2

@GeraltzKatalonii
Jakie non stop. Widzisz co się dzieje w kraju i wiesz że powinny być za kilka dni wybory prezydenckie? Czy żyjesz w swojej bańce mydlanej i myślisz że Ciebie to nie dotyczy? Nawet jeśli nie masz jeszcze 18stu lat to prędzej niż wkrótce zacznie. Każdy tęskni za piłką, ale bez przesady z tym zdziwieniem że polityka to właśnie dzisiaj główny temat.

1

@Danny Gaucho
Wydaje mi się, że nie ma takiej opcji dla konkretnej serii. Pozostałe Twoje komentarze czytam z chęcią, bo jest w nich sporo dystansu i ironii co mi się podoba:)

1

@prokofiew
Dodałbym ostatnie posty danego gaucho czy jak mu tam o serii piłkarzy którzy nigdy nie zdobyli LM rozpisywanena 3 strony scrollowania.

1

@tobiasson92
"Jak w trakcie przerwy oceniła opozycja, senatorowie PiS grają teraz na czas. Z informacji Onetu wynika, że to kolejna strategia obozu władzy: jeśli w ciągu 30 dni Senat nie podejmie decyzji ws. ustawy dot. głosowania korespondencyjnego, trafi ona do prezydenta w brzmieniu przyjętym przez Sejm, a więc tegorocznej wybory będą mogły zostać przeprowadzone wyłącznie w drodze głosowania korespondencyjnego". Onet

8

@Jaca27
Jak ma nastąpić zmiana czy tam 'rewolucja' jeśli w kraju jest pełno takich Januszy jak Ty "wisi mnie to". Wstyd.

0

@T_TG
Nie zgadzam się, problem w tym że nie mamy drużyny nawet na papierze. To jest zlepek piłkarzy, brak jakiejkolwiek taktyki, strategii i ustawienia. Od odejście Neymara gramy bez nominalnych skrzydłowych przez co nie możemy sprawnie konstruowac akcji ofensywnych i zaskoczyć przeciwnika jakkolwiek inaczej niż przeblysk Leo.

4

@T_TG
Bez Messiego to byśmy do play offow nawet nie wychodzili, o ile w ogóle nie walczylibysmy o LE. Czasami mam wrażenie, że niektórym tutaj się całkowicie w d**ach poprzewracało. Oj będziecie jeszcze płakać za Messim:)

0

@Jaca27
Ale czy to że ma 'na gotowo (z czym oczywiście się nie zgadzam) to jest jakiś przywilej czy jak? Tym gorzej, tym większa odpowiedzialność, presja i stres.

1

@TheNekro94
Z Tedasem często gorzol lub whisky się leje^^ ale dwóch zupełnie innych ludzi

2

@YoNoEntiendoNada
Powiem Ci że mega spoko gość. Byłem zaskoczony bo podszedłem tylko z zapytaniem czy mogę foto zrobić, a on żebym się nie wyglupial wziął piwo i z nim do stolika poszedł :D spoko z jego strony, ale chyba był już lekko podchmielony ^^

2

@TheNekro94
Widzieć to z trybun gwiazdy Barcy czy Realu (Messi, Ronaldo etc.), z bliższej odległości jakieś 5m Niki Lauda. Lezalem tez na masce audi Pique^^ Z kontaktów osobistych to piwko z Fokusem, a w gronie znajomych np Tede czy Przemek Niemiec.

5

@SonBarcaGoku
Z czego te spodnie i bluzę robią z haftowanego jedwabiu czy pancerne są?:D w cenie 1500 mam 30 koszulek po 50zl zamiast 1, więc te 30szt posłuży mi znacznie dłużej niż jedna za 1500 jeśli już powołujesz się na trwałość i jakość:)

0

@MichVeB
Rozumiem, że sam pierwszy poleciales do szefa że chcesz wspomóc firmę i zrzekasz się 40% pensji, bo przecież nie jesteś gwiazdeczka w pracy i nie chodzisz do niej w celach zarobkowych? PSG to kierunek dla tych co chcą zarobić kasę, więc czemu się dziwisz?

0

@FCBRybnik
Ciekawe jak długo to potrwa, w sensie wymiar pracy 80%, bo nawet jak fabryki ruszą to nie będzie to na takim poziomie jak wcześniej, a rząd z tego co wiem to zezwala pracodawcom na dużo dłuższy okres "80%" niż obecny miesiąc czy dwa jak ogłaszają wstępnie firmy, biorąc ten okres na przeczekanke.

