0

@tbas ale o czym Ty mówisz? Najpierw było losowanie LM, a dopiero później wyskoczyła pechowo plaga kontuzji. Teraz sytuacja jest odwrotna. Mamy kontuzje i lepiej było uniknąć Realu oczywiście, ale jest jak jest i trzeba się z tym zmierzyć.

1

@bartekvisca zdecydowanie nie tak to jest poziom życia i drożyzna w Polsce. Sam nie mam dzieci, ale myślę o tym co jakiś czas i chciałbym. Natomiast od kilku lat to co się dzieje jest straszne. PiS rozwala wszystko jak leci, drożyzna niesamowita, inflacja szaleje. Zero stabilizacji życiowej. Nie da się być spokojnym co będzie za kilka lat dopóki rządzą te cymbały. Łamią praworządność, konstytucje. Prawo mają za nic, a nasz kraj puszczają z torbami. Nie chcę fundować czegoś takiego swojemu własnemu dziecku. Przypuszczam, że takich jak ja którzy jeszcze 10 lat temu zanim do władzy doszedł PiS w ciemno bez obaw braliby się za robienie dzieci to teraz jest całe mnóstwo i zdecydowana większość społeczeństwa.

0

@Emhyr w lidze angielskiej 60mln to jak na nasze moze z 20 :) powoli robi się przepaść. Większość angielskich klubów stać żeby wydawać setki milionów co okienko, a w Laliga problem jest dla jednego klubu wydać już 20 (nie licząc realu). Nie wiem co to dalej będzie z naszą kochana barcelona i liga hiszpańska, ale wygląda to bardzo niepokojąco :|

0

Ale Fati jest beznadziejny.. Bardziej przeszkadza niż coś daje. Do zmiany jak najszybciej

2

Musi wejść Balde za Alosno żeby się z przodu coś dziać zaczęło

0

Postawił człowiek kupon na Barce pierwszy raz od roku chyba, więc co? W 1 połowie kontuzja najlepszego naszego gracza bo jakby inaczej :)

0

@TheNekro94 ok dzięki za odp. Pytam, bo właśnie jestem na etapie ze chciałbym zrzucić trochę bf. Mam może koło 23 teraz, a jakoś namiętnie ćwiczyć mi się nie chce. Wleci siłownia na jakieś 2-3 razy w tygodniu niedługo. Miałem przerwę kilka miesięcy bo w szpitalu też byłem. Bardziej staram się zmniejszyć wagę (aktualnie 75kg chciałbym do 70 zbic) poprzez dietę i się zastanawiam czy bf też zejdzie czy zostanie a sama waga spadnie :p

0

@TheNekro94 czy żeby zejść do 15bf to trzeba najpierw masować, a później redukować? Nie da się po prostu poprzez dietę i trzymanie niższej wagi plus jakieś tam ćwiczenia spalić bf? Mówię o standardowym trybie życia i treningu przeciętnym, nie o jakiś iron manach czy udrękach i cardio 2 razy dziennie :D

0

@Kgorecki2500 @Bobo25 pdowojny wiesmac to najlepsza kanapka z fastfoodow z maka, szkoda że właśnie wycofali. . Z kfc grander. Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym :D

0

@Janas11224 to normalne ludzie są z natury zazdrośni. Tym bardziej widząc młodego synka, bo to się od razu kojarzy z tym że wszystko zawdzięcza rodzicom. Tylko nawet jeśli to co z tego, miałbyś nie korzystać czy jak? Różnie się ludzie rodzą trzeba doceniać to co się ma i dążyć do czegoś więcej w życiu zamiast się frustrować :D na zaczepki nie ma co odpowiadać. Jeśli niektóre są dla żartu i ma się dystans to spoko moze sie pośmiać, ale z reguły lepiej olać lub po prostu się nie chwalić w necie czy w życiu bo po co? :P takie osoby z reguły są mniej lubiane to taki pro tip :)

0

Kurde gdyby były bez logo sponsora to chyba bym kupił :D

6

@Pawel13sz fajnie że gra w takim miejscu gdzie na stadion przychodzi mnóstwo kibiców i nadal może czuć te emocje i bycie potrzebnym.

5

@Criss18Barca a z drugiej może część wyjechała właśnie dlatego że nie pasuje im władza i chcą mieć wpływ na jej zmianę. Po drugie mogą mieć inny pkt widzenia poprzez korzystanie z mediów zagranicznych. Ja byłbym za tym, żeby osoby oglądające propogande w tvpis nie miały prawa głosu (tak tvn to również propaganda wiem, ale jednak tvp jest opłacana przez rząd i tam są większe odklejki mimo wsyzskto) :)

0

Czy drabinka już jest rozlosowana i wiadomo z kim gramy w półfinale czy będzie losowanie?

2

Matsowi się chyva nudzi ostatnio i specjalnie wystawia przeciwnikom sam na sam żeby mógł sobie później pobrnoic coś

5

Nie no to już jest za dużo. Co ten Dembele daje dzisiaj.

Owacja na stojąco, brawo 10/10 i MOTM!

8

Co się Dembele dzisiaj wozi to nie mam pytań. Normalnie Ronaldinho. Chyba najlepszy jego występ

5

CO ale kiks XD lool

2

Myślicie ze przejdziemy już na stałe na takie nietypowe 442? Bardzo dobrze wygląda nasza gra gdy wychodzimy 4 pomocników i żaden z nich nie udaje typowego skrzydłowego tylko trzymają się środka

1

Ale działo wysunął prawdziwe Dembouzo łooo matko boska

5

Dżizas co jest z tą skutecznością nasza dzisiaj xd super schemat

10

Teraz Pedri mógł patelnie do Balde wyłożyć. Eh brakuje kropki nad i w tych wszystkich akcjach.

5

Czemu nie dał do Pedriego :p

0

Noooo w końcu pierwsza dobra decyzja chyba. W szoku jestem

3

Wślizg minimum na żółto. Robią z Lewym co chca, bo widzą że ta ku*** je**** nic nie robi żadnych kartek.

0

Aha hahah Gil Ty ślepo zezowata kuro.

Dobrze Lewy wyrównuje rachunki sam jak sędzia nie może :P

2

Uff poprzeczka, ale ładnie to zagrali trzeba im oddać.

2

Ale ten Gil mnie wkur***

7

Gil debil super panuje nad meczem. Lewego atakują ostro od początku już 5ty faul chyba na nim bardzo groźny, a kartek żadnych nie daje idiota.

0

Ale powiem Wam jaka pewność siebie od Christensena bije. Czuć ten spokój w obronie gdy dunczyk gra. Pomyśleć że na kluczowe mecze w LM nie było ani jego, ani Kounde, ani Araujo..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?