0

Szkoda tylko, ze sam Mbappe chce do Realu ;)

5

Z czego tu sie cieszyc, ja tam wole przyjsc jak dzisiaj na 7 i skonczyc o 15 ;)

0

Kwestia zaokraglen.

0

Dobrze wiem jak sie gra, a wlasciwie sie nie gra bo mam stycznosc z tym I z tym. fifa nie zyje na pc jesli chodzi o online i sa same boty. Porownanie jak niebo I 3 metry mulu to malo powiedziane. Chyba, ze mowisz o single player.

0

Na pc to w fife sie grac w ogole nie da zacznijmy od tego :)

1

Tez chcialem w tym roku kupowwc PESa, bo dosc Fify, ale zostane jeszcze jednak przy niej. Moze poprawia Fut champions, a przede wszystkim gram na ps4 i od tego roku do futa wchodza legendy, a to mega plus. Ponad to ciekawa zmiana od tego roku kroki zawodnikow nie beda jednorodne, tzn Messi bedzie robil wyraznie mniejsze kroczki od takiego Ronaldo. Wizualnie super, a czy wplynie to na grywalnosc to nie wiem.

33

Na youtube to i Wawrzyniak dobrze wygląda :D

0

Wcale wiekszosc tak nie uwazala. A co do pozycji to dobrze mowisz. Veratti jest typowym srodkowym pomocnikiem/rozgrywajacym i wlasnie takiego nam potrzeba, nie ofensywnego. Od ofensywy pilkarzy mamy najlepszych na swiecie. Problem w tym, ze oni musza sami sie cofac wlasnie do rozgrywania.

1

Wyobraz sobie, ze wlasnie taka mam ;) problem w tym ze nie wylaczylem jej

0

Całe życie nic mi się nie działo i bagatelizowałem burzę. Do ostatniego razu, po którym padła mi konsola PS4 i kabel zasilający do dekodera. Na szczęście najdroższy sprzęt czyli TV jest cały. Od tego razu staram się ograniczać, jeśli burza jest słaba tzn stosunkowo daleko to jeszcze ujdzie, ale gdy jest blisko to radzę wyłączać sprzęt z zasilania.

3

Fokus x Pezet - Nie chce, chcialbym. Sztosik na wakacje.

5

Ogladalem wlasnie obszerny skrot FRA ANG. Mbappe I Dembele robili taki mlyn ze szok, oboje sa swietni. Warto podkreslic jakie ciasteczka posylal im Pogba, od razu widac i czuc jakos tego pilkarza w odpowiednim zespole.

1

Proponuje skrocic te 50 stron jak tylko najbardziej sie da. Niestety musisz znac odpowiedzi na wszystkie pytanie. Fragmenty ktorych nie zapamietasz bo sa ciezkie umiejetnie wyrzuc tak zebys mial pojecie na kazde z zagadnien. I tu uwaga 2 pelne dni nauki to za malo wez sie lepiej wczesniej do nauki :D

0

Tak, bo zapewne malo mu popularnosci ;) wieksza frajda dla mlodego, niech sie cieszy. Super gest.

1

Jesli to prawda, ze sam Veratti chce odejac to jest nasza jedyna ogromna szansa. Nie mozemy tego schrzanic.

0

Mam sporo znajomych spedytorow i pierwsze slysze o jakims egzaminie. Ba, nie trzeba nawet konczyc logistyki by zostac spedytorem.

0

Poziom trudnosci ocenilbym na sredni. Tak czy siak tym bym sie w ogole nie kierowal. Z praca jest roznie. Niby jest, ale trzeba sie starac i wykazywac. Do tego warto robic duzo szkolen i kursow. Praca tez srednio ciekawa ale to zalezy jaki dzial. Zarobki tez nie powalaja na kolana :p podsumowujac logistyka nie jest zlym kierunkiem, ale wybralbym cos lepszego. Jesli wybierzesz logistyke to przygotuj sie na spory wlasny wklad po studiach, bo umiejetnosci wiele Ci nie przybedzie. Bedziesz madrzejszy, ale umiejetnosci nie zyskasz prawie zadnych, sa lepszew praktyczniejsze kierunki. Pozdro

0

Nie ogladalem jeszcze. Niby fajne sa te filmy ale nie jestem wielkim zwolennikiem marvela

1

Jasne przelecz swietny film ogladalem juz, rzucilem haslem polaczenie, bo akurat leci w otwartej tv :p

5

Dla zainteresowanych na tv puls wlasnie zaczyna sie bardzo dobry film 'polaczenie' (the call). Pewnie niewielu ogladalo, a ocena na filmwebie 7,3 polecam.

