Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@AFA90 mam czutke, że bvb przewali to. Chociaż w tym roku mają same wygrane i grają rewelacyjnie. Czego nie można powiedzieć o Chelsea. Teoretycznie bvb się powinno przejechać po nich ale coś tu śmierdzi mi
0
@Emhyr 1/3 to brzmi jak uczciwa cena. Warto byłoby za tyle przedłużyć go. Na większość meczów ligowych idealny grajek. Na ważniejsze mecze jako drugi wybór. To idealne rozwiązanie.
1
@przemek1920dm krótka, dobra charakterystyka :)
0
@AmigoBlancos IMO weź pod uwagę, że Barcelona ma dużo cieszysz terminarz. Praktycznie każdy rywal niewygodny, a real już raczej z górki. Wszystko może się jeszcze zdarzyć, to jest pilka, a meczów zostało dużo do końca.
3
@AmigoBlancos No nie wiem, 14 kolejek do końca, dużo się podziać może jeszcze. Trzeba punktować. Skoro mogliśmy zrobić przewagę to tak samo Real też może ja zrobić. Dla mnie kompromitacja by było gdybyśmy na ostatnie 5 kolejek taka przewagę stracili, ale na 14 kolejek gdzie są takie problemy kadrowe?
1
@require imagine stawiać na real w momencie gdy rozgromili LFC na Anfield, a my dostaliśmy w trąbę id Almeri i mamy full kontuzji, a Betis ledwo Elche zrobił.
0
No nic. Zapowiada się na to, że real zjebie mi drugi kupon z rzędu ;) niesamowite to jest. Ostatnio w PK w meczu z nami, a teraz też ostatni typ na kuponie. Łącznie koło 3 koła obok nosa przejdzie. Na pocieszenie z korzyścią dla Barcy. Chociaż tyle.
0
@trolownik No właśnie tak było, ale mówił coś chyba Marciniak w hejt parku, że miało się to zmienić od tego sezonu coś kojarzę. Dlatego była też afera o to że nam nie uznali w meczu z Interem jak Pedri strzelał, a smyrlo po palcach Fatiego
0
Jak to jest z tymi rękami? Czy od tego sezonu przypadkowa ręka w ofensywie miała być puszczana i gol uznawany?
0
@Death_voice aha to fajny Fati jak mieli ustalone przed meczem że Ferran strzela. Beka z pączusia.
2
@Cotutajsiedzieje potwierdzam :) kartki, rożne i over/under najlepiej wchodzą.
2
@Krystian1588 nie obstawia się drużyn które grają nierówno. Obstawiać w tym sezonie LFC to równie dobrze do kasyna na ruletkę można iść postawić.
0
@Rewolucja123 No pięknie rozłożone na czynniki pierwsze. Stop klatka, 20 minutową analiza i rozmyślanie co powinien zrobić stoper mając pogląd piękny na całe boisko. Tymczasem stoper z zawężonym polem widzenia ma pewnie mniej niż sekundę na reakcje. ;) u stoperów często jest instynkt. Na szczęście Araujo wychodzi poza schematy i ma świetne intuicyjne myslenie. Dobrze że wychodzi poza schematy, a nie gra m.in. tak jak Tobie się wydaje że powinien, bo to powoduje że jest w topie. Kounde zawinił beznadziejnym zgraniem. Araujo dobrze czytał grę i wyczyściłby to gdyby Kounde zgrał główkę normalnie.
0
@Rewolucja123 @tbas na dwoje babka wróżyła. Araujo moim zdaniem dobrze czytał grę. Tam było 2 rywali i spodziewał się zgrania Kounde do przodu lub do tyłu w stronę autu i myślę że dlatego już w te stronę ruszył żeby od razu wyczyścić bo inaczej miałby 2 na 1. Kto by się spodziewał ze z takiej prostej z pozoru piłki Kounde mając na plecach 2 rywali będzie odbijać w stronę bramki lol
1
@esem91 dokładnie, kontakt wygląda jakby zaczął się ciut przed polem, ale labamba wydała wyrok. Nie czaje jak ludzie po takiej słabej powtórce z tv zza pleców po skosie kamera są to w stanie ocenić. Musiałby być zrzut z lini ptaka. Sytuacja jak z Japonia Hiszpania na mundialu
0
Najlepsze, że z transmisji tv nie było jednoznacznej powtórki czy faul był w polu karnym czy nie, więc zaczekałbym na kadry z innego punktu. Var sprawdzał, więc coś na rzeczy musi być że nie dali, a do faulu przed polem wrócić już nie mogli jak pilka wyszła za boisko.
2
@Deviler ja kupowałem w castoramie. Można w fajnej cenie dostać w marketach takich jak nie tam to Leroy. Jeśli masz więcej kasy to Mera. Jeździłem też po mniejszych prywatnych salonach, też jest wybór duży ale cenowo już trochę drożej wychodziło, a w cale lepiej niż castorama nie było.
0
Araujo tylko 5 ocena póki co. Dla mnie jeden z najlepszych na boisku i uratował nasze 4 litery. Inaczej byłby gol, więc brawo za faul. Dał nam 3 pkt należy się mu wyższa ocena.
0
@Lucerfi gdyby nie blazenada Ferrana i Fatiego w ostatnich meczach to byśmy strzelali po 2, 3 lub 4 gole.
1
Uff kamień z serca. Oby jeszcze tylko potwierdziło się że Araujo zawieszony na 1 mecz.
Żenada i cyrk w wykonaniu Ferrana i Fatiego. Za takie coś żaden z nich nie powinien przez kilka meczów się podnieść z ławki. Do tego marnowanie sytuacji i sabotowanie naszej obrony po całości. WSTYD.
0
No to ładnie sędzia pomógł. Jaki to jest cyrk że my musimy grać takimi błaznami jak Ferran Fati, Kessie No nie mogę
1
@PatrychoO też mnie to wkur...a
1
Oho i wchodzi nasz nowy Lenglet. 10 min, może Garcia tym razem bez babola...
2
Co ten Ferran odpier***a???!!!!! Przestrzelony karny i 2 razy sabotaż poprzez lagę w stronę Ter Stegen wali WTF?! ŁAWA NA KILKA SPOTKAŃ!
0
@Deviler uff trochę uspokoiłeś :D obyś miał rację.
0
@mientusek1407 a czemu ubzdurali ze zagra? Bezpośrednia czerwona = 2 mecze zawieszenia. Po 2x żółtej jest 1 mecz pauzy lub po 5 ogólnie w sezonie. Tak mi się wydaje, ale obym się mylił.
1
@Deltta nie zauważyłem, ale mogło tak być bo widziałem jak się Ferran rzucił na piłkę. Normalnie jak Reksio na szynkę i obejmował dwoma rękami mocno jakby mu ja ktoś miał wyrwać. Później rzucał się do Fatiego jakąś gadka była. Super atmosfera, nie ma to jak wzajemnie się budować :)
0
@wawrzyn1 taktyk.. Jak wyleci na klasyk to pozdro..
0
Ej Pany jedno bardzo ważne pytanie. Czy nie zmieniło się coś jakiś czas temu i bezpośrednia czerwona nie wyklucza na 2 mecze czasem???
0
No i zemsci się ten karny dzięki ferran ;=