Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FioletoweOczy a kim my gramy jak nie mlodymi? XD
4
@Pawel13sz zgroza mając kurę znosząca zlote jaja czyli i sportowo i ekonomicznie top tak przewalic i stoczyc klub. Trzeba byc geniuszem na miarę Bartomeu :)
0
Eric Garcia nie moge czemu ten placek jeszcze wychodzi na boisko?? Kontakt z piłką jak polamator z polskiej ligi i Atleti prawie wyrownujw
0
@ChampagneMex no nie bylo, nie napisalem ze bylo tylko ze to juz bedzie norma. Inflacja mocno przyspieszyła w ostatnich dwoch latach, wiec koszty firm, produkcji gier rosna. Zarobki spoleczestwa rowniez rosna. To co ceny gier maja sie trzymac lub spadac? :p
0
@Tomo1989 a ile bys chcial za gre? Inflacja, zarobki wszyatko rosnie. 400zl obecnie to śmieszny pieniadz. To nie te czasy jak 20 lat temu gdzie nowe gry na playa jak wychodzily to po 200 ksoztowaly
0
@TheNekro94 wiesz czy na tej samej zasadzie czyli max lvl 25? Pozmieniali cos? Ostatnio mialem okazje pograc tylko przez 2h. Niby spoko, dosc przyjemnie, ale jakoś sie mocniej wkrecic nie moglem.
0
@A4ron w 100% sie zgadzam, ale nie mozna odmowic tego ze gdyby nie ta zasada to nie byloby az takiej cudownej remontady z PSG i trzesienia ziemi w Barcelonie :D
0
@Bartula hmm nie wiem za bardzo jak sie odniesc :) statystyka to jedno, a prawdziwy problem to drugie. Nie chodzi o wspieranie glupich liczb, bo to tylko liczby. Nie trzeba im ufac, ale mozna wnioskowac ze jakiś trend pokazuja. Sluchalem ostatnio jakiegos wywiadu ze depresja bedzie za kilka lat najczesciej spotykana choroba. Moim zdaniem kazdy czlowiek ktorego ten problem dotyka powinien sie leczyc niezależnie od tego jak mocno już jest w tej depresji pograzony.
0
@jeyx77x tak to też prawda odnosnie Twojej drugiej czesci wypowiedzi pelna zgoda. Natomiast co do pierwszej to hmm mowisz ze nie dotyka wielu, po czyn sam dodajesz ze wiele osob szybko szybuje w dol. Czyli jednak popada w depresje ;) no ale ogolnie tak. Wplywy internetu, ddoalbym tez tutaj jednak duzy wplyw polityki panstwa ktora determinuje w wielu przypadkach losy rodzin oraz wychowanie rodzicow (co nie zawsze tez oznacza ze mozna im cos zarzucać, po prostu wychowywani byli sami w innych czasach i nie zdaja sobie czesto sprawy co sie dzieje teraz, bo świat szybko postepuje, a oni sami chca dla dzieci jak najlepiej przez co chuchaja i dmuchaja na nich, albo odwrotnie maja w dupie. Tak zle i tak niedobrze).
0
@Bartula co znaczy prawdziwie dotknieta jednostka? Depresja to depresja czy ktos ma powazna czy nie, bo dopiero poczatkowa faze to rowniez jest bardzo niebezpieczne, bo może doprowadzac do poglebienia choroby.
0
@jeyx77x depresja kiedys sie nam kojarzyla z powazna choroba, ale teraz niestety stala sie popularna i prawie kazdy lekarz jest w stanie to stwierdzić. Moim zdaniem to i tak sa mocno zanizone dane. Oczywiście deprasja ma rozne stadium, ale wydaje mi się ze realnie moze dotykac nawet 50% mlodych ludzi mniej lub bardziej. Osobiscie uważam, ze niestety ale to w duzej mierze wina internetu, a dokladniej tresci w nim zawartch instagramy, zycie na pokaz.
1
@MOLESTA brzmi logicznie, zapisywac dzieci do szkoly w kwietniu. Tym bardziej prywatnych gdzie zapewne jak wylozysz odpowiednia kase to dopisac mozesz w ten sam dzien dziecko nawet :D ale wiadomo, zostanmy przy wersji ze Messi swoje pociechy musi zapisywac juz pol roku do przodu hehe
0
@michal26 odnosnie rzetelnego sondazu oczywsicie takie cos to koszt kilkudziesieciu lub nawet kilkuset tysiecy, więc koszt spory, a interesu w tym nikt nie ma. Lepiej nawet manipulowac danymi i jak wiadomo kazda partia wrzuca swoj sondaz pod siebie, bo wynik pokazujący ich zwycięstwo gwarantuje im dodatkowe poparcie. Tak szczerze rzeczywistość moze sie znacznie roznic, ale kto to wie i kto to sprawdzi? Nikt dlatego dalej tak to bedzie wygladalo do konca i w zaleznksci jakie media taki sondaz dostaniesz :)
0
@Tabaluga37 ok dzięki za komentarz i opinie. Zgadzam sie w 100% i tak masz racje 30% jest wymagane, a niestety na ten moment jest 19% stan na godz 15.00 wiec zapewne i tak kilku pkt % braknie. Szkoda, ze mieszkancy maja w dupie to, ale pozniej narzekac kazdy jeden bedzie. Podobnie zreszta jak podczas wyborow parlamentarnych.