0

Ja to podziwiam takich ludzi. Mimo, ze sam raczej nie jestem zlym czlowiekiem to nie lubie patrzyc na takie tragedie ludzkie, obcowac z nimi. Sama wizyta w szpitalach napawa mnie wstretem. Osobiscie nie dalbym rady tak wspierac ludzi. Szacunek.

2

Jesli chodzi o stronke to polecam www.google.pl. Pelen wachlarz mozliwosci od zorganizowanych wypadow po samodzielne opcje. Na prawde warto.

Jesli natomiast tak bardzo stronisz od Internetu to polecam przejsc sie do najblizszego biura podrozy i tam zapytac.

0

Heh ciekawy pomysl, chociaz iz jest to realne to wolalbym, zeby Twoja przepiwiednia sie nie sprawdzila. Ja odlece i powiem, ze chcialbym w srodku pola Busi, veratti, thiago a iniesta rezerwowy. Wiem, ze zaden transfer jest prawie niemozliwy no ale bylaby paka marzenie!

0

Bates Motel gatunek psychologiczny/thriller. Mocny, inny niz wszystkie. Sequel do klasyki kina filmu Psychoza. Wlasnie skonczyl sie sezon 5. Odcinkow na sezon 8-10.

0

Ja walcze o awans.. nic fajnego kosztuje to sporo wysilkow staran i nerwow, ale ja za to w ramach pocieszenia zarezerwowalem wlasnie lot do Barcy w sierpniu :)

2

Kiedys kazdy czlowiek mial prawo bronic swojego honoru ojczyzny i rodziny, zyjac i wychowuja swoich potomnych jak chcial. Jakie teraz nastaly czasy? Poprawnosc polityczna i zwracanie szczegolnej uwagi na to co sie mowi, zeby nie pojsc do wiezenia. Przegiecie takie, ze juz nawet nie smieszy.

0

Kolego jak Cie dorwie policja czy itd to nie jest wesolo. Robia co raz to czesciej akcje na kierowcow ubera. Sam uber tak jak ktos wyzej napisal straszyc Cie nie bedzie bo masz dla nich zarobic^^ maja kary wliczone w koszta I podobno biora je na siebie, ale nie maja takiego obowiazku. Zawsze jest ryzyko moga sie wypiac na Ciebie bo maja takie prawo I wtedy zostajesz goly I wesoly. Placic kare 10tys zl nie usmiechaloby mi sie ;) ale tak jak mowie szansa niewielka. Wiekszosc jezdzi I jakos zyje.

1

Jestes kolego w bledzie. Bedac w uberze potrzebujesz licencje na przewoz osob inaczej jesli Cie zlapie ITD to nakladana jest duza kara rzedu 10-20tys zlotych na dzialanosc czyli na Ubera. Przewaznie ta korporacja pokrywa te koszty, ale nie musi z tej racji zawsze jest ryzyko. Sporo kierowcow jezdzi I jakos zyje, ale nie jest to calkiem legalne. Prawdopodoiebnsto jest nieduze, porownywalne do tego jak czesto zlapia Cie tajniaki, ale jednak jakies jest, bo na kogos pasc musi.

0

Taki klub jak Real zarabia krocie tej kwoty. Jesli kogos im brakuje do ukladanki to kupuja raz a porzadnie przez to od zawsze sa w topie. Smiejmy sie, ale jak De Gea przyjdzie w miejsce Navasa to gwaratuje Ci ze nie bedzie tak wesolo.

0

To w takim razie ogladalismy inne ManU. Maja sens te statystyki rzeczywiscie, uwielbiam takie zakrzywianie rzeczywistosci. A moze by tak podac udzial tych bramek jak juz przeliczasz na minuty? Ile strzelila z nich Barca ile Manu w sezonie? Prosze Cie darujmy sobie te bezsebsowne analizy bo strasznie splycasz temat :p modrica iniesty nie porownujesz bo ich statystyki zadne nie bronia ale coz inny poziom hehe. Gomes nie ma startu do Pogby na ten moment, mam nadzieje ze sieuda rozwibie oczysisciwe. Asekuracyjne podanie do tylu kontra kilkudziesiecometrowy kluczowy cross Pogby. Dobra nie ma co mamy odmienne zdania i tyle. Ja sobie farmazonow I tak wmowic nie dam ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?