Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak jak juz wspomnialem, jak dla mnie Rakitic wczoraj na rowni z Messim i Suarezem MOTM. Masz moze jego statystyki z gry obronnej? Ilosc odbiorow, przecietych podan?
0
Ja gralem kazde fut champions od poczatku fify do grudnia. Zawsze minimum gold 2. Nigdy nie trafilem karty wartej wiecej niz 10k coinsow i zakonczylem po tym czasie przygode z fifa. Ta gra to jakis zart, nie dosc ile nerwow sie przy tym traci to z tylu paczek samych rzadkich pilkarzy g*wno sie dostaje.
PS. Kumpel u siebie nie gra fut champions otwiera czasami jakies paczki darmowe albo cos za sbc trafil juz w tej fifie ikone guilita i ostatnio toty ronaldo takze gg fifa.
0
Kurde rzeczywiscie niezla cena. Na wyjazdowe tez mozna sie zalapac? Domowa z tego sezonu juz mam przywieziona prosto z Camp Nou specjalne wydanie na SPH z nadrukiem Messi, meczyk co prawda 3:1 w plecy ale widowsisko swietne i od tego dnia wszystko sie zaczelo :>
4
Ja za caloksztalt dalem rowna ocene Messiemu Suarezowi i wlasnie Rakiticowi. Chorwat fenomenalny dzisiaj, otworzyl wynik spotkania - kluczowy moment, dolozyl piekna asyste to do tego to co wyprawial w obronie to poezja. Sciana nie do przejscia odbieral wszystko i ustawial sie tak, ze przecinal wszystkie podania przeciwnika. Majstersztyk, takiego Rakitica chce ogladac.
0
Jakis dobry link do meczy ma ktos?
1
1,70, mysle wlasnie czyczy zamrazc juz kase.
0
Nudny mecz, nic wielkiego Coruna nie gra, a Real po swojemu przebitki i wrzutki. Minely 22min, a Real ani jednej dogodnej sytuacji brankowej sobie nie stworzyl.
0
Ogladalem, mega polecam ten serial. Gra aktorska Very to majatersztyk. Jak Cie wciagnal to sie ciesze, w miare z uplywem odcinkow bedziesz co raz to bardziej napawac sie gra tej aktorki, bo to co ona robi przechodzi pojecie, a caloksztal serialu da Ci dopiero pelny obraz jej postaci. Jesli chodzi o jej serialoweo syna to z poczatku mnie irytowal, ale tez koniec koncow gra bardzo dobrze. Kawal aktora.
0
W obronie tez sie przydaje. Dzisiaj dogonilby skrzydlowego i zablokowal podanie asyste.
0
Z PSG po 4:0 sie udalo to teraz tez moze sie udac nawet jak przeciwnik sie zabunkruje. Dopoki pilka w grze zawsze trzeba wierzyc :)
1
Nie gadaj, Vidal super gra i sporo pod gra jest. Co do Denisa zgoda.
2
Messi strasznie rozregulowany celownik poki co.
0
Spoko na jesien Ci sami beda wolac o zlota pilke dla Cristiano, co roku to samo banda hipokrytow.
0
Osobiscie nie polecilbym tego filmu najgorszemu wrogowi. Ale fakt mimo, ze film jest mega poryty ma cos w sobie. Jedynie dla tych co lubia posrane kino.
1
Nie no serio co tyle ludzi ma z ta dunkierka to nie wiem :D sredni na maksa film zeby nie powiedziec slaby. No ale ile ludzi tyle opinii, byc moze kwestia gustu ;)
5
Komentarz usunięty
36
Ta kontuzja to ciag dalszy sciemy. Cou po prostu wyczekuje odejscia Turana, zeby 7 wziac na koniec okienka :D
4
Jaki Ronaldo?
2
Dwa, trzy razy szarpnal do przodu od niego zaczela sie bodajze pierwsza akcja bramkowa. W innej sytuacji po indywidualnej akcji oddal bardzo grozny strzal, ktory bramkarz odbil, a Suarez nie wykorzystal dobitki - 99% sytuacja Luisisto na gola zmarnowana. Raz dobijal tez strzal Suareza ale trafil w obronce. Zaliczyl sporo strat, w tym dwie mogly przyniesc przykre konsekwencje, ale sporo probowal dryblowac. Poza tymi sytuacjami raczej malo widoczny i widac ze potrzeba mu minut. Ja jestem zadowolony z jego wystepu.
0
Wystarczylo go ogladac na U21. Juz wtedy ogladajac mecz polakow z kumplami mowilismy, ze nowy Verrati wkracza na salony zastanawialem sie tylko do jakiego klubu trafi. Ciekawi mnie jego rozwoj.
1
Ze co xd a co nas ten mecz obchodzi :D mam nadzieje, ze obie druzyny poleca z LM jak najszybciej.
9
W calym tym amoku transferowym zapomnialem ze dzisiaj gramy mecz :D fajnie, juz nie moge sie doczekac :)
1
Oby Perez byl rownie zadowolony i nie chcial go zwalniac :D prawda jest taka ze to mierny jak nie slaby trener, ktoremu jak wszyscy dobrze pamietamy w wiekszosci meczow pomagalo diabelskie szczescie. Niech zostaje jak najdluzej i stawia na swojego pupilka Benzeme :) bo zaloze sie, ze jak przyjdzie nowy trener do Karim poleci od razu na zbity pysk, a w jego miejsce sciagna kogos pokroju H. Kane.
2
Przy calej mojej sympatii do niego ale on to powinien sie juz pozegnac z klubem. Czlowiek szklanka zajmuje tylko miejsce w skladzie.
1
Ogladnalem tez 3 odcinki i ten sezon troche mnie zawiodl. Wczesniejsze bardziej mi sie podobaly. Mimo wszystko calkiem ok. Licze na to, ze kolejne odcinki beda lepsze.
0
Do 20/21.
9
Wiadomo cos wiecej juz co z prawami LaLiga w przyszlym sezonie?
1
Bates Motel. Swietny serial powiazany z klasykiem kina filmu 'Psychoza'. Polecam.
0
Podeslijcie ktos prosze obrazek tego popularnego tatuazu co przechodzi z ramienia na klatke piersiowa z motywrm trzyajacego puchar puyola i camp nou.
131
Komentarz ze strony bialych wg mnie trafia w sedno:
'' chcac nie chcac najlepszy gra w Barcelonie. My chcielismy wylaczyc Messiego, oni CR nie chcieli ot taka roznica.''
Trafna uwaga trafiajaca do widzow z calego swiata, a ZP i tak dla Ronaldo, ktory ma problem w ogole trafic w pilke.