Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wiem, ze to zart, ale jakby trzeba bylo wybierac to proste, ze bogactwa ;) za pieniadze kupisz prawie wszystko.
0
Teraz to juz tak
0
Bartra bardzo czesto popelnial powazne bledy. Nie ma co gdybac, pewnie wtedy nie przyszedlby Umtiti, a to jest prawdziwy terminator :)
1
Osobiscie wolalbym duzo bardziej LM pod warunkiem, ze odgrywalbym znaczaca role w zespole, a nie wieczny rezerwowy czyt. Douglas :p
0
Przeciez Messi od poczatku sezonu gra w srodku juz, a nie na skrzydle, a odpowiednio Coutinho i Dembele w swoich klubach to LS i PS nic zaskakujacego tu nie widze. Zawsze mozna sprswdzic rozne warianty jesli zmiana formacji sie nie przyjmie to rownie dobrze mozna znowu grac 433
3
Przeciez od poczatku Valverde sie o tym mowi..
1
Przeciez masz juz fichado Barca B ;p
0
Pomijajac fakt madritisty mniejsza o to. Di Maria jest obecnie cienki jak sik pajaka i tyle. Kiedys owszem mial wysoka forme, ale ona nie wroci, jest slabyto i przede wszystkim wypalony, nie angazuje sie w gre.
1
Prowadz jeszcze relacje live z losowania, bo zostaniesz posadzony o cieple kulki :D
0
Tak jak odp wyzej, poza tym kasa mysle ze by sie znalazla. Gorzej, ze zostalaby calkowicie zmarnowana.
0
Jakos nie przekonuje mnie ten argument, bo raz nie znana jest ewentualna cena Di Marii, a dwa Barca I tak musi sprzedac kilku pilkarzy na ktorych tez cos zarobi, a ile to tez jest niewiadoma. Trzy nawet przed okienkiem byla mowa ze sa pieniadze na klasowego pomocnika nie liczac sprzedazy zawodnikow.
Co do 1 argumentu to rowniez wiele logiki w nim nie ma jak tak pomyslec. Jesli tak jak byla mowa odpuszczony zostal Seri, a wladze mowia, ze trzeba obstawic inne pozycje to nic innego jak PS czyli nominalna pozycja Di Marii zakladajac zmiane formacji i przesuniecie Messiego do srodka. Rotcja z Dembele i Cou na skrzydlach.
Oczywiscie to tylko luzne domysly, ale osobiscie po transferze Neymara nie bralbym juz nic za pewnik, chociaz osobiscie nie chcialbym bardzo u nas Angela.
0
A tak z ciekawoaci dlaczego?
0
Powaznie czy fake?
16
Ktos musi robic nocne zmiany, zebys Ty mogl pracowac 8-16 ;)
1
Znam, ale martwie sie o innych zeby wszyscy zrozumieli^^ troszcze sie o rodzine :)
0
Aha i wszystko jasne.
3
Nikt sam z siebie takiej gwarancji nie daje. To juz kwestia trenera jak pouklada to taktycznie.
0
Liverpool w natarciu I gol! Swietnie graja tak trzymac!
8
Ale Emre Can pily rzuca szok co do minimetra za plecy obroncow a i klepke tez zagra i wyjdzie na pozycje. Jednego takiego meczu w wykonaniu Gomesa czy Rakitica nie widzialem, a tu jeszcze 15min nie ma
0
Co niektorzy maja tu wielkie problemy i rozterki zyciowe. Musza czepiac sie o poprawnosc pisowni, o ludu zloty do czego to wszystko zmierza. Wchodzi czlowiek poczytac info na LaRambli, a tu co drugi komentarz to poprawianie kogos i czepianie sie o literowki :d chyba tacy ludzie podbudowuja tu swoje ego i moga sie dowartosciowac jak im w zyciu zawodowym nie idzie^^
3
Gdyby VAR funkcjonowal w LaLiga w zeszlym sezonie to mielibysmy majstra i wielki Real nie bylny tak wielki bo przy obronie LM dalej dostawalby baty na wlasnym podworku.
0
Przyblizysz o co chodzi cos sie dzialo tej nocy? Nie jestem w temacie
1
Do Suareza bardziej by mi pasowalo spektakularnosc lub siła
0
Jest gdzies transmisja w tv dzisiejszego losowania?
2
Podziwiam jak mozna pic taki syf w takiej ilosci ktory na dodatek w smaku jest paskudny :D osobiscie 2/3l wody dziennie.
1
Podziekowal :)
0
Jak ktos na tt podsumowal wczoraj zmiane Neynara i jego wyzwanie w Ligue1 macie ktos cytat?
0
Ja bylem i sie strasznie rozczarowalem. Budzet musial byc bardzo niski. Ogolnie historia dobra, ale wykonanie filmu pozostawia wiele do zyczebia. Mocno sredni film.
0
To by tlumaczylo dlaczego ruszyla sie nagle sprawa Seriego. Cale szczescie to tragiczne okienko sie konczy.
0
Ale bylaby niespodzianka jakby przyszla cala trojka (Dembele, Cou, Seri) w co jednak watpie. Ciekawi mnie jak rozwiaze sie sytuacja pierwszej dwojki w swoich klubach w przypadku fiasku transferu. Cala trojka bym nie pogardzil mimo wszystko, wroci nadzieja na odbudowe spuscizny po Neymarze i srodku pola jaki zostawil Lucho.