0

Fakt ustawienie obrazu to podstawa. W tv jest teraz tyle parametrów obrazu że szok. Ja swój ustawiłem zgodnie z poradnikiem na Youtube typowo pod ps4. Wpisz swoj model tv i poszukaj w sieci tutaj nikt Ci raczej nie pomoże

0

Suarez nie ma konkurencji na 9 i nie ma go kim tam zastąpić. Potrzebny jest drugi napastnik. Suarez jest teraz bez formy i jest lipa A co jak złapie kontuzje? Messi będzie sam sobie podawał?

0

Nie czepiam się dla zasady tylko tak było. Pisałem ten komentarz około 70min później pewnie go przeczytali i się poprawili hehe ^^

0

Czyli co majster będzie na mecz z Realem czy Nie?

0

Udało się dokładny wynik 1:1 wytypować szkoda że tylko za piątaka :) super idealny wynik. Walka o Zamora trwa nadal

13

Na prawdę źle się słucha komentarza gdy komentujący są kibicami danej drużyny. W kółko powtarzane anegdotki z innych meczów i wychwalanie piłkarzy jednej drużyny do pożygu po prostu. Żenada. Było dzisiaj chociaż jedno pozytywne zdanie o Griezmanie chociażby? Rozgrywki La liga, a tu ani słowa o obecnej sytuacji w tabeli? Co mnie obchodzi w tym momencie LM? Jeszcze raz powtórzę żenada przez duże Ż! Żałuję, że wykupilem Eleven. 100 razy lepiej słucha się komentarza Hudsona mimo, że niestety nie w języku ojczystym.

0

Aj, ale Saul zepsuł teraz

3

A co mają nie wykładać jajek? Są bezradni już dawno przegrali ligę mogą ja sobie co najwyżej oglądać teraz też mi komfort ;)

0

A koniec końców Messi ciągnący cały zespół i tak ma więcej bramek, a ZP dostaje CR :>

0

A szczelil z przefrotki czy nie?^^

0

Tyle pkt przewagi to niewystarczający spokój na kilka ostatnich kolejek?

1

Haha :D Arsenal na kuponie na przelamanie Co?:D

3

Dembele świetne ma te wrzutki, zresztą w ogóle ma wizję gry super prostopadle podanie też ma i robi wiatr na skrzydle. Powinien grać jak najczęściej.

0

Nie prowokuje, ale wiem co masz na myśli:) piękny to w ogóle ostatnio taka patelnię w kosmos wystrzelił więc każdemu się zdarza. Pije tutaj do obecnej formy El Pistolero

0

Nie widziałem:D

6

Szkoda tej pięknej akcji, w której Messi wystawił patelnię Suarezowi. Jak widać patelnię też trzeba umieć strzelić. Wystarczyło lekko podciac lub uderzyć po ziemi no wszystko, ale nie w środek bramki na wysokości bramkarza :p Suarez potrzebuje przerwy.

2

To tak jakby Busiego czy Rakietę na skrzydło ustawić.. z Gomesa by coś było gdyby był naturalnym zmiennikiem tej dwójki.

0

Suarez chyba najsłabszy dzisiaj. Wszystko co dotknie to traci, lepiej go pomijać przy rozgrywaniu. Messi też sporo strat, ale to zawsze Messi robi różnicę. Super Dembele i Semedo powinni jak najczęściej grać.

Mam nadzieję, że nie zacznie się treningowa gra w dziadka tam drugiej połowie, liczę na dalsze widowisko, VeB!

7

Rakitic na minus? Chłopie ogarnij się ostatnio Rakitic jest w wyśmienitej formie i dzisiaj też po jego inteligentymnym orzechwycie druga bramka padła

0

Bar Rafaeli i Adriana Lima chodzace ideały nie tylko pod względem nieziemskiej urody:)

27

Tak jakby szyli ręcznie każda z osobna :D nie wierzę czasami w to co czytam xd

0

Rozgrzewa się kto?

2

Bardzo oryginalny. Zdecydowanie warto. Obejrzyj jeden odcinek i zobaczysz nie pożałujesz, a i tak każdy to inna historia

0

Ma ktoś ten obrazek z meczu z Sevilla gdzie Messi z boku na rozgrzewkce patrzy jak naśladuje jego celebracje Muriel?

1

Horrory przeważnie mają zanizone oceny bo mało kto je lubi więc spoko.

Dzięki wszystkim ;)

1

Tak super film widziałem to jeden z tytułów, które trzeba zobaczyć i większość ma już go za sobą :)

0

Pewnie, obstawiam, że spokojnie z kilkaset filmów jak nie lepiej ma ocenę powyżej 7 i sporej części nie widziałem.

0

Poleci ktoś jakiś ciekawy mało znany film? Najlepiej ocena filmweb powyżej 7 i max do 2h? Coś nie popularnego, bo sporo już znam

0

Nie powiedziałbym, że tracił. Raczej ewoluował i stał się bardziej psychologiczny, a utracił na swojej tajemniczości. Co kto lubi jak dla mnie bomba :>

0

Godzina to jedno, ale dwa to niekończące się reklamy na takich filmach. Szkoda czasu lepiej oglądać przez neta. Tv jest o kant du*y rozbić. Osobiście w tv oglądam jedynie mecze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?