3

@busquets5
Nie rozmawiamy o skrajnych przypadkach, bo w takim rozumowaniu kontrę mogę znaleźć w każdym temacie na wszystko.

3

@puyol_presidend5
Jasne, zgoda też potępiam agresję, ale kim trzeba być żeby kobieta odważyła się w ogóle rękę podnieść? Bo na pewno nie facetem.

7

@konrad1661
Jeśli kupiłeś masło i chleb za 2.50 a masło jest droższe o złotówkę to znaczy że chleb kosztował 0.75zl, a masło 1.75zl. Różnica 1zl czyli masło było złotówkę droższe od chleba tak? Czego tu nie rozumiesz?

0

Dzisiaj Union jak w masełko, jeszcze jutro aptekarze i za 100 wyciągamy 1400 na karpia będzie ;d

3

@bigshow0
Faktycznie, double double mega słabo. A jeszcze zespół go za uszy ciągnął, a ten nic nie pokazał. Ehh 10 miejsce max.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Alba się ocknal. Wystarczyło RAZ NIE podać do Messiego

0

@tobiasson92
Też lykacie wszystko jak pelikany. Z TVP się śmiejecie, a TVNowi wierzycie :D

Gołębiewski ma się bardzo dobrze. Hotele czynne łącznie z basenami i restauracjami. Oblozenie w zeszłym tygodniu obiektu w Wiśle to około 80%.

1

@Barca1992
Prywaciarze i tak dalej działają na czarno i przyjmują gości. nikt tego nie weryfikuje

0

@notor1ous
No przecież zostanie tam. Już nie raz, ani nie dwa to powtarzał.

1

@notor1ous
Szansę transferu oceniam na 50/50. Ty chcesz on nie

0

Czy myślicie że z racji wczorajszych wydarzeń w meczu PSG i przełożenia go na dzisiaj przy znanym wyniku z drugiej grupy to dzisiejszy mecz będzie tylko "odfajkowany" i np w ramach dalszego protestu piłkarze wyjdą tylko pograć w dziadka? Czy będzie normalny mecz i walka ze strony PSG o 1 miejsce w grupie?

0

@monsterrize
Odniosłem inne wrażenie. Kolejny mecz pokazuje bardzo duży luz, drybling i potrafi dograc w pole karne (to że nie mamy 9tki która wchodzi na przecięcie to nie jego wina - piłki posyła dobre), a gdy trzeba to nawet uderzy.

0

@Worny
Niewiadomo? Przecież PSG nawet gdyby przegralo to i tak wychodzi z grupy. Kwestia kto z 1 miejsca. Jeśli dostaną walkower to wyjdą oni.

0

@Pablit
Może i tak, ale póki co dałbym mu szansę. Jeśli gra na drugiego napastnika to wygląda to nienajgorzej.

0

@monsterrize
Całkowicie może nie. W dalszym ciągu mamy top golkeepera i Dest robi duże wrażenie:)

0

@matirix20
A masz obecnie w naszej kadrze lepszych? Busiego może?

5

Sabotazysty Lengleta nie chce już widzieć więcej na oczy w naszych barwach. Ktoś ma policzone ile w tym sezonie meczów na jego konto jest? Bo zazwyczaj to karne/czerwone/babole w początkowej fazie meczu co najczęściej ustala dalszy przebieg zdarzeń na boisku.

1

Na ten moment gdyby pomijały nas kontuzje powinniśmy grać:
Mats
Dest/Pique(Arajuo, Mingueza)/Umtiti /Alba
De Jong/Pjanic
Messi/Griezman/Dembele(Fati)
Martin

W takiej kompozycji do wzmocnienia w pierwszej kolejności stoper lewonozny, pomocnik defensywny oraz 9. Te 3 pozycje potrzebne na gwałt, bo resztę niedługo tez będzie trzeba zmieniać..

1

@zadafcb
Eh można było mówić, że Suarez był irytujący i dużo piłek marnowal, ale czy między innymi nie dla niego i takich zagrań chciało się oglądać Barcelonę?

2

@Hrzan
A co miał odpowiedzieć dziennikarzowi, który wyłożył kawę na ławę? Głupa palić?

2

@MaTt_BarcaFan
Uwielbiam takie gdybanie. Ktoś inny może napisać, że super Cou na autobus Cadiz, bo strzeli z dystansu. Bramkarz będzie zasłonięty i nie obroni, a skrzydła są bezużyteczne bo autobus czyści wszystkie wrzutki które nie mają większego sensu

0

Co to za polską modelką jest dziewczyna Miha Blazica z Ferencavros?

0

@Transu96
A o co kaman to jakieś fejk konto?;p

0

@sonek
Drwal bajka, najlepiej na ostro z jalapeno dwa razy zapiecze.

Ale jeśli nie reflektujesz to łosoś z batatami spoko opcja i na pewno wbrew temu co napisałeś dużo łatwiejsze i szybsze danie niż placek po węgiersku:D

3

@sonek
Drwal, może być podwójny

0

@LuisSalvano
Co prawda nie pomogę tutaj, ale sam będę niedługo na wyborze, więc taktyczny. Można wiedzieć jaką pralkę wybrałeś i dlaczego?

1

@MSN1998
Zgadza się. Przerabialem to, bo w miłości jedna z ważniejszych rzeczy jest przyjaźń. Z czasem do człowieka to dociera i zaczynają się schody

0

@Joe_Pesci
To fake. Każdemu gra crashuje/wysypuje się. Dziwne disconnecty lub wywalanie z serwerów futa.

0

@pikass14
Poczekaj na ps5. Zdecydowanie lepszy wybór tym bardziej jeśli nie grałeś wcześniej. Na start wykupujac ps plusa otrzymasz dostęp do exlusivow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?