2

@jedrek7000 @osa91 @PawkoFCB @GregSTG @NGTRX
Dzięki wszystkim za odpowiedź, natomiast uważam że jedyną trafną odpowiedzia jest komentarz @tadzik447.

Już wiem skąd się biorą tak liczne protesty. Nakręcanie się przed media/social media nie przytaczajac żadnych konkretnych faktów tylko podążanie za tzw hypem. Myślę, że gdybyście koledzy ramblowi poczytali ile kobiet i gdzie dokonuje aborcji to może spostrzeżenia byłyby inne. Gdyby temat dotyczył całkowitej delegalizacji aborcji to bym zrozumiał, natomiast tu niewiele się zmienia i tak aborcja jest u nas nielegalna i fakt jest taki że w Polsce decyduje się na nią rocznie ok 0,0005% populacji kobiet. No niesamowite liczbt. Az 150 razy więcej kobiet tak czy siak wyjeżdża za granicę, aby dokonać zabieg, ale co tam trzeba robić cyrk u nas i pod przykrywką tego tematu wprowadzać ukradkiem kolejne podatki i tuszowac inne niewygodne tematy. To chyba tyle dobrej nocki;)

5

Potrafi mi ktos racjonalnie wytlumaczyc skąd takie szerokie poruszenie wśród kobiet? Nie mówię, że mnie to nie cieszy, bo każdy proste wymierzony w stronę PiSu jest dobry, ale nie rozumiem o co tyle szumu, bo to że poszło to lawinowo za pomocą social media to jasne. #pieklokobiet - no nie powiem rozumiem powagę tematu, ale takie wyolbrzymianie i te hasła to jednak śmieszy ;p

0

@MESSIah16
No rząd będzie zadowolony, że właściwie żadną zmianą rzuca pojecie aborcji i bez wysiłku kieruje na tym uwagę całego narodu, który nie skupia się na sprawach ważniejszych. Trzeba im zostawić, że niestety potrafią w politykę.

0

@NemeZis93
Jak to przed czym. Kilka dni temu został opublikowany raport UE odnośnie zadłużenia i PKB. Polska na 1 miejscu w Europie, wyprzedzamy nawet Bialorus Lukaszenki, a to jest wyczyn. Rządu pisu pełną gębą. Ten kraj zamienia się w ruinę gospodarczą. Z dnia na dzień odchodzą inwestorzy i już nie jesteśmy atrakcyjnym kierunkiem dla nowych firm.

0

@NemeZis93
Co?:D po cichu to przechodzą inne tematy. Aborcja jest specjalnie teraz nagłośniona właśnie.

0

@Hakiru
Czasu na co? To tylko tematy zastępcze, żeby zasmakować to co na prawdę istotne. Ludzie dalej nie widzą co PiS robi z państwem, a rząd rzucając temat aborcji skupia tylko na tym uwagę całej Polski i co najlepsze wychodzi im to znakomicie. Śmiechu warte.

3

Apropo polityki to pozostaje jedynie zacytować po raz kolejny Zbysia Stonoge. Śmiać się z Was narodowi ......., bo nikt Was tak nie..... jak Was PiS...... A i mieć na wszystko ..... ;) recepta na kolejne kilka lat. Sami wybraliście,, a teraz wielkie strajki na ulicach. Śmiechu warte:)

2

@Hakiru
Mnie to osobiście śmieszy. Teraz zachciało się wychodzić na ulicę? A gdzie byliście gdzie przez ostatnie kilka lat pis pluł Wam w twarz prawie każdą jedna ustawą? Napompowany hype na temat aborcji, ale jak PiS ograniczał inne prawa, zabierał KAZDEMU z nas pieniądze nawet inwalidom to cicho ciemnogród siedział, ba pierwszy do urn na nich leciał. Sami wybrali

0

@pax
Brawo kolego! Miło czyta się ta trafne komentarze, szkoda tylko ze tak malo osob dostrzega prawde. Niestety nic z tym nie zrobimy, władza wie jak sterować ciemnym narodem. Kiełbasa w postaci kontrowersyjnego tematu aborcji była już rzucona pół roku temu przy okazji pierwsze lock downu i o dziwo teraz zostaje rzucona znowu :)

0

@bartekvisca
To dobrze, znaczy że polityka zaczyna Cię bezposrednio dotykać co z kolei nie jest dobre. Przekladjac na jezyk pilkarski to tak jak z sedziowaniem w trakcie meczu. Dobrego sędziego nie widać przez 90min, a taki co jest kiepski i źle prowadzi mecz to gra pierwszo planowa postać. Tak jak rząd w naszym kraju, ale mają ludzie czego chcieli sami wybierali:)

1

Która to już niewykorzystana setka Szachtaru? Czemu oni nie strzelają wcześniej biegnąc sam na sam tylko czekają i nadziewaja się na wychodzącego Courtuisa? Nie ogarniam.. albo ta akcja z 1 połowy we 2 na bramkarza biegną i też nie wyłożył na pustaka, dramat.

