Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fakt ustawienie obrazu to podstawa. W tv jest teraz tyle parametrów obrazu że szok. Ja swój ustawiłem zgodnie z poradnikiem na Youtube typowo pod ps4. Wpisz swoj model tv i poszukaj w sieci tutaj nikt Ci raczej nie pomoże
0
Suarez nie ma konkurencji na 9 i nie ma go kim tam zastąpić. Potrzebny jest drugi napastnik. Suarez jest teraz bez formy i jest lipa A co jak złapie kontuzje? Messi będzie sam sobie podawał?
0
Nie czepiam się dla zasady tylko tak było. Pisałem ten komentarz około 70min później pewnie go przeczytali i się poprawili hehe ^^
0
Czyli co majster będzie na mecz z Realem czy Nie?
0
Udało się dokładny wynik 1:1 wytypować szkoda że tylko za piątaka :) super idealny wynik. Walka o Zamora trwa nadal
13
Na prawdę źle się słucha komentarza gdy komentujący są kibicami danej drużyny. W kółko powtarzane anegdotki z innych meczów i wychwalanie piłkarzy jednej drużyny do pożygu po prostu. Żenada. Było dzisiaj chociaż jedno pozytywne zdanie o Griezmanie chociażby? Rozgrywki La liga, a tu ani słowa o obecnej sytuacji w tabeli? Co mnie obchodzi w tym momencie LM? Jeszcze raz powtórzę żenada przez duże Ż! Żałuję, że wykupilem Eleven. 100 razy lepiej słucha się komentarza Hudsona mimo, że niestety nie w języku ojczystym.
0
Aj, ale Saul zepsuł teraz
3
A co mają nie wykładać jajek? Są bezradni już dawno przegrali ligę mogą ja sobie co najwyżej oglądać teraz też mi komfort ;)
0
A koniec końców Messi ciągnący cały zespół i tak ma więcej bramek, a ZP dostaje CR :>
0
A szczelil z przefrotki czy nie?^^
0
Tyle pkt przewagi to niewystarczający spokój na kilka ostatnich kolejek?
1
Haha :D Arsenal na kuponie na przelamanie Co?:D
3
Dembele świetne ma te wrzutki, zresztą w ogóle ma wizję gry super prostopadle podanie też ma i robi wiatr na skrzydle. Powinien grać jak najczęściej.
0
Nie prowokuje, ale wiem co masz na myśli:) piękny to w ogóle ostatnio taka patelnię w kosmos wystrzelił więc każdemu się zdarza. Pije tutaj do obecnej formy El Pistolero
0
Nie widziałem:D
6
Szkoda tej pięknej akcji, w której Messi wystawił patelnię Suarezowi. Jak widać patelnię też trzeba umieć strzelić. Wystarczyło lekko podciac lub uderzyć po ziemi no wszystko, ale nie w środek bramki na wysokości bramkarza :p Suarez potrzebuje przerwy.
2
To tak jakby Busiego czy Rakietę na skrzydło ustawić.. z Gomesa by coś było gdyby był naturalnym zmiennikiem tej dwójki.
0
Suarez chyba najsłabszy dzisiaj. Wszystko co dotknie to traci, lepiej go pomijać przy rozgrywaniu. Messi też sporo strat, ale to zawsze Messi robi różnicę. Super Dembele i Semedo powinni jak najczęściej grać.
Mam nadzieję, że nie zacznie się treningowa gra w dziadka tam drugiej połowie, liczę na dalsze widowisko, VeB!
7
Rakitic na minus? Chłopie ogarnij się ostatnio Rakitic jest w wyśmienitej formie i dzisiaj też po jego inteligentymnym orzechwycie druga bramka padła
0
Bar Rafaeli i Adriana Lima chodzace ideały nie tylko pod względem nieziemskiej urody:)
27
Tak jakby szyli ręcznie każda z osobna :D nie wierzę czasami w to co czytam xd
0
Rozgrzewa się kto?
2
Bardzo oryginalny. Zdecydowanie warto. Obejrzyj jeden odcinek i zobaczysz nie pożałujesz, a i tak każdy to inna historia
0
Ma ktoś ten obrazek z meczu z Sevilla gdzie Messi z boku na rozgrzewkce patrzy jak naśladuje jego celebracje Muriel?
1
Horrory przeważnie mają zanizone oceny bo mało kto je lubi więc spoko.
Dzięki wszystkim ;)
1
Tak super film widziałem to jeden z tytułów, które trzeba zobaczyć i większość ma już go za sobą :)
0
Pewnie, obstawiam, że spokojnie z kilkaset filmów jak nie lepiej ma ocenę powyżej 7 i sporej części nie widziałem.
0
Poleci ktoś jakiś ciekawy mało znany film? Najlepiej ocena filmweb powyżej 7 i max do 2h? Coś nie popularnego, bo sporo już znam
0
Nie powiedziałbym, że tracił. Raczej ewoluował i stał się bardziej psychologiczny, a utracił na swojej tajemniczości. Co kto lubi jak dla mnie bomba :>
0
Godzina to jedno, ale dwa to niekończące się reklamy na takich filmach. Szkoda czasu lepiej oglądać przez neta. Tv jest o kant du*y rozbić. Osobiście w tv oglądam jedynie mecze.