4

@TheNekro94 auto naprawisz, a podwyzka zostanie. Glowa do gory :)

18

Nie no hitem sa te biale rycerzyki dla mnie xd akcje wczesniej pilka wyszla na rzekomy aut i skandal haha a dwie akcje wczesniej zanim Real strzelil gola to sedzia nie odgwizdal faulu Rudigera. Czy to tez powinnismy odwijac i anulowac pierwsza bramke? Rozumiem sprawdzac dana akcje, ale nie akcje poprzedzajaca i to takie szczegoly jak rysowanie lini gdzie to kwestia centrymetra albo mniej, bo to juz absurd. Niedlugo bedziemy caly mecz odwijac bo ktos wyrysuje linie ze pilka 10min wczesniej wyszla i w konsekwencji tego kilka akcji pozniej padla bramka. Nie no nie moge jaka beka :D

2

Bsilva i gundogan dwoch hamulcowych, a do tego bledy w defensywie..

0

Gundogan juz by chyba chcial na wyje**e sobie pokopac w Barcelonie. Piekna pogoda, jajca wywalone i emeryturka na spokojnie. Nic tylko brac dziadka zeby pocieszyl sie z koncowki kariery w fajnym miejscu.

1

1

@AFA90 liczbami zapracowal ba dobry transfer. Jesli pojawi sie oferta to ja bym sie nie zastanawial. Znajdziemy lepszego od niego, a kolejny sezon juz tak dobry w jego wykonaniu może nie byc.

1

@DaPidejpi bardzo rzadko ogladam ligeu 1 moze ze 3 mecze na sezon, a ten wczorajszy akurat widzialem :D

0

@takisobiektos JA, skonczony duren. Normalnie ich nie stawiam nigdy, ale mowie no kur** dzisiaj pewniak jak nigdy. Mecz u siebie, walcza o top4 dajace LM z druzyna ktora juz praktycznie spadek przyklepala. Co sie moze nie udac? :D cala tasma z meczami PL, LaLiga i kilkoma innymi Serie A kursy po 2,5 powchodzily, a te cioty po 1,3 nie xD to jest hit, śmiechu warte xd

0

Komentarz usunięty

0

@FioletoweOczy nie no Fati dajmy juz spokój, niestety zapowiadal sie niesamowicie, ale teraz to już zupelnie inny pilkarz. Jak dla mnie cala trojka Fati, Ferran i Rapha do opylenia, nie siedzą nam oni strasznie. Z pomocy to nie muszę dodawać, że Kessiego tez trzeba spakowac jak najszybciej. Ich trzeba zastapic innymi zawodnikami + dokupić PO i będzie git.

0

Obejrzalem dopiero mecz z odtworzenia. Pierwsza polowa nudy straszne i gra mizerna niestety. Krew mnie zalewala ile marnowalismy dogonych okazji, a nawet setek. Braklo 1 bramki Barcy na kuponie do wyciagniecia tysiaka. Fati to jest tragedia chlop :) myslalem ze wyciagne go za szmaty przez tv. Ostatnio akcja mecze gdy wychodziliśmy 4 na 2 podsumowal swoj wystep :)

0

Wasze ulubione sklepy/marki z odzieżą męską? Co najchetniej kupujecie jeśli chodzi np o zwykłe Tshirty lub kurtki, koszule, bluzy, plaszcze itp? Wyszedlem dzisiaj do galeri w swoim miescie myslalem ze bez problemu cos kupie, niestety 3h chodzenia po sklepach praktycznie na nic :D moze aktualna moda mi nie lezy, a może w sklepach maja malo towaru, a wiekszosc spoko rzeczy online. Moze ktos czymss zainspiruje bo juz nie wiem gdzie szukac :D

4

@Andi18 dokladnie. Mozna ubolewac nad kiepska forma Lewego, ale pluje na tych wszystkich hejtujacych go typowych polaczkow ;) duma ogromna i wielka radosc moc pierwszy raz w historii zobaczyc polaka w takim klubie i to na takiej pozycji. Oby zlapal lepsza forme i pogral u nas jeszcze kilka sezonow!

0

Jeszcze te psy madryckie za mikforonami. Faul nie na zolta kartke, no wcale. Ostre wejscie bez trafienia w pilke i mocny stempel. On jest pewny wcale nie zolta, nie moge tego pajaca sluchac

1

@zodiak_10 dobrze ze asysta wyszla, ale licze irytujace straty. Juz 5 ciekswych akcji zaprzepascil w glupi sposob.

0

@norbi77 nie jest, nie przepadam nawet za nim, ale widzę ze Ty wnioski wyciagac potrafisz wzorowo :D tylko przywolalem, bo przedstawial tam grafike ze wszystkimi oddanymi strzalami. Wnioski mozna wyciagnac samemu, bo to czysta statystyka dosc ciekawa zreszta, a jego samego sluchsc nie trzeba.

1

@norbi77 kazdy kij ma dwa konce. Lewy jest pod forma w rundzie jesiennej i marnuje? TAK. Benzema w Realu otrzymuje znacznie wiecej lepszych dogran? TEZ TAK. Polecam obejrzec odcinek cwiekaly gdzie jest rowneiz analiza uderzen Lewego i slowo na temst tego jak dramatyczny serwis dostaje pod nieobecnosc fdj, pedriego, a przede wszystkim Dembele. Lewego mozna zgonic jak spartoli, ale bronic tez trzeba bo on nie przedrybluje sam zawodnikow i wykonczy akcje. On musi dostac dobra pilke.

