Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kaisuj ja sobie Henrego na lawce trenerskiej w Barsie nie wyobrazam
0
@albertmidman dobra opcja to wedlug mnie Roberto Martinez (trener Belgow) i Koeman.
0
@G9 szkoda strzepic ryja... bo zaraz zrobia drugi wywiad albo poprostu jakis artykul prostujacy cala sprawe... bo przeciez beda musieli znowu ludziom oczy zamydlic...
6
@Rafiniaaa kukle mu scisnelo jak nie wygral zadnej indywidualnej nagrody w tym roku (oprocz najlepszego pilkarza serie A)
0
@michal26 przeczytaj wywiad z Barcainnfo
0
@Stoiczkow700 tornister xd. Chlopczyku ja w porownaniu do ciebie chodze do pracy. A ze ty musisz ocenki poprawiac bo za duzo na tej stronie przebywasz to nie moja wina. Sezonowcu.
2
Japier... ja rozumiem wywiad wywiadem. Ale po co sie go pytasz kogo lubi a kogo nie ? Nie potrzebnie robisz gownoburze.... jeszcze ten typ mowi kogo nie lubi a kto zasluguje na bana.... dramat.... Jak pytales Shiba to jakos madrzejsze te pytania zadawales.. @ściah wrzuciles goscia ze tak powiem w gowno. Przez te glupie pytanie narobil sobie tylko wrogow, a tym bardziej ze on wskazal na uzytkownikow ktorzy jednak sa znani na tej stronie i przez czesc kibicow lubiani.... jeszcze raz dramat... a i przy okazji sam duzo straciles w oczach kibicow walczac z tym "hejtem" xd
2
@19cukier48 aaa i Parejo zapomnialbym xd
1
@DonFerdinando za 40ziko ? Xd. To by go dalo rade do B klasy sciagnac xd
13
Kuzwa a kto Valdka przekonuje.... tylko starzy wyjadacze..
0
@MarioVeB! No ale znowu go nie ma. Ja napisalen w zdaniu "ktory przyszedl spowrotem i zostal" zaluzmy na dluzej niz sezon czy 2 sezony. Kibicuje jakies 14lat nie umiem sobie przypomniec...
2
@sewciu50 ale sezon to nie Gran Derbi....
0
@El dominatore Najwidoczniej Rakitic potrafi lepiej plakac jak to mu zle bez pilki i wogole. Dlatego sie nad nim ulitowali xd
2
@ForcaMilosz a z wychowankow w ostatnich 10latach ktorzy udali sie na wypozyczenie wrocil ktos i ZOSTAL ? (Nie wymieniaj Munira czy Deulofeu bo ich juz nie ma mimo ze wrocili)
0
@negreanu sledzisz ogolnie Wwe ? Kiedys tam jakas wzmianka byla ze Polak ? Czy ktos z Polskimi korzeniami tam bedzie wystepowac ? Jakos tak. Jezeli tak to jak mu idzie ?
0
@sylwestr na Anfield oni jechali bodajze 10dni po meczu ligowym takze mieli duzo wolnego zeby potrenowac i odpoczac. A Luve wtym czasie trzaskalo mecze co 3 dni bo byli w walce o mistrza Angli z City. Takze kto byl bardziej wypoczety to byl. Ja ciagle uwazam ze pomyje wylewane na Valdka (pomimo ze ho nie bronie) za ten mecz, ze to glownie jego wina sa nie sluszne bo najwiecej winy ponosza sami pilkarze i trener rowniez (ale to wiadome).
0
@Kaperan1357 bodajze zaraz po SPH.
0
@adamt1996 Roberto niech na PO zostanie. On gra tam troszke lepiej niz na Śp
0
@TheMefju ja widze wiekszy problem w zarzadzie niz w samym Valdku mimo ze on tez jest problemem ale nie takim jak nasz zarzad
0
@monsterrize racja. Mnie tylko zastanawia to dlaczego mu nie wyplacili premi skoro niby mu sie nalezy.
0
@NGTRX skoro Vidal nie zaprzeczyl w wywiadzie tzn ze to napewno jest prawda. Bo tak to by udzielil innej wypowiedzi.
2
@NGTRX no ale wiesz 2,4mln to to nie malo... kazdy by sie domagal swojego gdyby brakowalo...
0
@Odesseiron no dobrze. Wierze. Osobiscie nie wiedzialem zetak sie robi bo u mnie w rodzinie nikt takiego czegos nie robil i nie znam nikogo zeswoich znajomych zeby takie cos zrobili
0
@Odesseiron o kurde to mnie zaskoczyles xd. Znaczy wiesz no nie spotkalem sie poki co z takim czyms dlatego pytam heh..
2
@Pablopicasso27 Man City i kosmiczne wyplaty ? To ty chyba nie wiesz ile Barca placi swoim pilkarzom. Klocilbym sie nawet w kwestii transferow bo poki co to progi 100mln za pilkarzy przebilo PSG 2x i Barca 3x aa no i UTD za Pogby. Bo tak to poki co nie przychodzi mi nic do glowy kto by jeszcze przekroczyl prog 100mln za pilkarza.
0
@Skaramuczi ciekawe jest co pokaza w LM przeciwko Realowi. Czy faktycznie Pep skupi sie tylko i wylacznie na LM czy poprostu jego wizja w Man City sie juz wypalila.
0
To jest jakas tradycja w Urugwaju czy cos ? Ze musza odnawiac przysiege malzenska ?
4
@Crema Catalunya czyli zaraz sie moze okazaz ze plotki transferowe z Vidalem nie sa tylko plotkami... jesli sie naprawde okaze ze to jest prawda to ten zarzad jest kompromitacja.
1
@Chwytliwy ogolnie to nasz zarzad po stracie Neya jest daremny jak flaki z olejem
0
@Chwytliwy znaczy ten uraz co ma to to chyba bylo cos o kosci łonowej a nie o miesniach.