1

@juliacicha
Nigdy nie byłem kolekcjonerem herbów. Wyrażam tylko swoje zdanie jako zwykły szary użytkownik, który do tej pory od wielu lat czytał większość artykułów. Od momentu spamu w formie tiki taki na głównej tego po prostu nie robię i domyślam się, że nie jestem jedyny. W zasadzie tyle. Moderacja i tak zrobi to co uzna za słuszne, ale wyszedłem z założenia że im więcej takich postulatów tym lepiej, gdyż może akurat ktoś coś z tym w końcu zrobi. Jak nie to szkoda, życie bez artykułów również istnieje. Pozdrawiam

0

@Reiv111
Tylko nie Kidawa, nie ma gorszego kandydata obecnie.. nawet Bosak Hołownia czy Biedroń ja zjadaja..

2

@juliacicha
Przykro to mówić, ale na prawdę ta tiki taka na stronie głównej jest po prostu żałosna. Również przestałem z tego powodu wchodzić na główną i czytać większość artykułów. To jest po prostu udręka, której od blisko 10 lat nie doświadczyłem na tym forum. No trudno na la ramble zawsze jeszcze wejdę. Popieram w pełni @Cochise. Nie rozumiem dlaczego moderacja ma taki problem przyznać się do wtopy I własnego błędu . Każdy ma do tego prawo, a do tej pory robiliście świetną robotę. Tymczasem nie robicie na złość użytkownikom, a sami sobie strzelacie w stopę gdyż ludzie przestają czytać Wasze artykuły. Liczyłem na to, że moderacja pójdzie po rozum do głowy, ale wygląda na to że się myliłem, szkoda. Pomijam już fakt, że ten "spam" na głównej to nic innego jak krótkie newsiki które już ktoś po 2 razy zdążył wcześniej wrzucić na La Ramble.

3

@bartekvisca
Tak. Pracuje w branży automotive. Dzisiaj poleciało kilkanaście osób. W zeszłym tygodniu to samo. Zarówno produkcyjni jak i biurowi, a to nie koniec. W firmach "konkurencyjnych" w obrębie tego samego miasta również już dziesiątki osób zwolnione. Duże koncerny jeszcze się wstrzymuja, ale tam też to kwestia czasu z tego co wiem od znajomych ze stanowisk decyzyjnych. Po krótce ciemne chmury nadciagaja i koniec rynku pracownika. Będzie brakować miejsc pracy, a najśmieszniejsze jest to że rząd dalej blokuje wszystko, a sam wsparcie nie daje. Zezwala tylko prawnie przedsiębiorcom zwalniać pracowników i obcinac im pensje, ale nie tego chcą przedsiębiorcy ani ludzie. Zaslepiony naród elektorat pisdowcow nie rozumie tego i pójdą do urn na adrianka głosować i tak.

5

@FeloRPS
Ma jednoosobową działalność i sam siebie zwolnił:D

5

@kamilos1214
Tak, jeśli masz napęd na jedną oś to wypada zmieniać parami żeby równomiernie się docierały.

1

@Jacu327
Coco na pewno przynajmniej mocno wzruszyło. Bajka dla dzieci, a dla starszych coś dużo głębszego:) majstersztyk

8

@LuisSalvano
Nie ma czasem w historia -> ostatnio zamknięte karty?

0

@Kuczek
Ale po co? Napisałem jakie jest moje zdanie na ten temat, zresztą wyjątkiem raczej nie jestem:)

0

@Kuczek
Zawsze miałem beke z ludzi którzy nie odklejali tych naklejek. Metek z ubrań też nie odrywasz?:>

2

Oglądał ktoś wiadomości TVP? Skomentowali jakoś dzisiejszy temat zwolneinia dyscyplinarnego pani prokurator, która wszczela śledztwo w sprawie wyborów korespodencyjnych??

3

@Wojcio
Tak W Chinach jest super nie ma co, jedno z państw z najbardziej ograniczonymi prawami wolnosciowymi człowieka :)

2

@Lubczyk698
Koniecznie skosztuj podwójnego wiesmaca, a z ofert sezonowych kanapkę drwala. Najlepsze kanapki

9

@NeroTFP
Oczywiście. Uber z zasady fajnie działa, natomiast różne historie się przydarzaja, ale to już zależy od kierowcy. Raz zamówiłem ubera wersja standard dla cebulakow a podjechał po mnie dziadek Teslą:D

1

@puyol_presidend5
O Cię Panie. Diablo 2 battle net. 95lvl sorci czyscilem równo wszystkich na pvp ^^

Co było w tym wszystkim najlepsze? Prosta gra, ale ciężko było zdobyć najlepsze itemy. Trzeba było farmic i farmic pozniej tradowac lub tworzyć z Run ekwipunek. Coś pieknego:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?