Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mati8803 tak, ja wybrałem dana trybunę na ostatnio na LM i szczerze mówiąc mocno średnie miejsca dostałem. Wybierałem droższe na samym środku chciałem, a usadzili mnie z boku, a do tego drugi bilet był kilka siedzeń dalej w innym rzędzie... Musiałem prosić miejscowych o zamianę miejsc, żeby siedzieć obok dziewczyny i z tym też byl duży problem..
0
@Lucerfi Barn zawsze był top1 ale ostatni raz byłem kilka lat temu.
1
@DonCarletto tak jestem tego samego zdania. Poza tym nikogo nie osądzam, bo nie wiem jak żyli. Może Pique odwaliło faktycznie ale nikt im pod kołdrę nie zaglądał i nie wie jak od środka było. Może mu sporo brakowało w tym związku. Ja wychodzę z założenia że jak chłop zje dobra kolacje w domu to nie szuka jej na mieście.
0
@Kgorecki2500 nie trzeba cofać się do 2003 :p festiwal pizza Hut w 2021 czyli TYLKO 2 lata temu kosztował z dolewka 39,99. W tym roku zaledwie po dwóch latach kosztuje jedyne 57,99 ;) wzrost ceny praktycznie o połowę ;) a jakby odjąć jeszcze kilka lat to w 2016 bodajże kosztował 24,99 :)
10
Ale ten bramkarz valenci to placek. Nic nie obronił, wyczuł modrica ten taki kiepski strzał oddał i nie wyciagnal tego nawet
0
@Krzychu1010 a może ta nowość kryminał Bielmo. Całkiem fajny, polecam.
0
Odnośnie serialu the last of us. Pytanie czy ktoś się wgłębiał w szczegóły i czy warto wcześniej przejść grę 1 i 2 część czy odwrotnie? Grałem dawno w 1, ale 2 miałem dopiero w planach ograć i myślę za co się pierwsze brać. Gra czy serial :p
0
@Dieselzor źródło jakieś? Czy wymyślone?
0
@Criss18Barca najważniejsze zdrowie i spokój, więc lepiej w tym wypadku mniej. Natomiast, mniej stresu wcale nie musi oznaczać niższe zarobki. Może lepiej wybrać opcję lepszych zarobków i mniejszego stresu? Jedno nie zawsze wyklucza drugie, a często nawet jest odwrotnie :)
0
@gumaz aż ciary przechodzą. W jednej chwili człowiek jest, a w drugiej nieświadomy niczego może odejść z blachego powodu. Trzeba doceniać zdrowie i to co się ma, nawet jeśli nie ma tego pod dostatek.
0
@Jarema2000 ja nie wiem co tu kogo dziwi. Eric się nadaje na słabszych rywali, jako rezerwowy okej i tyle. W każdym ważniejszym meczu z silniejszym przeciwnikiem odstaje mocno i popełnia babole. To widać gołym okiem z perspektywy kanapy, a co dopiero widzi sztab który ogląda powtórki i go obserwuję. Sami sobie dopowiedcie. Ja osobiście nie chce go oglądać w trudniejszych meczach. W każdym innym jako zmiennika może być bo go lubię.
0
@Rust_Cohle w pierwszej lini. Bałkańskie.
0
@gumaz miałem też :) dzisiaj mi je lekarz ściągał już. Nie było jakoś przyjemnie te zrywanie ich razem z czyszczeniem i wpychaniem tej rury :P ale jeszcze ze 2tyg l4 będzie może przedłużę o kolejny tydzień
1
@Walker @gumaz ja l4 do końca miesiąca prawie, więc przyłączam się do pozdrowien :> większość czasu w łóżku, więc wziąłem się w końcu za grę o tron. Jestem w połowie i dobrze się bawię :D zaraz po tym mam plan dokończyć gow ragnarok :)
2
@Oskar00 ah tak, te czasy młodości gdy mimo że jesteś chory ale wydaje Ci się że musisz iść do pracy czy na zajęcia, bo inaczej wszystkie światy się zawalą. chodź jak głupiś :D
1
Ja poer.. To są hit te akcje nasze. Ferran sam środki wybiega, a Pedri zamiast do przodu to z większym ryzykiem przerzut prawie rpzechywcony do Kounde na prawa, a ten ledwo co miał już jak odegrać do Kessiego i w aut. No MEM JAKIŚ to jest xd
1
Oho Dembele się Messi wlaczyl ale nie ta jakość podania xd
5
Pedri chłopie XD
0
Pięknie Pedriiiii
0
@Kondziubarca ale do czego tu jaja mieć? Jest dogodna sytuacja, nawet jakby mu podanie nie wyszło to ważne że próbował
0
Fajna akcja brawo. Szkoda ze sie nie udało
2
Wytłumaczy mi ktoś czemu znowu do ku*** nędzy nie było podania do przodu gdy dembele wybiegał na pełnej? Po co Gavi to cofał do obrony???
0
@Sulimo hmm myślałem kiedyś że to norma, a teraz widzę że wiele osób dziwi taka temperatura. Szczerze powiem, że jak byłem dzieckiem to kilkukrotnie miałem temperatury w okolicach 40. Najwyższa jaka pamiętam to 42. U dzieci wyższe temperatury to chyba norma. Nie przejmuj się, wyzdrowieje będzie git.
0
Hej, jakie kontrowersje w meczu Realu? Ile i na kogo korzyść? Coś o rękach karnych mi się obiło, prawidłowe czy nie?
0
@Arkadio90 to było coś nieprawdopodobnego. Ciary przechodzą. Najlepszy moment w historii tego sportu, coś pięknego.
1
@Kubix93 wg wielu to był nasz blokujący. Ilu się cieszyło gdy odchodził ze w końcu uwolnimy się od jego gry. Nie do uwierzenia.
0
@draxidox wszedlem, sprawdziłem. Dla mnie to jakaś żenada, ale co kto lubi :D
5
@VegetaPolska ale jakie Ty chcesz jej dawać ultimatum? Nie powinno się tego robić praktycznie nigdy i w żadnej sytuacji, a tym bardziej w Twojej, bo z jakiej racji? :P zamiast się dalej łudzić niewiadomo o co to napisz jej co myślisz o niej i o jej zachowaniu, podsumuj że dla Ciebie to słabe. Bez żadnych żali, pokaz jej że to ona ma problem jakiś sama ze sobą i do widzenia.
0
@sonek aha czyli jednak, mi zeszło szybko ale przykładałem ciągle. Miałem takie fajne Zele i na zmianę pomogły szybko
0
@Lola120 dostałem wodę morska i jakąś masc, ale szczerze nie wiem jak mam się tym posługiwać :D obie dziurki i całość w środku tak zawalone ze albo musiałbym wpychać na siłę głęboko areozol z wodą morska albo tylko powierzchownie psikac. Raz tak zrobiłem ale mam wrażenie że całość wylatuje i nie wiem czy to cos daje. Maścią jeszcze nie smarowałem bo tym bardziej nie wiem jak xd podobnie irygacje. Robiłem przed zabiegiem i wiem co i jak, ale w sytuacji jak wszystko tak zawalone ejst to nie wiem. :/