Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 na 3 obroncow ? Firpo to nieporozumienie ... Semedo w sumie tez...
0
@LoveValverde i po co gadka o tym Kloppie ? Niedawno sie jeszcze kazdy z niego smial ze z BVB final LM przegral a w kolejnym sezonie nic z nimi nie gral pozniej sie smiano z niego ze z LiVe final LM przegral. A teraz kazdy go tu chce mimo ze kazy wie ze on tu nie przyjdzie
0
@Bruttal wystarczylo sie zainteresowac a nie zadawac glupich pytan dzieciaku
0
@Bruttal jprdl.... od tego sezonu nie ma rewanzy doppiero w 1/2... tak ciezko troche poczytac....
0
@itmustbejoke odczep wzrok dzisiaj od Rakiety (nie jezt jego obronca) popatrz lepiej na Firpo...
1
@Mexo_fcb tak. Nie ma rewanzu. Dopiero w 1/2 jest rewanz
0
@Gnatu89 tylko 85% bylo posiadania pilki ida po rekord. Szkoda ze zapomnieli ze gole sie licza..
0
Masakra..... dobrze ze byl faul bo juz by mogli do domu jechac xd
0
@Transu96 jak to ? Masz 2 PO 1 ŚO i 1 LO oczywiscie mowie tylko o obroncach a nie o ustawieniu
0
@NGTRX nie to jest najwazniejsze...
0
@LoTo11 napasc przesieradel gwarantowana
12
Ale Puig zaspal żadnie...
8
O moj boze... Puig dal ciala
0
@marchisio10 raczej z Rakieta
0
Rakitic na ŚO ? Czy kto bedzie w tej obronie na ŚO ?
0
@Lord_Vader ja szanuje. Tylko napisalem o tych drozszych i tanszych. Sam korzystam z tych tanszych xd
0
@NeroTFP niekwestionowana legenda
0
@LoveValverde bo jak chcesz kupic sobie jakies konkretne piwko to musisz zaplacic ponad 3zl. Jak chcesz pic jakies zubry harnasie czy tyskie to placisz 2 z czyms
5
@PatrykBarcelona do tego Kane jest dosc podatny na kontuzje...
2
@kamyk_23 wypozyczenia wypozyczeniami ale kontuzje zrobily swoje do tego teraz ten transfer do tak ambitnego klubu gdzie graja emeryci z europy
0
Siemka. Mam pytanko otoz lubie ogladac anime no ale gdy wbijam na tv w przegladarke i wpisuje wbijam.pl czy shinden np to wyskakuje "server not found", a na telefonie jak wchodze na wyzej wymienione stronki to bez problemu moge i ogladam, no ale to na telefonie a wolalbym na tv (na tv jak np wchodze na cda to tez dziala no ale chodzi o stronki z anime). Gdyby umial ktos jakos pomoc/doradzic bylbym wdzidczny.
0
@thebaanqn ja nie mowie o 2. Co zrobia to zrobia. Ja jestem zabtym zeby kogos sprowadzili na wszelki wypadek. Zaraz sie zacznie PK, LM jak chca grac o wszystko to Messi i Grizz od dechy do dechy nie uciagna kazdego meczu. Fati jeszcze nie ma doswiadczenia, a Dembele to wielka nie wiadoma
0
@Kondziubarca a co w przypadku kontuzji Grizza lub Messiego ? Kim bedzie Barca straszyc ?
0
@donleoJR tylko w 1/2 rewanz
2
@Coutinho007 no dokladnie. Ah ten zarzad gdyby mogl juz skonczyc te swoje rzady...
0
@Coutinho007 Edit: Boateng tak na serio to nie jest nominalny napastnik..
3
@pinasmeister miod na uszy Dembele. Pewnie bedzie jednym z pierwszych rekrutow.
0
@Wilczeq uboj rytualny. Podrzyna go na zywca. Co zrobic taki obyczaj. W Polsce tez to jest hehe
0
@NaFazieHitman mam nadzieje ze jutro ta trojka w pomocy wyjdzie
2
@lucca87 no zakup 9 napewno bedzie w lecie. Tak przynajmniej obstawiam