3

@BarcaInfo
Żodyn takich fajnych kontraktów nie daje, żodyn.

0

@bixmix
Nie widziałem tego, ale po tym co piszesz to wynika że chodzi o kontrowersje związane z zagraniem ręką, a nie Varem, więc czemu czepiasz się tego drugiego. Jeśli coś trzeba uregulować to rzeczywiście zagranie ręką, bo tu się zgadzam wychodzą z tego cyrki już któryś sezon z rzędu, a każdy arbiter interpretuje po swojemu.

3

@dafik85
Czy palenie lub rak płuc jest zaraźliwy?

0

@lucca87
To to czy to jest z wesela, sprzedaży samochodu czy samo się odlozylo jest do zweryfikowania, bo na większość są pisma i umowy sprzedaży/dochodu.

@messi564 stosunkowo kwota nie wydaje się dużą więc raczej nikt się nie przyczepi, ale jak ktoś wcześniej napisał to zależy od Twoich dochodów i rozliczeń z fiskusem. Jeśli wiesz że czegoś Ci brakuje to najlepiej na poradę prawną się umówić.

12

@magic10
Uważam, że jeśli coś sprawia komuś przyjemność i go cieszy to nie możemy być nazwane stratą czasu.

2

@BarcaInfo
Eh i znowu łezka się w oku kręci. Jeden z moich ulubionych zawodników w historii.

¡Gracias Luis!

1

@LuisSalvano
Widać niektórym tutaj brakuje rozmiaru gdzie indziej i muszą się dowartosciowac :>

0

Gdyby udało się sprzedać Busiego i w jego miejsce podebrać Realowi Camavinge to byłby miód. Szkoda, że tak nie kombinujemy jeszcze w tym okienku.

2

@MESSIah16
Słaby sezon Messiego. Wykręcił tylko w miernej Barcelonie staty 20+/20+ ehh lepszy Kevin czy Neuer.

0

@Ghotti
Thaigo nie kwapił się żeby do nas wrócić. Mało tego, okazało się że mógł być dogadamy z Liverpoolem już sezon temu.

0

@ObiektywnyKibic121
Mbappe będzie twarzą. W przyszłym sezonie transfer do Realu

0

@patry295
Spoko, ostatnio byłem w douglasie lub sephorze i mieli na pewno. Z ciekawości odpisz czy się spodobał;)

1

@patry295
Bleu jest specyficzny. Może lekko słodki też i jednocześnie taki ostry orzeźwiający. Nadaje się według mnie na wszystkie okazje, ale robi robotę wieczorami ;)

Zgadzam się, natomiast duża pojemność bleu nawet na notino ponad 800zl kosztuje trochę sporo Ale warto

0

@patry295
Hmm trzeba to poczuć nie potrafię opisywać zapachów:D będziesz w perfumerii to sprawdź sobie. Miałem już dużo perfum ale to mój ulubiony. Tani niestety nie jest. Trzyma długo i intesnywnie

2

@zadafcb
Ok wszyztko fajnie, ale co to tak na prawdę oznacza? Idąc krok dalej jeśli te osoby miały by zostać wydalone z partii i sejmu, to czy ktoś na ich miejsca wskoczy w sejmie czy zostaną puste krzesełka?

0

@patry295
Mam go również i również śmiało mogę polecić. Mam typ wody perfumowanej. Bardzo mocny i długo trzyma, a w zasadzie nie schodzi, bo żeby się go pozbyć z ubrań to trzeba je wyprać, bo tak daje. Co do nuty zapachowej to słodka bardzo więc pewnie nie każdemu podejdzie. Na zimę i święta idealna. Polecam Ci również blue de channel wypróbować jest jeszcze lepsza jak mój gust:)

0

@Criss18Barca
Mam Aqua, Diora, ale najlepszy i najbardziej trwały to Blue De Channel- mój faworyt.

5

I stukło 2000dni w serwisie!

Jako cichociemny czytacz hmm może być już z 10lat. Jak sobie pomyślę to nieźle do przodu stonka poszła. Tyle czasu minęło, że aż śmiechy z notatnika ustały :p

2

@Mario96w
Ramen
Barszcz ukraiński
Z owoców morza
Rosół
Pomidorowa (w formie kremu)

0

@PJ1985
Myślę, że to mogą nie być jeszcze oficjalne ceny i w zależności od rynku będą się różnić. Zobaczymy

0

@AlexDark00
O co chodzi z Multi, bo nie czaję Czemu mnie do niego porównujesz. Dwa, gdybyś tylko wszedł w moje konto to byś na 1 rzut oka zobaczył, że nie ma takiej opcji:)

0

@PJ1985
Zgadzam się, a do tego różne daty premiery dla USA i EU...

5

@PJ1985
Zapamiętaj zasadę, chytry traci 2 razy ;) jeśli coś się z konsolą stanie to rozumiem że na gwarancję będziesz bawić się z wysyłką do sklepu z którego zamówiłaś czyli USA lub od nich domagał się wyjaśnienia/zwrotu? To tylko pierwszy z brzegu przyklad, ale jeśli Ci się chce bawić, żeby zaoszczędzić 100/200zl to spoko.

0

@Kettger
Jak się mają wsteczne exclusivy z ps4? Podobno byl przedstawiony jakiś PS Plus Pass? Mam na myśli exclusivy z ps4 na początku w cenie abonamentu? Czy zle slyszlaem?

0

@PJ1985
Brawo, dobrze kombinujesz jak na Janusza przystało :D

0

@Bykunn
1349zl? Przecież ma kosztować tyle samo co ps5 czyli 499euro

0

@aleksande_r
Po 1 cena o ile się nie mylę taka sama obu konsol.
Po 2 nie opowiadaj, bo w ps plusie było dużo fajnych gier w tym exclusivy.
Ja się pewnie skuszę. Może nie od razu ale w przyszłym roku. Mega zaciekawił mnie Hogwarts Legacy

1

@NaFazieHitman
Qled qledowi nie równy. Tak samo jak Samsung Samsungowi i LGik LGikowi. Najlepiej doradzić konkretny model i porównać statystki i opinie w Internecie. Jest sporo porównywarek:)

0

@tommyVERceti
Osobiście nie pchalbym się na siłę w amerykańca jeśli nie byłoby mnie na niego stać. Weź pod uwagę, że jeździ ich mało, mechanicy mają niewielką wiedzę, a i same części nie zawsze muszą pokrywać się z tymi europejskimi i za naprawy może Ci wyjść dużo więcej płacić.

1

@ToshyFCB
Osobiście kupiłem niecały rok temu Samsunga QE55Q60RA za 2800zl bodajże. Szukałem TV dokładnie pod to co Ty. Czytałem wiele opinii i porównań. Ten TV wymiata chyba najlepszy w swojej kategorii i cenie. Pod ps5 będzie się nadawać na pewno. 4K QLED, HDR i jedno z najszybszych odświeżań klatek. Jedyny minus jaki zauważyłem to niestety ale jak dla mnie brak Androida nie ma wielu apek takich jak np Twitch. Uzytkuje od roku zarowno do filmow jak i gier petarda. Moja ocena 9,5/10 jak za te cene na prawde polecam. Widzę że trzyma cenę. Myślałem też nad 65 cali, ale niestety cena zawazyla chociaż mogłem się pokusić bo pokój mam spory.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?