0

Tak jak juz wspomnialem, jak dla mnie Rakitic wczoraj na rowni z Messim i Suarezem MOTM. Masz moze jego statystyki z gry obronnej? Ilosc odbiorow, przecietych podan?

0

Ja gralem kazde fut champions od poczatku fify do grudnia. Zawsze minimum gold 2. Nigdy nie trafilem karty wartej wiecej niz 10k coinsow i zakonczylem po tym czasie przygode z fifa. Ta gra to jakis zart, nie dosc ile nerwow sie przy tym traci to z tylu paczek samych rzadkich pilkarzy g*wno sie dostaje.

PS. Kumpel u siebie nie gra fut champions otwiera czasami jakies paczki darmowe albo cos za sbc trafil juz w tej fifie ikone guilita i ostatnio toty ronaldo takze gg fifa.

0

Kurde rzeczywiscie niezla cena. Na wyjazdowe tez mozna sie zalapac? Domowa z tego sezonu juz mam przywieziona prosto z Camp Nou specjalne wydanie na SPH z nadrukiem Messi, meczyk co prawda 3:1 w plecy ale widowsisko swietne i od tego dnia wszystko sie zaczelo :>

4

Ja za caloksztalt dalem rowna ocene Messiemu Suarezowi i wlasnie Rakiticowi. Chorwat fenomenalny dzisiaj, otworzyl wynik spotkania - kluczowy moment, dolozyl piekna asyste to do tego to co wyprawial w obronie to poezja. Sciana nie do przejscia odbieral wszystko i ustawial sie tak, ze przecinal wszystkie podania przeciwnika. Majstersztyk, takiego Rakitica chce ogladac.

0

Jakis dobry link do meczy ma ktos?

1

1,70, mysle wlasnie czyczy zamrazc juz kase.

0

Nudny mecz, nic wielkiego Coruna nie gra, a Real po swojemu przebitki i wrzutki. Minely 22min, a Real ani jednej dogodnej sytuacji brankowej sobie nie stworzyl.

0

Ogladalem, mega polecam ten serial. Gra aktorska Very to majatersztyk. Jak Cie wciagnal to sie ciesze, w miare z uplywem odcinkow bedziesz co raz to bardziej napawac sie gra tej aktorki, bo to co ona robi przechodzi pojecie, a caloksztal serialu da Ci dopiero pelny obraz jej postaci. Jesli chodzi o jej serialoweo syna to z poczatku mnie irytowal, ale tez koniec koncow gra bardzo dobrze. Kawal aktora.

0

W obronie tez sie przydaje. Dzisiaj dogonilby skrzydlowego i zablokowal podanie asyste.

0

Z PSG po 4:0 sie udalo to teraz tez moze sie udac nawet jak przeciwnik sie zabunkruje. Dopoki pilka w grze zawsze trzeba wierzyc :)

1

Nie gadaj, Vidal super gra i sporo pod gra jest. Co do Denisa zgoda.

2

Messi strasznie rozregulowany celownik poki co.

0

Spoko na jesien Ci sami beda wolac o zlota pilke dla Cristiano, co roku to samo banda hipokrytow.

0

Osobiscie nie polecilbym tego filmu najgorszemu wrogowi. Ale fakt mimo, ze film jest mega poryty ma cos w sobie. Jedynie dla tych co lubia posrane kino.

1

Nie no serio co tyle ludzi ma z ta dunkierka to nie wiem :D sredni na maksa film zeby nie powiedziec slaby. No ale ile ludzi tyle opinii, byc moze kwestia gustu ;)

5

Komentarz usunięty

36

Ta kontuzja to ciag dalszy sciemy. Cou po prostu wyczekuje odejscia Turana, zeby 7 wziac na koniec okienka :D

4

Jaki Ronaldo?

2

Dwa, trzy razy szarpnal do przodu od niego zaczela sie bodajze pierwsza akcja bramkowa. W innej sytuacji po indywidualnej akcji oddal bardzo grozny strzal, ktory bramkarz odbil, a Suarez nie wykorzystal dobitki - 99% sytuacja Luisisto na gola zmarnowana. Raz dobijal tez strzal Suareza ale trafil w obronce. Zaliczyl sporo strat, w tym dwie mogly przyniesc przykre konsekwencje, ale sporo probowal dryblowac. Poza tymi sytuacjami raczej malo widoczny i widac ze potrzeba mu minut. Ja jestem zadowolony z jego wystepu.

0

Wystarczylo go ogladac na U21. Juz wtedy ogladajac mecz polakow z kumplami mowilismy, ze nowy Verrati wkracza na salony zastanawialem sie tylko do jakiego klubu trafi. Ciekawi mnie jego rozwoj.

1

Ze co xd a co nas ten mecz obchodzi :D mam nadzieje, ze obie druzyny poleca z LM jak najszybciej.

9

W calym tym amoku transferowym zapomnialem ze dzisiaj gramy mecz :D fajnie, juz nie moge sie doczekac :)

1

Oby Perez byl rownie zadowolony i nie chcial go zwalniac :D prawda jest taka ze to mierny jak nie slaby trener, ktoremu jak wszyscy dobrze pamietamy w wiekszosci meczow pomagalo diabelskie szczescie. Niech zostaje jak najdluzej i stawia na swojego pupilka Benzeme :) bo zaloze sie, ze jak przyjdzie nowy trener do Karim poleci od razu na zbity pysk, a w jego miejsce sciagna kogos pokroju H. Kane.

2

Przy calej mojej sympatii do niego ale on to powinien sie juz pozegnac z klubem. Czlowiek szklanka zajmuje tylko miejsce w skladzie.

1

Ogladnalem tez 3 odcinki i ten sezon troche mnie zawiodl. Wczesniejsze bardziej mi sie podobaly. Mimo wszystko calkiem ok. Licze na to, ze kolejne odcinki beda lepsze.

0

Do 20/21.

9

Wiadomo cos wiecej juz co z prawami LaLiga w przyszlym sezonie?

1

Bates Motel. Swietny serial powiazany z klasykiem kina filmu 'Psychoza'. Polecam.

0

Podeslijcie ktos prosze obrazek tego popularnego tatuazu co przechodzi z ramienia na klatke piersiowa z motywrm trzyajacego puchar puyola i camp nou.

131

Komentarz ze strony bialych wg mnie trafia w sedno:

'' chcac nie chcac najlepszy gra w Barcelonie. My chcielismy wylaczyc Messiego, oni CR nie chcieli ot taka roznica.''

Trafna uwaga trafiajaca do widzow z calego swiata, a ZP i tak dla Ronaldo, ktory ma problem w ogole trafic w pilke.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?