Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@koksik2700
Sporo ludzi jednak ma ambicje i dąży do bycia samodzielnym. Mówi Ci to coś?:)
3
@Kusco15
Ale głupoty wypisujesz serio:D kobieta również może być agresywna, taka bójka jessici z karyna jesli mowa o stereotypach powinna do Ciebie przemówić. Agresja to przede wszystkim brak pewności siebie. To jak ktoś wyżej napisał popuszczenie emocji, brak opanowania i aktywny tzw gadzi mózg - to oznaka prostactwa a nie męskości. Męskość to panowanie nad emocjami i duże poczucie pewności siebie co nie jest równoznaczne z tym, że brakuje komuś siły lub w kryzysowych sytuacjach nie zareaguje właśnie tym atutem.
1
@MichalZZZ
Ja to podziwiam, że w czasach gdzie telewizja jest ogólnodostępna i często kosztuje to dosłownie kilka zł na miesiąc ludzie ciągle szukają linków do streamow gdzie z jakością i przepływem transmisji jest różnie no ale cóż:S
0
@Kettger
Już pal licho licencję. Podoba mi się tryb myclub czyli odpowiednik futa z fify. Czy przyczyna tego że piłkarze nie obiegaja, nie wystawiają mi się na pozycję odpowiednio sami może lezyć trenerze? (Podanie+L1 do wyjścia na pozycję uzywam:p) . Nie mam pomysłu od czego może zależeć to, że przeciwnik nie steruje danym zawodnikiem w grze w obronie, a ten zawodnik od razu do mnie dobiega i niejednokrotnie od razu odbiera piłkę mimo że próbuje się zastawiac. Nie mówię o próbie miniecia go, bo w którą stronę się nie obróce to też prawie zawsze strata (zaznaczam że kieruje obrońca zazwyczaj komputer) natomiast gdy ja gram w obronie to przeciwnika napastnik z automatu wybiega do podania/na pozycję i często z łatwością mnie mija, a ja mam wrażenie że moi obrońcy (mimo że topowi bo obecnie ramos i skriniar) sa strasznie slamazarni i nie potrafia dogonic przeciwnika ktory po prostu biegnie na moja bramkę. Gdy ja mam taką sytuację to wydaje mi się jakbym nie biegł na sprincie bo przeciwnik nadąża za mną w większości przypadków. Czy to kwestia ustawień/taktyki/trenera czy po prostu często różnica w zawodnikach bo wiadomo na tym etapie prawie każdy mój przeciwnik ma piłkarzy typu Ronaldo/Adriano/Batistuta/Vieira itp.
0
@norbi77
Wiesz co właśnie chodzi mi o to że gram pod okreslona taktykę. Lubie grę kombinacyjna, krótkie podania w trojkatach więc ustawiłem tiki take. Trzymam piłkarzy na odpowiednich pozycjach, a ciągle czuje że czegoś brakuje. Piłkarze nie wychodzą mi na pozycję nie wiem dlaczego. Mówię ciągle o myclubie, być może trener odgrywa tam pozycję bo każdy ma narzucony swój styl.
0
PES 2020
Chce się podzielić wrażeniami. Wcześniej nie grałem w pesa tylko w fife. Gram w pesa od tygodnia codziennie. Gra wygląda ok, natomiast jest dla mnie strasznie toporna i słabo grywalna. Fifa jest dużo prostsza. Obie gry denerwują. W fifie mamy więcej "wylewow", a w pesie cóż chyba trzeba mieć sporego skilla. Oglądałem wiele poradnikow poustawialem taktyki zespołu mimo to mam problem wymienić w meczu online kilka dokładnych podań. Zawodnicy graja jak wozy z weglem wszystko dzieje sie tak powoli. Nie mówiąc już o sytuacjach gdzie wychodzę sam na sam. Przeciwnik zawsze mnie doskakuje/dogania. Wychodzi na to że nad pesem trzeba poświęcić wiele godzin. Nie widzę tej gry żeby pograć na luzie ze znajomymi od czasu do czasu.
0
@MesQueUnClub_87
Da się. Na stronie ps jest komunikat "If a PS Plus member registers a PS4™ as their Primary system, anyone who uses that system has the ability to play online multiplayer, regardless of whether or not they are PS Plus members. Additionally, as many as four players can simultaneously play online on the same console, even if the 3 additional players don't subscribe to PlayStation Plus."
Pamiętam że kiedyś z bratem w jednym domu mieliśmy wykupione tylko jedno ko to ps plus i graliśmy online razem we 2, a teraz ku mojemu zdziwieniu jakoś nie mogę..
0
@tadzik447
Nie no gramy z 1 :p na 1 konsoli jest moje podstawowe konto i pozostałe inne lub konta jakoś gość. Grać we 2 możemy (np w fife) ale tylko off-line, problem jest z odpaleniem rozgrywki online.
