bez przygotowania.

1

Jak mnie irytuje gdy widzę nowych zawodników którzy chcą grać w piłkę, ruszają się, wbiegają za linie obrony i nigdy do nich podanie nie pójdzie bo klepiemy te milion podań bez żadnego sensu... Nasz styl się nadaje jedynie do śmietnika.

1

I dzieje się tak, my znowu pierdyliard strzałów bez gola, zaraz pójdzie jedna kontra i stracimy bramkę a potem bicie głową w mur przez resztę meczu.

1

@against_modern_football Tak, a na boisko wyjdzie Koeman.

0

@pt9 Z drugiej strony, co miałoby zachęcić widza do oglądania takiego Cadiz żeby dostali większy hajs z praw? Paskudna gra bez polotu, nikomu się tego oglądać nie będzie chciało.

0

@Bobo25 Nie, jeżeli Varan był na spalonym to bramka absolutnie niesłuszna, przepisy jasno mówią że nie można brać aktywnie udziału w grze będąc na spalonym a próba strzelenia bramki główką to aktywny udział.

0

@LUPR Ile lat będą w okresie przejściowym? A jak z Ronaldo też nie byli w stanie konkurować to co znaczyło? To jest bajanie o tym mentalu.

0

@YoNoEntiendoNada Należy najpierw zrozumieć sens wypowiedzi przed odpowiedzią. Nie mówię o wygrywaniu trypletu tylko o fakcie, że jak można o danej drużynie mówić, że ma nieziemski mental, jak ma mental który nie pozwala co roku nawet pomarzyć o wygraniu wszystkiego? Jak drużyna z najlepszym mentalem może odpadać z trzecioligowcem grającym w 10? O to chodzi, mental to wola walki.

0

@LUPR Nie potrzebujesz dobrej kadry żeby z PK nie odpadać w pierwszym możliwym terminie, my w zeszłym sezonie mieliśmy tragedię kadrową a i tak dłużej od Realu walczyliśmy na wszystkich płaszczyznach, dwa lata temu byliśmy 3 mecze od trypletu a powiedz, że mieliśmy lepszą kadrę od Realu. My od 2016 roku jedziemy na kryzysie kadrowym i co roku bez tego "mentalu zwycięzcy" byliśmy w stanie dłużej utrzymać się w grze niż najlepszy pod tym względem Real no to coś chyba jest nie tak z tym ich mentalem, nie sądzisz?

0

@Bobo25 Wyskakiwanie do główki realnie myląc przeciwnika i utrudniając dojście do piłki będąc na pozycji spalonej jest niezgodne z przepisami.

5

@Ratamahatta Absolutnie się z tobą nie zgodzę, jak można nazwać "najlepszą" drużynę której mental jest za słaby do gry na wszystkich frontach? Wygrali LM i owszem, ale pokaż ile sezonów ten ich potężny mental pozwalał im grać o tryplet? Z jednorazowymi wyjątkami nigdy, zawsze na pewnym poziomie rozgrywki kończą wcześniej, PK odpadają z trzecioligowcem grającym w osłabieniu, to jest ten potężny mental? Jak wygrywali hurtowo ligi mistrzów, to tylko raz liczyli się o walkę na krajowym podwórku, a ile razy kończyli rozgrywki ligowe jeszcze zimą? Tak się nie zachowuje drużyna z najlepszym mentalem.

0

Swoją drogą, czemu znowu brak narysowanej linii spalonego? Varan był na pograniczu, nic oczywistego a brak udział w akcji.

0

@maatiixx No to świetnym realistą jesteś, skoro uważasz że my mamy mniejsze szanse niż Real który też gra gówno i traci hurtowo punkty.

8

@maatiixx Weźcie usuńcie konto z tego portalu jak macie wypisywać takie głupoty. Tacy z was kibice co mają zero jakiejkolwiek wiary i juz wiedzą kto ligę wygra, to po grzyba oglądacie te mecze i w ogóle zaczynacie dyskusje jak wiecie kto wygra i że Barcelona nie ma szans...

0

@LuisSalvano Jak już masz brać DS4 to lepiej wziąć DualSense od PS5, jest zdecydowanie wygodniejszy a do tego Steam potrafi korzystać z jego funkcji, różnice w cenie nieduże między DS4 a DualSense

1

@Survier Niesamowite jest to, że ten chłopak gra na najwyższym poziomie dopiero od 1,5 roku i w tym czasie dostał niewiele minut a już można składać ponad 10-minutowe kompilacje.

1

Ale o czym tu jest mowa? Haaland kosztował 20 milionów plus ogromna prowizja dla ojca i Raioli a do tego wysoka pensja (która w Hiszpanii musiałaby być dużo wyższa przez wyższe podatki) i zapis o żenująco niskiej klauzuli która sprawia, że BVB zaraz go straci i nawet na nim nie zarobi.
Z resztą, ruszcie głową, myślicie że Barca była jakaś uprzywilejowana w biegu po niego? Nie, stała na tym samym poziomie co inni, a teraz zanim zaczniecie płakać że znowu odpuściliśmy mega gwiazdę to zastanówcie się, czemu w tak "promocyjnej" cenie trafił do gównianego BVB a nie Liverpoolu, City, Bayernu, PSG, Realu, Atletico, Juventusu czy dowolnego innego klubu.