0

@michal26
U mnie nie idą wszystkie inne tylko nie ten, nosz kur nie wytrzymam:>

3

Wszystkie kanały PPV działają poza 4 czyli Barcy :))) super kurna Polsat. Podeślę ktoś linka jakiegoś?

0

@Nesterw0w
Ja się nie słucham polityków, a swojego własnego rozumu i ewentualnie lekarzy.

0

@tobiasson92
Lockdown bezpośredni może i nie, ale jak tak dalej sanepid będzie ludzi na kwarantanny wysyłać to firmy mogą mieć jeszcze większe problemy niż mają teraz.

0

@justfootball
Jasne, w zasadzie nie miałem okazji bliżej poznać czarnoskorej, natomiast ten typ akurat mi się nie podoba więc chyba nie ma czego żałować, chociaż ciekawość zawsze jest :p

0

@MESSIah16
A na czym zarabiają media? Właśnie na tym, więc już masz odpowiedź dlaczego piszą tak, a nie inaczej.

1

@MaTt_BarcaFan
Maseczki nie unicestwia covida, ale oczywiście że chronią ludzi i spowalniaja okres jego rozprzestrzeniania. To że ludzie będą chorować to jasne pytanie w jakim tempie, a jeśli ktos nierozumie jakie to ma konsekwencje to cóż tylko współczuć.

59

@daniel32778
Ja nie widzę przesadnej paniki, natomiast widzę przesadne lekceważenie i wyśmiewanie wirusa. Wystarczyło trzymać się zaleceń, nosić maseczke i pewnie nie byłoby zamykania siłowni, ale cóż większości ludzi umniejsza założenie maseczki także o czym my mówimy:D

0

@Jersi
Nie wszystkim, ale to pierwsza bariera która powstrzymuje rozprzestrzenianie się covida w szybszym tempie. Równie dobrze można poddać wątpliwości mycie rąk czy zębów, bo po co? I tak zarazkow wszystkich nie umyjesz, a do dentysty będziesz musiał w koncu pójść. Zresztą co ja będę tłumaczyć ;)

0

@Zoker
Daleki jestem od bycia za covidowcami, natomiast to że dopisuja w rubryce covid to chyba normalne. To że miał problemy z sercem to nie znaczy, że miał umrzeć. Covid w niektórych przypadkach bardzo mocno atakuje drogi oddechowe i często kończy się to tragicznie. Druga sprawa to, że teraz jest więcej takich informacji to chyba nawet logiczne skoro dziennie wykrywa się już po 10k przypadków, bo kiedy miały one się pojawiać wtedy co było po 100 zakażeń dziennie?

0

@jeyx77x
Mam znajomego kibica LFC to powiedział że ma pauzować tylko w następnej kolejce, a tak będzie wracać. Alison podobno też za jakieś 2tyg może wrócić

0

@jeyx77x
Gdzie info odnośnie thiago? Słyszałem że nic mu nie będzie

4

@sidzej
Warto, tym bardziej jeśli ma to być prezent.

Digital można mieć tylko cyfrowe wersje gier, które będzie można kupić głównie przez ps store, a tam ceny często są dużo wyższe niż gier pudelkowych. Nie mówiąc o tym że pudelkowe można odsprzedac lub wymienić się z kimś.

0

Szybkie pytanie, czy mi sie coś przysnilo czy Alba ma jakos uraz i występy w LM i El Classico są u niego zagrożone?

3

@maatiixx
Bardziej panierowany kalafior lub fasola szparagowa:)

0

@Hushovt
Jeszcze nie czytane?

0

@Rewolucja123
Imo Fati za dobry występ powinien w nagrodę zagrać od 1 minuty. Wszyscy zdrowi i ciężko pomieścić ich w 1 składzie

1

@dawo17
A ja nie. Za ostatni występ powinien usiąść przynajmniej raz na ławce żeby nie czuł się zbyt pewnie grając taką kaszanę.

1

@FranzMaurer
Niech on się skupi lepiej na wiedzminie:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?