0
Pytanie odnosnie PS4. Czy mogę grać multiplayer online ze znajomym który siedzi obok mnie na 2 pady jeśli tylko 1 moje konto ma ps plusa, a on gra z drugiego konta bez subskrypcji plus?
0
@malyras
A pytanie odnośnie wersji czy ta legend to fajna opcja? Da mi to coś w tym momencie do takiego luznego pogrania?;)
0
Grał ktoś w PES 20? Jest teraz do kupienia na ps4 za 24zl podstawowa wersja lub legend edition za 33zl. Poleci ktoś?
0
@Bykunn
No w porywach B może mieć, ale nie wiecej na pewno :p
0
@monsterrize
Może ma dziwny fetysz samych sutków, albo woli chłopaków w końcu każdy jest wolnym człowiekiem :D ale mówić że ma za duże to przesada, bo to trochę mało obiektywne zdanie ;p bez spiny:))
5
@Bykunn
Ta po prawej za duże? Yyy AHA :D
1
@MichVeB
Fajny przepis, natomiast polecam spróbować mój ulubiony z tego rodzaju nieco zmodyfikowany.
Zamiast mozzarelii i fety spróbuj roztopić grogonzole 200g. Dodać pomidory z puszki i tak samo szpinak. Pyszny sos z kurczakiem. Posypać można jeszcze grana padiano.
0
@Jaca27
Dzięki padło więc na Crasha:D
0
Polecacie jakaś gierkę na ps4 do pogrania z kumplem we 2 najlepiej na podzielonym ekranie? W fife graliśmy sporo, chciałbym cis innego może jakieś wyścigi?
0
@SonBarcaGoku
Miałem na myśli ogródek restauracyjny2z racji że otwarte są od tego tygodnia. W swoim ogrodzie jasne, że też już ze znajomymi siedzimy często, natomiast zastanawiamy się czy w knajpie się czepiać nie będą. Chcielismy w weekend na rynek wyskoczyc ;)
1
Pytanie. Był już ktoś ze znajomymi (załóżmy grupka 4-6 osób) w knajpie lub ogródku na piwku? Zastanawiam się jak to obecnie wygląda z racji że weekend się zbliża.
7
@NeroTFP
Najlepsze jest to, że my musimy się już zastanawiać czy to fejk czy nie. Do czego to doszło, to pokazuje tylko skalę propagandy, bo kiedyś byś nawet nie uwierzył że to może być prawda, a teraz?:)
1
@arasz1819
Mafia z Warykanu? Do Watykanu większość spraw nawet nie dochodzi? U nas w kraju panuje bezprawie, biskupi zamiataja wszystko pod dywan, bo nic im nie grozi. Dba o nich Ziobro i spółka.
0
@Chaoss
Przede wszystkim nie powiedziałeś najważniejszego czyli do czego glównie potrzebny Ci TV? Jedne bardziej nadaja sie do filmow inne do gier. W jakim stopniu oświetlone jest pomieszczenie. Pytań jest dużo, do tego wszystkiego można dobrać odpowiedni TV. Ja kupowałem jakieś pół roku temu tv pod mecze i konsole. Tak jak ktoś wyżej polecał Samsung Q65Q60R to jest top jeśli chodzi o taki budżet.
1
@kamilop
@IronSanHybrid już Ci powyżej odpowiedział. Poczytaj sobie archiwalne wypowiedzi i debaty. Większość partii i polityków potepiala mocno ten pomysł. Pis po trupach do celu niby partia prawa, ale wbrew swoim rdzennym zasadom dali kiełbasę pod postacią 500 żeby przekupić ludzi. Teraz każdy już musi to podtrzymać bo inaczej nie ma szans rywalizować z takim społeczeństwem.
1
@kamilop
Dokładnie. Żyło się dobrze, kraj się rozwijał, a teraz się cofamy do PRLu. Lud ślepy czy taka jego cena i sprzedał się za 500pln?
3
@mkord
Elektorat PiSu to przysłowiowe stado baranów. Natomiast KO szczyci się elektoratem ludzi wykształconych i sporym gronem przedsiębiorców które ostatnio Trzaskowski tłukł za pomocą milicji w Warszawie
2
@tobiasson92
Wierzę że te sondaże są wyjęte z czapy. Trzaskowski z takim poparciem to kpina w obliczu ostatnich wydarzeń z Warszawy
0
@tomono
PiS PO jedno zło to stwierdzenie trochę nad wyraz. Zgadzam się PiS jest gorsze, ale to nie znaczy że PO jest dobre:>
2
@Wojtah
To muszę Cię uświadomić że głos nieważny pomaga jeśli chodzi o wybory partyjne. To kwestia stosunku głosów które przeliczaja się na mandaty. Matematyka.
2
@ArdoFCB
Tak, natomiast jeśli wybierać to już z dwojga złego lepsze PO.
12
@kamilos1214
Bo druga część przedstawia nie tyle dramat ludzki i wywiady z pedofilami, a nieformalny układ miedzy prokuraturą krajową a episkopatem.