1

@MisterFCB Zbyt monotematyczny i nie stosuj jako głównej linii melodycznej irytujących dźwięków

0

@DonMatteo901 Bo PO to rdzennie konserwatywna partia, oni nigdy nie byli lewicowi, jak powstawali byli partią prawicową która dopiero po przejęciu rządów przez Tuska złagodniała uderzając w centrum ale nigdy nie poszła na lewo ale dalej wśród starej gwardii członkowskiej ma masę konserwatystów, dlatego też nigdy nie ruszyli tak zwanego kompromisu aborcyjnego powodując że Polska jako jeden z nielicznych krajów na świecie nie miała tego tematu uregulowanego prawnie czy też nigdy nie poruszyli tematu związków partnerskich (nad czym ubolewam) bo homoseksualiści za bardzo kojarzyli się z tym tematem.

0

@Tomo_95 Wymieniłem największe drużyny, wymieniać mógłbym dalej i w koło we wszystkich rozgrywkach każdą drużynę. Real, Atletico, United, Chelsea, Napoli, Inter, Milan, BVB, cała historia piłki nożnej wyścielona jest masą kompromitacji, każda drużyna ma jakąś na koncie, żadna z nich nie potrafiła być rok w rok na topie, każdego dopada wymiana pokoleń i to odróżnia słabe drużyny od mocnych - te słabe nigdy nie wracają, mocne rotują. Barcelonie się trafiło, że przez bardzo długi czas byliśmy na topie dłużej niż inne kluby, teraz mieliśmy pierwszy sezon bez trofeów i już się wróży koniec świata bo być może będzie drugi a nikt już nie pamięta jak na początku wieku cztery lata nie wygraliśmy niczego i finansowo byliśmy w takim samym dole by potem wskoczyć na szczyt i nie zejść z niego przez 15 lat.
@karci0 jak wyżej, wymiana pokoleń, cykl dotykający każdego a teraz pokaż inny zespół który w samym LM nie kompromitował się kilka lat z rzędu? Ile kompromitacji zaliczył Bayern? PSG dopiero w zeszłym sezonie doszło do finału, City kompromituje się co roku od lat, wielkie United to teraz częściej gra w Lidze Europy niż w LM a i tam tak wielki klub ma duże problemy, Juventus z Ronaldo czy bez też od lat nic nie umie ugrać, nawet "król UCL" Real Madryt nie mógł przejść 1/8, potem kilka razy wygrał a teraz znowu nie może 1/8 opuścić a do tego co sezon ma problem w ogóle awansować z grupy bez strachu o to że odpadną.
To im wypada a nam nie wypada? Bo co, bo Messi? Czy może w Barcelonie nie grają ludzie którzy także mogą się zestarzeć czy nie mieć formy?

37

Pamiętajcie, przegrać z Porto - się zdarza. Stracić 7 bramek z Aston Villą - się zdarza. Stracić 5 bramek z Nurmberg - się zdarza. Wygrać 2:0 z United by potem przegrać z ich szkółką 3:1 na własnym stadionie i odpaść z LM - się zdarza. Odpaść jako mistrz w 1/8 z najsłabszym od lat Atletico z LM nie oddając w pierwszym meczu nawet celnego strzału - się zdarza. Odpadać co roku z LM ze słabszymi rywalami np. tracąc 3 bramki z Lyonem - się zdarza, taki jest football, pojutrze o tym zapomnimy.
Nooo chyba, że jesteś Barceloną która po latach bycia na szczycie doszła do wymiany pokoleniowej i kryzysu instytucjonalnego - wtedy to już się nie zdarza, wtedy to są kompromitacje przekreślające całkowicie sens istnienia klubu i wypominać je będziemy przez lata przy każdej możliwej okazji.

Tak widzę obraz fanów piłki nożnej i nie tylko przeciwnej Barcelonie ale także jej "kibicującej".

0

@Elnuum Przykre jest to, że nawet mimo lepszej kadry Juventus nie jest w stanie zaprezentować się lepiej od nas w Lidze Mistrzów

1

@barteq Bo Alba się nie przewracał na Suso, wystarczy sobie powoli obejrzeć powtórki, żeby zobaczyć że Alba ma nogi na ziemi a Suso podskoczył uwieszony na jego ramieniu i się przewrócili.
https://i.ibb.co/64Y0Zqb/image.png
Ronaldo przewracał się przed faulem, zgubił piłkę, nogi się poślizgnęły i poleciały dalej prosto pod nadbiegającego obrońcę. Równie dobrze można by powiedzieć, że to Ronaldo podstawił nogę obrońcy.

0

@BarcaInfo Według doniesień ta kwota jest zaniżona, ponoć do 20 milionów transferowych trzeba dorzucić też 25 milionów za podpisy i prowizje a i ma pensję 40 milionów a w tym roku klauzula spada do 75 milionów więc w ostatecznym rozrachunku mogą nic na tym nie zarobić a te 20 milionów za tranfer to specjalna cena tylko dla BVB.

0

@Encore Nie, Haaland i Griez w jednym składzie i odejście od tego bezsensownego "DNA" w którym ani jeden ani drugi się nie odnajdą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?