0
@draxidox prawda, ale nie ma chyba wyjscia nie? :D nie odbierzesz ciemnocie tego co juz raz dostali za darmo, bo Cie nie wybiora. Wrecz przeciwnie trzeba obiecac jesscze wiecej zeby wygrac i kolo sie zamyka :P
0
@Tabaluga37 ok to moze przyblize troche temat. Zadalem to pytanie gdyz dzisiaj w moim miescie mialo miejsce referendum w sprawie budowy spalarni śmieci w centrum miasta, zamkniecie glownej ulicy w centrum miasta wylaczenie z ruchu samochdoowego oraz finansowanie in vitro z budzetu miejskiego. Tymczasem moj znajomy stwierdzil ze on na te referendum nie idzie, bo uwaza to za bzdure i dla niego licza sie tylko wybory samorzadowe co uwaza za znacznie ważniejsza sprawę. Stad moje pytanie, bo niedokonca sie z nim zgadzam :D referendum mysle ze poruszalo wazne sprawy dzisiaj i glos mial realny wplyw na ostateczne decyzje, a samorzadowe no nie mowie ze niewazne, ale tam bezposrednio decyzja o waznych aspektach miejskich nie zapada, a kazdy samorzad pozniej cos tam robi co uwaza, ale nic drastycznego bez zgody mieszkancow.
1
@Death_voice dla mnie to jest normalne gdy gramy drewniakami pokroju Kessie ktory za grosze nie ma finezji i to samo co do skrzydel. Taki Rapha nie potrafi przedryblować goscia 1 na 1 ani razu w ciagu meczu niewazne jaki to rywal, to jak Ty chcesz konstruowac akcje w ataku? Jesli przeciwnik jest idealnie ustawiony to nic nie zrobisz z banda drewniakow w rozgrywaniu.
1
@CzeksonFCB1899 czy słabsza? Polemizowalbym gdy widze u nas w pomocy Kessiego. Natomiast tak, ogolnie ciut lepsza co przekladalo sie na utrzymywanie przy pilce, ale niewiele bardziej kreatywna, a dodac do tego brak skrzydel ktore robia przewage to mamy kaszane jaka mamy i wyniki na 0.0
1
@Firestone no zgoda, ale wynika to z faktu ze 75% czasu sezonu nie gramy podstawowym skladem tyljo mamy szpital. Na palcach u jednej reki mozna policzyc mecze gdzie FdJ, Pedri, Dembele grali razem. To sa kluczowi zawodnicy do kreaowania okazji.
3
Dziwi mnie ten lamet ostatnio po kazdym meczu. Co to za grupka ludzi to nie ogarniam. Kazdy w miare kumaty gosc ktory potrafi dodać 2 do 2 doskonale wie, ze te mecze tak będą wyglądać od czasu kontuzji Dembele/Pedri + ostatnio FdJ do czasu ich powrotu, a niektorzy tu sprawiaja wrazenie jakby mocno zdziwieni byli wynikami :D nie wiem czy to przejaw januszerstwa i ogladania meczu z doskonu raz na jakis czas bez patrzenia na sklad czy o co kaman :)
0
Co uważacie za wazniejsze jesli chodzi o interesy Waszych miast. Wybory samorządowe do nich gdzie macie wpływ na to kto będzie rządzić czy referendum jeśli jest organizowane i mieszkańcy głosują w temacie np 3 kluczowych spraw?
5
Jak widze te wrzutki Pablo Torre czy innych naszych kopaczy i przypomne sobie jak Messi co wolny, rozny to bil idealnie na glowe do partnera to mnie smiech ogarnia. 90% naszych pseudowrzutek przeciagnoeta po autach lata, albo nie dolatuje XD
2
Garcia znowu klasa. Cienki jak sik pająka.
0
@barteq suma sumarum to strzelil 1 bramke, malo istotna bo jak sie okazalo to w rewanżu zawalił 2. A pierwsze w kolejnosci to jak juz mowa o waznych meczach to zawalenie nam rewanzu z Interem :)
1
@kondrel19 ligowy gdzie mamy bardzo dużą przewagę i jest to praktycznie bez znaczenia, a jednocześnie przegrał rewanż PK i rewanż z Interm w LM co poskutkowało brakiem awansu do kolejnej rundy. Patrząc na jego zaangażowanie w gre i obronę naszych barw no nic tylko zostawiać go, bo strzelił gola w klasyku xD
0
Oby. To powinien być mus, a nie rozważanie czy go sprzedawać.
0
@Faro oczywiście ze tak. Na mecze Barcy pelne samoloty kibicow z Polski. Pod stadionem, na stadionie momentsmi mialem wrazenie ze sami polacy.
1
@okiemtypera_lucaxx95 masz racje, nie ma sie co doszukiwac logiki w meczach europejskich. Natomiast wystarczy popatrzec na lige. Fiorka rzadko kiedy traci chociaz 1 bramke ostatnio, nawet w meczach z duzo silniejszyni rywalami. Nie mowie, ze nie siadze ten typ, moze akurat, ale ja osobiscie ide w gola, strzaly i rogi fiorki po lepszym kursie, a Lechowi życzę powodzenia :)
5
@qbuteq i to w styczniu tylko przez chwilę dostępną kadrę, bo wcześniej cała jesień w LM również zawalona przez kontuzje kluczowych graczy.
0
@Criss18Barca biorą. Ode mnie znajomy inzynier byl teraz 3 tyg