Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bykunn
No jeśli się bawili to ok, ale tego nie wiemy, a na dłuższą formę to nie wygląda chociaż chciałbym się mylić:> dzisiaj byli bezbłędni i oby tak wyglądali na worldsach
0
@konrad1661
Z taką czyli jaką?:) dzisiaj się fakt przejechali mieli formę dnia, ale dostali się do finałów z lucky loosersów gdzie wcześniej przegrywali przynajmniej 1 grę w każdym best of 5, a rywale byli dużo słabsi. Zazwyczaj grali po prostu słabo, a dzisiaj to jakiś fenomen. Praktycznie nie popełniali błędów, oby tak to wyglądało na worldasach.
0
@MichVeB
Też nie rozumiem jakim cudem tyle czasu gry w manu ma za sobą, ale jednak możemy mu tylko pozazdrościć
2
@contowsky
Super test! Wyszło mi 50/100 więc dopuszczający ;p znawca wielkim nie jestem ale myślę że poziom w sam raz. Jedynie co to nie podobały mi się pytania mocno historyczne typu kto zdobył majstra w 1956r. Pytania z XXI w o mundial i kluby bardzo spoko. Przyjemny test i fajnie że do wielu pytań są odpowiedzi. Dobra robota podsylam znajomym!:)
0
@Bykunn
Znam zakłady które już wydały komunikaty że zastosują takie rozwiązania. Przypuszczam, że musi to być zgodne z prawem
1
@lucca87
A oszczędności z nieba spadają?;p ktoś tu zaczął przeliczać na rok, ale ja ciągle pisałem o przeliczaniu z km. W każdym razie nie ma znaczenia. Jeśli Ciebie auto kosztuje max 400zl miesięcznie to zazdroszczę. Wychodzi na to że mi się nie opłaca firmowego xc60 brać, bo będę bulic prawie 600zl za niego plus paliwo. Jak będziesz sprzedawać daj znać chętnie pojezdze za takie pieniądze:)
0
@RichardWinters
Yy tego nie przelicza się na rok, a na km ;p jasne jeśli masz złotą rączkę i potrafisz sam fajnie naprawić sobie samochód to jest to niewątpliwie duży plus. Ja niestety się nie znam i oddaje zawsze auto do serwisu, ale zakładam że robi to większość bo fach w rękach mało kto ma.
0
@lucca87
Właściwie mam średniej klasy samochód dla doprecyzowania. Przedstawiłem natomiast dane którymi nawet sugerują się firmy leasingowe czy firmy mające floty własnych samochodów służbowych. Jeśli mnie auto + paliwo kosztowałoby 500zł miesięcznie to już bym kredyt bral na mietka amg. Natomiast jesli ktos wydaje rocznie na eksploatacje i serwisy samochodu max 1500 to albo ma nieśmiertelnego golfa 1995r 1.9tdi w którym nie ma co naprawiać albo fiata pande bo to udany model był. Zakładam natomiast średnie koszty jak wspomniałem.
0
@RichardWinters
Bardziej zadbanego samochodu niz u mnie na osiedlu to raczej nie ma nikt, ale dzieki za pouczenie, że trzeba dbać chociaż ciężko by mi to było robić za 100zł miesięcznie :) Ok to nie pytaj więcej i zakładaj sobie max 500zł miesięcznie na auto już razem z paliwem :) A ja głupi wnioskowalem o służbowy samochód. Zaraz wyjdzie na to że taniej jest mieć własny haha :D
0
@draxidox
Nic Ci to nie daje. Unikaj pośredników, bo to kasa w błoto oni to pobierają bo ich praca jest znalezienie wynajmującego dla swojego klienta.
0
@RichardWinters
No tak doliczam, Bo samochód to jest koszt, a mi niestety nikt nie zasponsorowal. Jeśli mi kleknie to załóżmy za 5 lat będę musiał kupić kolejny. Naprawy to też kwestia indywidualna oczywiście, ja zakładam jakieś 300zl na miesiąc tyle odkładam i nie uważam żeby to była wygurowana kwota, bo w jednym roku wydasz 1500, a w następnym 4500 przy poważniejsze awarii. Lepiej budzetowac z lekka nawiązką niż nie doszacowac i mieć problem z utrzymaniem się później jeśli o to koledze z tematu się rozchodzi.
