2

Wiem, ze to zart, ale jakby trzeba bylo wybierac to proste, ze bogactwa ;) za pieniadze kupisz prawie wszystko.

0

Teraz to juz tak

0

Bartra bardzo czesto popelnial powazne bledy. Nie ma co gdybac, pewnie wtedy nie przyszedlby Umtiti, a to jest prawdziwy terminator :)

1

Osobiscie wolalbym duzo bardziej LM pod warunkiem, ze odgrywalbym znaczaca role w zespole, a nie wieczny rezerwowy czyt. Douglas :p

0

Przeciez Messi od poczatku sezonu gra w srodku juz, a nie na skrzydle, a odpowiednio Coutinho i Dembele w swoich klubach to LS i PS nic zaskakujacego tu nie widze. Zawsze mozna sprswdzic rozne warianty jesli zmiana formacji sie nie przyjmie to rownie dobrze mozna znowu grac 433

3

Przeciez od poczatku Valverde sie o tym mowi..

1

Przeciez masz juz fichado Barca B ;p

0

Pomijajac fakt madritisty mniejsza o to. Di Maria jest obecnie cienki jak sik pajaka i tyle. Kiedys owszem mial wysoka forme, ale ona nie wroci, jest slabyto i przede wszystkim wypalony, nie angazuje sie w gre.

1

Prowadz jeszcze relacje live z losowania, bo zostaniesz posadzony o cieple kulki :D

0

Tak jak odp wyzej, poza tym kasa mysle ze by sie znalazla. Gorzej, ze zostalaby calkowicie zmarnowana.

0

Jakos nie przekonuje mnie ten argument, bo raz nie znana jest ewentualna cena Di Marii, a dwa Barca I tak musi sprzedac kilku pilkarzy na ktorych tez cos zarobi, a ile to tez jest niewiadoma. Trzy nawet przed okienkiem byla mowa ze sa pieniadze na klasowego pomocnika nie liczac sprzedazy zawodnikow.

Co do 1 argumentu to rowniez wiele logiki w nim nie ma jak tak pomyslec. Jesli tak jak byla mowa odpuszczony zostal Seri, a wladze mowia, ze trzeba obstawic inne pozycje to nic innego jak PS czyli nominalna pozycja Di Marii zakladajac zmiane formacji i przesuniecie Messiego do srodka. Rotcja z Dembele i Cou na skrzydlach.

Oczywiscie to tylko luzne domysly, ale osobiscie po transferze Neymara nie bralbym juz nic za pewnik, chociaz osobiscie nie chcialbym bardzo u nas Angela.

0

A tak z ciekawoaci dlaczego?

0

Powaznie czy fake?

16

Ktos musi robic nocne zmiany, zebys Ty mogl pracowac 8-16 ;)

1

Znam, ale martwie sie o innych zeby wszyscy zrozumieli^^ troszcze sie o rodzine :)

0

Aha i wszystko jasne.

3

Nikt sam z siebie takiej gwarancji nie daje. To juz kwestia trenera jak pouklada to taktycznie.

0

Liverpool w natarciu I gol! Swietnie graja tak trzymac!

8

Ale Emre Can pily rzuca szok co do minimetra za plecy obroncow a i klepke tez zagra i wyjdzie na pozycje. Jednego takiego meczu w wykonaniu Gomesa czy Rakitica nie widzialem, a tu jeszcze 15min nie ma

0

Co niektorzy maja tu wielkie problemy i rozterki zyciowe. Musza czepiac sie o poprawnosc pisowni, o ludu zloty do czego to wszystko zmierza. Wchodzi czlowiek poczytac info na LaRambli, a tu co drugi komentarz to poprawianie kogos i czepianie sie o literowki :d chyba tacy ludzie podbudowuja tu swoje ego i moga sie dowartosciowac jak im w zyciu zawodowym nie idzie^^

3

Gdyby VAR funkcjonowal w LaLiga w zeszlym sezonie to mielibysmy majstra i wielki Real nie bylny tak wielki bo przy obronie LM dalej dostawalby baty na wlasnym podworku.

0

Przyblizysz o co chodzi cos sie dzialo tej nocy? Nie jestem w temacie

1

Do Suareza bardziej by mi pasowalo spektakularnosc lub siła

0

Jest gdzies transmisja w tv dzisiejszego losowania?

2

Podziwiam jak mozna pic taki syf w takiej ilosci ktory na dodatek w smaku jest paskudny :D osobiscie 2/3l wody dziennie.

1

Podziekowal :)

0

Jak ktos na tt podsumowal wczoraj zmiane Neynara i jego wyzwanie w Ligue1 macie ktos cytat?

0

Ja bylem i sie strasznie rozczarowalem. Budzet musial byc bardzo niski. Ogolnie historia dobra, ale wykonanie filmu pozostawia wiele do zyczebia. Mocno sredni film.

0

To by tlumaczylo dlaczego ruszyla sie nagle sprawa Seriego. Cale szczescie to tragiczne okienko sie konczy.

0

Ale bylaby niespodzianka jakby przyszla cala trojka (Dembele, Cou, Seri) w co jednak watpie. Ciekawi mnie jak rozwiaze sie sytuacja pierwszej dwojki w swoich klubach w przypadku fiasku transferu. Cala trojka bym nie pogardzil mimo wszystko, wroci nadzieja na odbudowe spuscizny po Neymarze i srodku pola jaki zostawil Lucho.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?