0

Właśnie kupiłem CP też jestem ciekaw. Taktyczny komentarz

0

Nie mam nic przeciwko może być i w tym roku :)

0

Pytanie też jakie masz przeliczniki na studia wtedy wiesz czy warto się w ogóle tego uczyć.

Ja z rozszerzenia miałem 64% jakoś, a z podstawy 98% i w ostatecznym rachunku więcej pkt dała mi podstawa niż rozszerzenie, bo przelicznik miałem jakoś 0,7 pkt do 1..

0

Zdalem, ale co powtorzyc to nie pomoge, bo sam nic nie powtarzalem :p zadan jest na tyle duzo, ze potrzeba szczescia zeby siadlo to co potrafisz. Jesli matma to nie jest Twoja mocna strona to miesiac przed matura nic Ci nie pomoze :p

1

Rzyciowe przemyślenia dosłownie :D

A w którą ma iść? Cywilizacja się rozwija, postęp technologiczny nabiera pędu i bardzo dobrze. Mamy co raz to większe możliwości samorozoju większość już dawno wyszła do świata z ciemnej nory, a kto jeszcze nie zdążył to polecam ;)

0

Rakitic jest swietny!

11

Niby profesjonalni piłkarze, a nikt ich nie uczył, żeby nie siedzieć na piłce, bo jajo będzie?

0

Orientujecie się za ile będzie można kupić bilety na LM na Camp Nou z Roma? W miare dobre miejsca? Nie gdzieś wysoko czy w rogu. Nigdy nie byłem na meczu LM rsczeji tylko ligowe, ceny się różnią?

0

Odnosiłem się ogólnie do ostatnich kilku, w których przeważnie trafiali na słabsze zespoły, a teraz mają tylko najmocniejsze :p podobnie jak nasza ostatnia zwycięska droga przez samych mistrzów top5 lig :) w tej edycji prawdopodobnie jak Real będzie chciał wygrać również musi pokonać samych mistrzów, a nie jakieś Wolfsburgi, Romy czy inne średniaki ;)

32

Real w porównaniu do poprzednich edycji w tej ma na prawdę stosunkowo ciężką drogę w LM. Zaczynając od grupy, w 1/8 trafili na PSG teraz Juve. Zakładając, że przejdą Juve to w półfinale i ewentualnym finale czekają na nich już same najmocniejsze ekipy. Tym razem o ile sędzia nie pomoże jak w zeszłej edycjj z Bayernem to na prawdę nie ma co mówić o przypadku. Jestem ciekaw co dalej będzie, chciałbym na nich trafić w hipotetycznym półfinale.

1

Nieprawda, bo 71 - 29 % .

0

No trudno juz po fakcie, prawie kazdy sie na to lapie z poczatku :p przedobrzyles. Za duze obciazenie i prawdopodobnie zle wykonywales cwiczenia na bicka. Pierwszy trening to mimo, ze mogles machac hantelkami jak szalony to trzeba cwiczyc praktycznie bez obciazenia zeby rozgrzac i przygotowac miesien do kolejnych treningow. Bicek jest najbardziej wrazliwy, czeka Cie kilka ciezkich dni. Na nastepny raz nauczka. Byc moze rzeczywiscie jakis zel czy cos pomoze zeby zlagodzic bol, ale przejdzie samo, bedziesz zyc do lekarza nie ma co isc.

1

No tak, przecholowales kolego teraz sie musisz pomeczyc i za kilka dni bedzie lepiej ;)

12

A co powiesz na to:

Dłuższe życie każdej pralki to Calgon!

Ktoś rano wrzucił :D

5

Chcemy Dembele, a wyjdzienie Paulinho i Gomes standardowo.

0

Poratuje ktos linkiem prosze?

0

Wszystko w okol nas drozeje, ale mamy 500+ :D kolejny genialny pomysl niedziele handlowe to wszystko tylko pogarsza sytuacje, co bedzie dalej?

0

Są pociągi busy po kilkanaście euro. W nocy chyba nie kursują, ale mogę się mylić.

5

Palencia to jakaś kpina. Nie ma czego nawet szukać w 1 drużynie

0

Lecę samolotem akurat, ale dzięki za poradę. Właśnie niewiele znalazłem w internecie nic więcej oprócz tego co wymieniles :) architektura, jedzenie picie.:p

0

Był ktoś w Brukseli i jest w stanie polecić jakieś miejsca/knajpki, które koniecznie trzeba zobaczyć?

0

Dzieki za info

0

Czy dzisiaj jest ta niedziela kiedy nieczynne sa wszystkie sklepy/galerie?

0

Podzieli się ktoś dobry linkiem do meczu proszę?

0

Ja kupowalem za 100 euro to jedne z tanszych

2

Warto, jeden z lepszych filmow ostatnich miesiecy. Nic lepszego nie znajdziesz w kinach obecnie. Jak dla mnie 8/10

3

Klasyk to Psychoza, a nie jakas anabelle :D

0

Wszystko zależy od bukmachera i rodzaju bonusu. Przeważnie trzeba obrócić kilka razy. Idź lepiej poczytaj regulamin, a nie spamuj. Nikt tu wróżbitą Maciejem nie jest, żeby wiedzieć co to za bonus.

0

Pytanko, czy zimą w dolinie koscieliskiej mozna zwiedzac jaskinie?

15

Palec w cztery litery i na front z Toba :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?