2
@bias
Jaką gownoburze chłopie idź się dotlenic :D jak się mają do jego pytania o utrzymanie Twoje zarobki? Ja również mogę mu napisać że mnie życie aktualnie kosztuje 8k (i to nie w Warszawce) i co pomogłem mu w jego decyzji wynajmu kawalerki?:)
2
@RichardWinters
Wydaje mi się że nie tylko mnie. Generalnie przy średnim standardzie samochód kosztuje w przeliczeniu prawie 1zl/km każdego. Jeśli Ty liczysz same paliwo to pozdro, ale przypominam że samochód to również koszt ubezpieczenia, amortyzacji i serwisu:)
2
@bias
Ja nie rozumiem o czym Ty piszesz, o pytanie dotyczyło kosztów życia przy najniższej krajowej. Kolega zastanawia się czy da radę się utrzymać za takie pieniądze, a Ty coś o własnych wydatkach wtracasz pytanie po co skoro jak sam powiedziałeś jeden wydaje 7, a drugi 100 tys?:)
0
@RichardWinters
Ponad 1000
8
@bias
Powiem tak. Sranie w banie:) w wawce za kilo kurczaka płaci się 50zl czy jak? Paliwo tam z kosmosu jest? Nie smiesz chłopie, życie jest droższe ale nie 300%
1
@D44H
Żeby się dowiedzieć czegoś musisz więcej o sobie powiedzieć. Jakie miasto? Czy masz samochód? Kawalerka w mieście to koszt około 1300zl już z opłatami. Samochód to wydatek miesięcznie prawie 1000zł. 700zł możesz doliczyć na jedzenie i sporadyczne przyjemności typu wyjście ze znajomymi jakieś alko bez szaleństw na barze oczywiście. Już masz 3000zł (bez auta 2000) Jeśli chcesz do tego kupić jakiś ciuszek czy coś ekstra no to odpowiedz sobie sam:) za najnizsza krajowa raczej ciężko.
0
@lukaszbarca15
Hmm uważam że tej inteligencji żyło się za PO lepiej. Mniej podatków i przedsiębiorstwa się mocno rozwijały, a teraz Państwo im dowala najmocniej
0
@lukaszbarca15
Nie żartuj nawet :) takich miejsc jest sporo gdzie w ogóle nie ma zasięgu i sieci. Przejedź się po wschodzie przez podlasie/lubelszczyzne to sie zdziwisz. O dziwo podlasie największe poparcie Pisu przypadek?:>
5
@mikael
Dla mnie natomiast to fenomen że ludzie pytają ciągle o to. Nie rozumiem jak można nie rozumieć że elektorat pisu to w większości mohery i ludzie ze wsi którzy Internet mają od czasu do czasu jak sobie naniosą go wiadrem.
1
@Bykunn
Jest to jakiś argument natomiast po to właśnie są listy :D kwestia organizacji. Polecam aplikację listonic. Wspoldzielona lista zakupów bardzo fajne i praktyczne narzędzie. Osobiście korzystam
1
@Bykunn
O ile rozumiem, że dla każdej osoby wymagany jest osobny wózek o tyle nie rozumiem co masz na myśli z tym zapominaniem mimo listy zakupów?;p ja również jestem bliżej tych co uważają za bezsens chodzenie do sklepu całymi familjami i wydłużanie sztuczne kolejek. Jadę wózkiem przez cały sklep kolejno wkładając produkty z danego dzialu więc wcale we 2 dużo szybciej nie idzie, bo te sama droge wykonują dwie osoby i co wtedy współmałżonka wsadza drugi raz te same produkty do wózka?:p
0
@FDJ
Podobno od tego roku pity są rozliczane przez urzędników i wszyscy mają już to zrobione. Kwestia sprawdzenia czy ma się dopłatę czy zwrot
0
@FDJ
Ja w zeszłym roku miałem korektę którą zgubiłem. Od kilku dni nie mogę się dodzwonić do urzędu, żeby mi wysłali rozliczenie z zeszlego roku co potrzebuje aby zalogować się w sieci i sprawdzić czy muszę się rozliczyć. Na infolini głównej ciągle info że w kolejce jestem mniej więcej 147 i mogę czekać;)
0
Jest tu jakiś spec od pielęgnacji samochodu? Chce nałożyć wosk na samochód jednak nie znam się kompletnie na tym i szukam porady w temacie. Jeśli ktoś ma wiedzę to proszę o info
0
@Koors
Właśnie sam też czytałem opinie na temat podróżowania że są nużące z czasem i brakuje szybkiej podróży. Czyli jednak jest szybka podróż wbrew temu co czytalem?
0
@MesQueUnClub_87
Ogralem właśnie przy okazji siedzenia na dupie serie uncharted, gow 3to i teraz kończę najnowszego god of war. Całkiem fajne gierki nie powiem, ale jednak do takiego wiedźmina dużo brakuje. Zastanawiam się nad kolejnym tytułem rdd 2 czy gta5?
5
@barcafan9512
Nie chce żeby zabrzmiało to jak czepianie się, ale jak już dokladasz większość składników jakie są na pizzy to sam byś sobie ciasto zrobił i własną pizzę która raz że będzie smaczniejsza, a dwa dużo tańsza. Dokładając wszystkie główne składniki wychodzi Cię to pewnie drożej niż pizza w lokalu ;p
0
@seba1324
Spróbuj jeszcze z sokiem jabłkowym. Najlepiej Jamsona
0
@DonAndresFCB
Źródło?