0

@4drian0 na 3 obroncow ? Firpo to nieporozumienie ... Semedo w sumie tez...

0

@LoveValverde i po co gadka o tym Kloppie ? Niedawno sie jeszcze kazdy z niego smial ze z BVB final LM przegral a w kolejnym sezonie nic z nimi nie gral pozniej sie smiano z niego ze z LiVe final LM przegral. A teraz kazdy go tu chce mimo ze kazy wie ze on tu nie przyjdzie

0

@Bruttal wystarczylo sie zainteresowac a nie zadawac glupich pytan dzieciaku

0

@Bruttal jprdl.... od tego sezonu nie ma rewanzy doppiero w 1/2... tak ciezko troche poczytac....

0

@itmustbejoke odczep wzrok dzisiaj od Rakiety (nie jezt jego obronca) popatrz lepiej na Firpo...

1

@Mexo_fcb tak. Nie ma rewanzu. Dopiero w 1/2 jest rewanz

0

@Gnatu89 tylko 85% bylo posiadania pilki ida po rekord. Szkoda ze zapomnieli ze gole sie licza..

0

Masakra..... dobrze ze byl faul bo juz by mogli do domu jechac xd

0

@Transu96 jak to ? Masz 2 PO 1 ŚO i 1 LO oczywiscie mowie tylko o obroncach a nie o ustawieniu

0

@NGTRX nie to jest najwazniejsze...

0

@LoTo11 napasc przesieradel gwarantowana

12

Ale Puig zaspal żadnie...

8

O moj boze... Puig dal ciala

0

@marchisio10 raczej z Rakieta

0

Rakitic na ŚO ? Czy kto bedzie w tej obronie na ŚO ?

0

@Lord_Vader ja szanuje. Tylko napisalem o tych drozszych i tanszych. Sam korzystam z tych tanszych xd

0

@NeroTFP niekwestionowana legenda

0

@LoveValverde bo jak chcesz kupic sobie jakies konkretne piwko to musisz zaplacic ponad 3zl. Jak chcesz pic jakies zubry harnasie czy tyskie to placisz 2 z czyms

5

@PatrykBarcelona do tego Kane jest dosc podatny na kontuzje...

2

@kamyk_23 wypozyczenia wypozyczeniami ale kontuzje zrobily swoje do tego teraz ten transfer do tak ambitnego klubu gdzie graja emeryci z europy

0

Siemka. Mam pytanko otoz lubie ogladac anime no ale gdy wbijam na tv w przegladarke i wpisuje wbijam.pl czy shinden np to wyskakuje "server not found", a na telefonie jak wchodze na wyzej wymienione stronki to bez problemu moge i ogladam, no ale to na telefonie a wolalbym na tv (na tv jak np wchodze na cda to tez dziala no ale chodzi o stronki z anime). Gdyby umial ktos jakos pomoc/doradzic bylbym wdzidczny.

0

@thebaanqn ja nie mowie o 2. Co zrobia to zrobia. Ja jestem zabtym zeby kogos sprowadzili na wszelki wypadek. Zaraz sie zacznie PK, LM jak chca grac o wszystko to Messi i Grizz od dechy do dechy nie uciagna kazdego meczu. Fati jeszcze nie ma doswiadczenia, a Dembele to wielka nie wiadoma

0

@Kondziubarca a co w przypadku kontuzji Grizza lub Messiego ? Kim bedzie Barca straszyc ?

0

@donleoJR tylko w 1/2 rewanz

2

@Coutinho007 no dokladnie. Ah ten zarzad gdyby mogl juz skonczyc te swoje rzady...

0

@Coutinho007 Edit: Boateng tak na serio to nie jest nominalny napastnik..

3

@pinasmeister miod na uszy Dembele. Pewnie bedzie jednym z pierwszych rekrutow.

0

@Wilczeq uboj rytualny. Podrzyna go na zywca. Co zrobic taki obyczaj. W Polsce tez to jest hehe

0

@NaFazieHitman mam nadzieje ze jutro ta trojka w pomocy wyjdzie

2

@lucca87 no zakup 9 napewno bedzie w lecie. Tak przynajmniej obstawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?