8

@Rl9k1nG masz wytlumaczone w komentarzach. Ilosc polakow mieszkających za granica i przyjeżdżających w odwiedziny do rodzin co jakis czas tylko plus wojna na ukrainie wiec ogromna migracja. Do tego dodac ze mnostwo turystyow przyjezdza, bo jest tu mega tanio i bawia sie anglicy w Krakowie, z calego swiata wycieczki do obozow Auschwitz, a emeryci niemieccy nad nasze morze przyjeżdżają bo tak samo jak u nich, a znacznie taniej.

3

@gumaz z rana browar na klina to jak lekarstwo na turbo kaca to sie liczy czy nie?

0

@Janas11224 no to sie w pelni zgadzam :D to gra gdzie fabula mnie chyba najbardziej wciagnela. Calosciowo 10/10, a god of war 8-9/10 :)

0

@Janas11224 a z ciekawosci grałeś w Wieska 3? Ja ogralem god of wary spoko gierka, bardzo dobra, ale czy mnie tak mega fabularnie wciagnela? No niedokonca takie 8/10 :)

3

Czyli zapowiada sie kolejny wyborny mecz na 0:0

0

@okiemtypera_lucaxx95 teoretycznie tylko, bo gdybym pokazal Ci moje ostatnie 10 przegranych kuponow to przysiegam ze z 7 z nich bedzie wtopnionych na jednym typie z najnizszym kursem :) o dziwo bardzo czesto mi wchodza typy powyzej 2, a umocze zawsze na jakims 1,3-1,5 ;) przyklad z wczoraj. City bylo dla mnie pewniakiem, chcialem dac handi po kursie prawie 3, ale zaryzykowałem nawet bardziej bo dalem 1,5 celnego haalanda, btts i wygrana City po kursie 4,0 siadlo elegancko. Na tym samym kuponie mialem over 5,5 roznych Barcy po kursie 2,2 co siadlo praktycznie juz w 1 polowie. I co umoczylo mi takie piekne typy? Z dupy dalem jeden gol WBA po 1,4 w championship zeby podbic sobie laczny kurs i tylko to mi uwalilo kupon ;) takze warto sugerowac sie czutka, forma zespolu, a niekoniecznie flipowac po nizszym kursie gol jakiejs druzyny ktora ma male szanse powodzenia, bo nie jest strona dominujaca w meczu.

0

@Jaro1279 jestem z miasta, ale kiedys to mnostwo ludzi hodowalo zwierzęta i mleko prosto od krowy jeszcze cieple prosto do baniakow kupowało sie i pilo na codzien. Teraz bleee :D

0

@okiemtypera_lucaxx95 prawda, ale tak do tego pochodząc rownie dobrze na ruletke czarne czerwone mozna dac i na to samo wyjdzie :D jesli ktos traktuje to jako zabawe to jasne, zabawic sie i spróbować szczęścia zawsze mozna :)

3

@AlwaysBlaugrana pewnie lepiej wywalić pol skladu na zbity pysk, zostawić kadre 15 pilkarzy, a jednocześnie przewalac kase na jakies nierentowne instytucje gdzie cala rzesza ludzie trzepie kase na klubie czyli poniekad na tych wlasnie pilkarzach nic nie robiac, bo prowadzenie tego kanalu to jakas pomylka xD

0

@Litman gdyby babka miala wasy to by byla dziadkiem. Gdyby real zagral gorzej to mialby mnie punktow, gdyby przycisnal to my tez bysmy przycisneli. Tskie gdybanie mozna wyrzucic do kosza. Kazdy gra w dany dzien najlepiej jak potrafi i to sie przeklada na ilosc punktow i pozycje w tabeli.

0

@tbas to jest Barcelona tu zawszw sie tak mowi, inaczej mowic nie mozna, ale nieoficjalnie kazdy kibic wiedzial ze bedziemy walczyc o LM w przyszlym sezonie. Caly czas mowa jest o sezonach przejsciowych, udalo sie na szczescie przeprowadzic kilka transferow co przelozylo sie na lepszy wynik, ale umowmy sie. Mistrozstwo to wynik ponad miare. Styl w Barcelonie jest piekielnie wazny, ale mierzmy sily na zamiary. Do tego potrzebujemy lepszych pilkarzy, a nie drewniakow ktorzy przyszli na chwilę zeby latac kadre z braku laku.

0

@Firestone moze Cie nie przekonywać, kazdy ma swoje zdanie. Niezmiennie od stycznia co? To podaj mi teraz ile meczow od stycznia zagralismy once da gala? Obstawiam ze wystarczy Ci palcy u jednej reki :) my nie mamy lawki, bo nas na nia noe bylo stać, albo przestrzelilismy z niektorymi zawodnikami, a podstawowa 11 ktora gra dobrze jest niedostępna ciagle z powodu kontuzji.

14

Xavi out, bo robi mistrza w sezonie, w ktorym mielismy sie bic o miejsce premiowane do LM/LE :D ludziom sie w dupach poprzewracalo. Nikt juz nie pamięta jakie mielismy czy nadal mamy problemy finansowe i kadrowe, a do tego znaczna czesc sezonu kontuzje podstawowych zawodnikow. Wymagaja wszyscy pieknej gry podczas gdy Dembele szpital, a na placu zazwyczaj bywaja takie drewniaki jak Kessie, Garcia, Alonso, Raphinha. Brawo Wy, zdecydowanie Xavi Out, bo nie gramy jak Manchester City :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?