Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lucca87 Suarez w tym miesiacu bodajze ma 33lata to za rok dopiero bedzie 34 to na spokojnie xd
2
@Chwytliwy ee tam to na luzie. Latwe to jest panie
0
@lucca87 zeby Messi mial 34 latka najpierw musi 33 skonczyc
0
@Chwytliwy duzo razy podchodziles .?
0
@Avada Kedavra mialobyc łania wybacz xd
0
@Avada Kedavra hahah. On jak zrzuca poroze w lutym to do wrzesnia musi miec juz zaje**ste bo w wrzesniu jakos tak w tym czasie jest rykowisko no i jak bedzie chcial jakas ladna sarenke sobie przytulic to musi miec okazale poroze
0
@Avada Kedavra jak jest bardzo dobry jelen to jak sie nie myle w ciagu doby 2cm rosnie poroże albo nawet 2,5cm jakos tak
0
@Avada Kedavra troszke. Tak co roku zrzuca i rosnie nowe. Na filmiku ktory wrzuciles tam bylo z bodajze 2015 czy 16 byl osiemnastak (czyli 18 odrozy) pozniej czterodwudziestak chyba jak dobrze pamietam (24) a teraz szesciodwudziestak(26) to bardzo duzo odrozy naprawde bardzo dobry silny jelen po nim napewno beda dobre sarny lub jelonki. Kiedys znalazlem poroże ale byl to dwunastak bodajze czyli taki mozna powiedziec normalny.
0
@TR3YWAY haha no mozliwe
2
@Avada Kedavra to jest niesamowite jak u jelenia w jeden rok potrafia urosnac rogi. A ten szesciodwudziestak to koazcki
2
@Kapitan hawk jak zostalem gangsterem. Na Psy 3 nie bylem wiec niewiem. A czekam do piatku na Bad Boysow
0
@LeoMessi1994 tylko miej na uwadze to ze on zaraz konczy 28lat. Jesli przyjdzie jeszcze w tym roku to jeszcze spoko. Ale jezeli za rok lub 2 to to nie bedzie mialo juz sensu..
12
@Striker Dembele bedzie pierwszym wyborem do druzyny xd
2
@TheNekro94 bo kiedys pilkarze grali dla ludzi i dla tego pilki ktora kochali a teraz juz jest mniej takich a wiekszosc gra dla melonow
13
@Messibestplayerintheworld co by zmienil ? Liczbe kontuzjowanych zawodnikow w klubie ? Daj spokoj juz z nim
0
@jakub9611 jedno i drugie w obu przypadkach
5
Komentarz usunięty
1
@LloretDeMar nie musisz znac wszystkich dyskusji. Po co pisac ciagle o tym samym ? W wolnej chwili jak tu przesiadujesz to mozesz na szybko cos poszukac i sie czegos dowiedziec.
1
@Trojanek23 zdajesz sobie sprawe pod jakim znakiem zapytania stoi jego zdrowie ? Nie mozesz na niego liczyc ze on wroci i nagle kontuzje beda go omijac. To jest jedna wielka niewiadoma...
2
@Maurolkit najpierw trener musi uswiadomic Messiego ze jego najlepszego przyjaciela nie bedzie 4 msc, a w ataku jest Grizz ktory tez ladnir wychodzi na wolne pole tylko Messi jakos mu podac nie potrafi i woli sam.
1
@Ramek tu nie chodzi o to ze powinien odejsc. Ale kolega wyzej ma racje... to nie pierwszy mecz jak Messi niechce zagrac w wolne pole Griezmanowi tylko probuje sam. Jak jest Suarez to na hama go szuka a Grizza omija...
1
@ViscaBarca123 Myślisz ze da sobie rade z naszymi gwiazdeczkami ?
0
@klopx tamte ananaski ? Bo chca zwolnic trenera ?
2
@monsterrize jak sie obchodzimy z trenerami ? Ale mnie rozbawiles. Widziales co zrobil Real w tamtym sezonie ? Co Bayern zrobil w tym sezonie ? Arsenal ? Totki ? Chlopie w Barcy nie ma czasu na to zeby komus wspolczuc, to nie klub wzajemnej adoracji tylko klub ktory zawsze gra o wszystko
0
@snoopy gdybys taka kase zarabial to sam bys sie trzymal wszystkiego co sie da
0
@socha ja zglaszam swoja kandydature na asystenta ktory bedzie ogladal mecz z trybun i bedzie w czasie przerwy mowil ci jak to wyglada z mojej obserwacji xd
2
@mikokarla tylko przynajmniej w tej Arabii cos grali i cos tam walczyli a nie to co w Rzymie czy Anglii
0
@Przemek2323 jak mieli Umtitego kłasc na stol to kto mial ostatnie zdanie ? Tak pewnie bylo i w tym przypadku
2
@Przemek2323 no kto mogl o tym zdecydowac ? Jakie ty glupie pytania zadajesz. Chyba logiczne ze pilkarz wyraza zgode na operacje...
0
@JUNIORcom tylko ze medycyna dal pilkarza to czasem inny poziom niz medycyna dla prostego czlowieka jak my