Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Warszawiak86 no kpina bo zeby go trzymac w 1 zespole musza mu dac numer od 1-25 a nie ma miejsca bo te placki nikogo nie sprzedawaja, a w kolejce po numer z 1 skladu czeka jeszcze Fati i Puig
2
@Kgorecki2500 czego ty nie rozumiesz ? "Uzgodniono ze wroci na wypozyczenie do Las Palmas gdy nie bedzie gral w zadnej druzynie PRIMERA DIVISION lub w innych krajach w 1 LIDZE" to jak maja go dac do Barcy B ktora gra w nizszych ligach. Xd poczytaj ze zrozumieniem
0
@lucca87 nas to samo zaraz moze spotkac. Klub jest spłukany, kontrakty kosmiczne. Zaraz my sie na dno stoczymy jak nikt nas z tego bagna nie wyciagnie
1
@lucca87 sie sie smiejesz z Donnarumy czy Ibry ? Kto normalny w klubie ktorego celem byc powinne wszystkie trofea co roku a nie blamaze kupuje Braitwhita i do tego nie potrafi zrobic rewolucji sprzedawajac Vidala Rakitivia cxy Suareza za normalne pieniadze
1
@betonito na gospodarce sie nie znasz a pieprzysz o chodowcach norek, jakbym sluchal jakuegos pisowca ktory sie wymadrza a pojecia o tym 0. Tylko to co sie na czytal w jakues gazecie i od eko idiotow
0
@333tricampeones333 kasy nie ma. Widzisz jaki jest kryzys finansowy. Oni na nic kasg nie maja
9
@adaskooow to co mozna powiedziec o naszych apaczach glosujacych na PiS ?
2
@toszman Suareza nie zastapisz 1 do 1.
1
@Progressive derby LA w finale konferencji. Teraz byly polfinaly konferencji
4
@betonito trener moze powedziec ze kogos niechce a kogos innego chce. Reszta to jest praca partaczy z zarzadu ktorzy nie wiedza co tam jeszcze robia
1
@Rudi35 tez uwazam ze Lakersy z LBJ i AD powinni to ogarnac.
1
@xBoMBoWiECx Denver pisze historie w tych PO
0
@Khajio fillery to jest ogolnie cos czego nienawidze. Chyba ze maja ciekawy pomysl na sage w filleru. Ale black clover ogladam na biezaco i sie doczekac juz nie umiem az sie skoncza fillery bo za duzo juz tego
0
@Khajio z mojej strony moge ci polecic The misfit of demon academy jak nie ogladales to zobacz. 13odc ale 11 jest na dzien wczorajszy jeszcze 2osc wyjda
0
@Khajio black clover ogladam na biezaco. Hehe podoba mi sie.
0
@Krzychuuuu14 nie ogladalem. Tytul znam i teraz sie zastanawiam czemu nie ogladalem xd
0
@Isso89 podziekuje hehe.
0
@PrinceDamon ooo dzieki wielkie napewno skorzystam
1
@Khajio hunter obejrzalem. Ogolnie sporo juz tego zobaczylem. Ale jak mam na yt szukac w topkach to wole tu zapytac hehe. Mi jest obojetne ile ma odc. Jak mi sie spodoba to ogladam a jak nie to nie ogladam. I tak tytuly ktore tu dostane najpierw przejze na yt (zeby zobaczyc mniej wiecej co sie dzieje) i dopiero pozniej ogladam.
P.S po awku widze ze fan Hisoki hehe
0
Rzuccie jakims tytulami anime godne obejrzenia moj typ to ogolnie naparzanki/magia/demony. Jakby ktos byl na tyle uprzejmy i polecil cos
2
@SamuraJack daj mu spokoj, widzisz ze uczy sie pisac nazwiska, napewno jakis swiezak to jest. Tacy kibice od Malcolmow de Lightow Pijaniciow to diamenty. Kibicuja klubowi a poprawnie napisac nazwiska nie potrafia
5
@KrychaTC a to on ma miec w obecnej sytuacji szacunek do "kapitana" za te fochy jakies niesmieszne ?
0
@Felippe96 Barca TV+
0
@AdixMessiNeymar1011 Semedo ? Davies mu juz pokazal jak powinien grac obronca. Zobaczymy czy wyciagnie wnioski
0
@Bartosz85 ja nie mam info. To sa tylko moje domysły i niekoniecznie sie musisz z nimi zgadzac ale ogladam mecze i widze co by mogl zrobic Messi a nie zrobil. Wiem, mozna powiedziec ze go nie widzial czy cos ale Messi z takim przegladem pola jakie posiada to az chce sie w to watpic. Ile razy Messi mogl zagrav mu patelnie a gral do amigosa z ataku ktoremu pilka odbijala sie tylko od sęka
0
@Bartosz85 no wlasnie nie przeszkadzalo im wspolne granie a Messiemu nawet chyba i to przeszkadzalo
0
@Coutinho007 z tego co pisalo gdzies to Alba sie spoznil,czyli zostal jeszcze 1
0
@denks1984 ale Neymara juz nie ma wiec gra sie z tymi ktorych sie ma. Jak cos Messiemu nie pasowalo to mogl siedziec na PS a nie chodzic ni to po PS ni to po ŚPO
0
@denks1984 nie jestem gimnazjalista. Messi dal nam duzo owszem, ale to nadal byla zasluga jego i druzyny, DRUZYNY ktorej hyl czescia ! A nie tak jak teraz Messi i przydupasy. Transfer Griezza od samego poczatku sie Messiemu nie podobal, dlaczego ? Czym mu Griezz podpadl ? Tym ze nagral jakis smieszmy film ? O to sie na niego wkur ? To dlaczego jeszcze lubi Neya za jego pajacowanie ?
0
@Bartosz85 o kurde niewiedzialem ze puchary dla klubu zdobywa pilkarz a nid druzyna, stad te 2-0 w tym roku z RM 8-2 z Bayernem, 4-0 z Live 3-0 z Roma ale spoko. Od tego sezonu bede patrzyl tylko na Messiego i jego zdobywaniu pucharow dla klubu a nie na pionkach od podawania pilek. Narzuciles mi calkiem inny sens ogladania meczu gdzie wg mojej opini powinna byc DRUZYNA a nie Messi i pionki od podawania pilek. A tak na powaznie gdyby Messi probowal zakumplowac sie z Griezzem od samego poczatku i zauwazal go w akcjach ofensywnych moze by atak (przynajmniej atak bo o reszcie nie wspomne) jakos funkcjonowal, chodzi mi o to ze w ataku bylyby 3 osoby a nie Messi i kolega zza płotu (czyt Suarez). No ale Messiemu od samego poczatku transfer Griezza nie spasowal niewiadomo dlaczego