0

@denks1984 hahhaa. Dobre. Skoro tak go nie lubisz to ja jako obiektywny kibic powiem tyle. Griezz jako pilkarz dal duzo reprezentacji Francji i wygral z nia mundial w ktorym byl wiodaca postacia. A pan obrazalski ktory chce opuszczac co sezon tonace statki daje dupy w finale MŚ w 2014 ktore mogl sam wygrac. I nie mow mi ze kazdy moze miec zly dzien bo pan obrazalski i jego amigosi z repry dobrze wiedzieli jaka stawke graja czy tez w CA w finalach. Takze nie pitol mi tu o bezuzytecznym graczu bo on jako jedymy biega tam i spowrotem a to ze pan obrazalski i jego amigosi go nie widza gdy ten sie pokazuje do gry to juz od nich wina, bo akcji gdzie on sie pokazywal do gry bylo multum ale kazdy amigos musi podac do pana obrazalskiego mimo tego ze go pół zespolu z druzyny przeciwnej kryje

0

@Bocheno1 gosciu. Skomcz wklejac ten badziew w co drugim poscie. Bo ktos kto nie jest na grupie tego nie bedzie widziec

11

@marcinnikt po 1 meczu nie mozna oczekiwac kokosow. Po sezonie bardzo malo odpoczynku na regenracje do tego dochodzi szopka z Messim i Bartkiem i slabe treningi wczesniej. Zobaczymy co z tego bedzie bo chcialbym ich juz zobaczyc

1

@4Fabregas4 Xavi sam stawia podobno na 4-2-3-1 xd

0

@Rewolucja123 6 ? Napewno ? Bartek jest prezydentem a nie inny. 10 na reke na starcie pojdzie lekko

0

@KarwanLaMasia rozumiem ze smiejesz sie z swojej slepoty ktora nie dostrzega niczego dalej poza Camp Nou ?

0

@Abominacja w szkolce.

0

@bulbo74 ja jeszcze nie spie. Caly czas w robocie jestem. I nie ma czasu odpiaywac ci na jakies dyrdymaly. Czasu Suareza sie juz koncza i nie jest juz najkepsza 9

3

@RosjaninBut a co kieruje ludzmi w Polsce zeby glosowac na PiS ? To jest na tej samej zasadzie. Jest pewnie duzo liczba socios 60+ i widza tylko to co w TV gadaja

0

@bulbo74 najlepsza 9 na swiecie ? Padlem. Lewy go wciaga.

1

@BartArt a to sory. Moze chodzilo o debiut w 1 druzynie i to byl Bojan. Wiem ze w czyms Bojan byl przed nim.

0

@BartArt w 1 pkt masz chyba zle. Mlodszzym byl Krkić bodajze jak dobrze pamietam.

1

@Neymarinho czyli nikt. Obstawiam ze kazdy by uciekl. Takich zawodnikow jak Del Piero juz raczej nie bedzie

0

@kokos_xd raczej nie. W avatarze ma "Nie dla Neya". Pewnie Martineza

0

@Jakchcesz pewnie brutto. Czyli jakues 20baniek

3

@kaczmi raczej tam bedzie Griez. A Depaya wstawi na LS a Dembele na PS, ciekawi mnie jak ustawi Messiego i Coutinho

0

@KapiFCB no ja tez bym poprosil o wyjasnienie, bo nie ogladam F1 ale zaciekawilo mnie o co chodzi z tym absurdem

0

@sedziaoxford a co ma malzenstwo do klubu ? Xd. W malzenstwie tez walczysz o LM ?

1

@mekston jeszcze niewiesz czy ZZ bedzie trenerem na koniec rozgrywek

0

@natanvip Perez to madry gosc. Nie wycieraj jego mordy Bartkiem. Zeby nie bylo jestem kibicem Barcy, ale miej troche szacunku do Pereza

0

@masa11 sa zbyt leniwi.

1

@Stefinho juz to zrobilem, co dalej ? I co teraz wroci jak gdyby nigdy nic ? Zrobili gownoburze niepotrzebna. Wroci i zalozy opaske kapitanska ? Prosze cie.

0

Dembele moze i jest zmotywowany. Ale motywacja kontuzji nie ominie. Oby go wkoncu zaczely omijac i pokaze czy bylo warto

1

@vukoo1 o chlopie to by byla bomba.

0

@Turio no Davies mu pokazal gdzie jego miejse w sumie. Mlody gowniarz co dopiero wchodzi na wielka arene ojezdza goscia jak chce z kazdej strony a to typ ktory juz kilka lat tu jest xd

0

@zibiku za duzo gazet sie na czytal i tych innych badziewi

3

Czy pogawedka ojca z Bartkiem siejuz skonczyla ? Czy jak bo cisza jak makiem zasial

0

@Gacu95 ok, dzieki

0

@kulek22 w tych przekretach sie nie polapiesz

0

@HavertzKai bo jak wolala placic duza kase pilkarza a sie nie ppstarali o porzadnych trenerow to czego ty oczekujesz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?