0

Na pamiatke, bo jeszcze nie mam. Zakladalem ze kiedys kupie.

0

Jak tu osladzac gdy traci sie magie i piekno footballu :( to za co pokochalem Barce (Ronnie) wlasnie czesciowo umarlo. Niejednokrotnie mozna nawet przegrac jesli zadowala sie widza pieknem gry i walka do upadlego. Jak sobie przypomne jak Neymar szczegolnie w ostatnim sezonie walczyl nie raz sam stawial czola (1 mecz dwumeczu z PSG) i jak w kazdym meczu zasuwal do obrony to az boli.

1

Lece do Barcelony na dniach i chcialem kupic koszulke Leo. Teraz zaczynam sie wahac i zastanawiac czy nie udaloby sie kupic Neymara, bo wiecej okazji juz pewnie nie bedzie. Co byscie doradzili? Licze nana powazne odpowiedzi powaznych kibicow, a nie tej czesci ktora sie kompromituje wieszajac psy na naszej bylej gwiezdzie.

0

Przykro wielka strata szczegolnie, ze niespodziewana :( tak jak ktos napisal. Nienawidzimy tak bardzo, bo kochalismy taktak bardzo. Tracimy nasza magie cos co cieszylo oko i gre. Oczywiscie dalej bedzie Barca, dalej bedziemy wygrywac. Mowicie, ze kazdy jest do zastapienia, ale pamietajcie, ze zeby zgrac sie z Messim i Suarezem tak jak zdazyl sie zgrac Neymar nie jest latwo. Do tego potrzeba byc moze nawet i paru ladnych lat, a tego Messiemu i Suarezowi braknie.

3

A tak sie czekalo na pomoc z prawdziwego zdarzenia ktora zacznie w koncu napedzac MSN. Oby teraz godnie zastapic Neya, bo nikt juz nikomu nie wmowi ze funduszy nie ma.

1

Jak spada? My wcale nie musimy sprzedawac Neymara. Ma on jeszcze dlugi kontrakt, a jego klauzula i wartosc za rok jeszcze wzrosna. Nie wspomne o wartosci sportowej i ekonimicznej jaka utracimy na jego sprzedazy. Szatnia nam sie sypie, a skad to wiesz drugi Mathieu sie znalazl? Z tego co wiem to wiekszosc naszej szatni chcialaby aby Ney zostal. Smiesza mnie Wasze wypowiedzi, Neymar nic nie robi, a wieszacie na nim psy pseudokibice :D lepiej jak zawodnik jest z dala od mediow i nie chlapie jezorem na prawo i lewo. To media i wiekszosc kibicow na tej stronie robia gownoburze, a nie sam Neymar.

0

Tak to sie konczy jak kupuje sie substytuty. Lekki przedsmak tego mielismy juz ostatnio, gdyby nie Umtiti to okienko byloby totalnie zawalone, chociaz nawet to nie przelozylo sie na trofea. Albo kupuje sie kogos z topu, albo ogrywa sie swoich mlodych i tyle. Jesli pokopujemy Paulionho, Di Marie itp

0

Cos mi sie obilo o uszy, ale kto wymyslil taka glupote w sensie, ze doto 31.07 zamiast do konca okienka czyli 31.08?xd nie czaje

6

Na tvp sport podali, ze Neymara juz w dwumeczu o SPH nie zobaczymy, bo przenosi sie do Paryza. Hehe lepiej poinformowani niz sama Barcelona

2

Na Bernabeu swoi swoich popychaja i za to sie gwizda 11stki.

0

Ogladalem dokladnie I nie przymykalo mi sie oko :) to moja subiektywna ocena. Nie pisze o wszystkich, na pewno na duzy plus Alena, dobrze Samper, Semedo swietnie, Paco ok szkoda ze mu raz pilka odskoczyla, Dignie dobrze. W mojej ocenie najslabiej Turan i Denis, oboje ustawieni ofensywnie, a kompletnie nic nie wniesli do gry, od momentu ich wejscia nie stworzylismy zadnej akcji podbramkowej chyba ze po wejaciach prawa strona Semedo. Denisowi pilka odskakiwala, probowal dryblowac, ale z tego nic nie wychodzilo. Taka moja ocena. Denis mial sporo minut w zeszlym sezonie, oczywscie nie ma co go skreslac, ale niestety nadal gra miernie .

1

Dominacja Barcelony do 65min, kilka niewykorzystanych 'setek', pozniej liczne zmiany i nasz drugi garnitur prezentowal sie bardzo slabo. Z przykroscia stwierdzam, ze Denis i Arda sie kompletnie do nas nie nadaja.

0

Spokojnie. Jestem przekonany, ze do SPH bedzie wszystko jasne. Chociaz wolalbym, zeby wszystko bylo po staremu i moc jeszcze zdazyc zobaczyc Neya na Camp Nou.

0

Nikt nie powiedzial, ze kochal. Po drugie pieniadz to silna pokusa, a po trzecie nikt nie zna dokladnej przyczyny byc moze czuje sie dluzny wobec ojca, a taka wlasnie jest wola jego pieprzniet*** tatusia, bo od poczatku to on i pieniadze ida w parze.

0

Jaka rywalizacje? Neymar jest aktualnie zaraz po Messim najlepszym pilkarzem na globie, on wszedzie z miejsca ma podstawowy sklad i jest nie do wygryzienia. Szkoda dlatego, ze Barca to miejsce wlasnie dla pilkarzy z takimi umiejetnosciami. Chodzi mi o magie na boisku to co cieszy oko.

9

Od poczatku nie wierzylem w transfer Neya i mowice co checie, ale czuje cholerny zawod i smutek z powodu jego odejscia do ktorego bardzo mozliwe ze dojdzie niebawem. Nie jestem jeszcze z tym pogodzony. Strasznie polubilem tego mlokosa z unikalnym stylem gry. Jest to dla mnie w jakims stopniu cios. Wiem, ze to jego sprawa, ze leci na kase pewnie niejeden z nas by polecial i przez to czuje zlosc i odraze do dolarow szejkow, ktorzy rozbili najlepsze w historii tridente MSN :/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

A moze po prostu dobiera sie powoli do siostry Neya, albo ma tasmy na jegoto ojca ;>

1

O to chodzi nie mozna zaburzac hierarchi zarobkow w klubie, ale jak tak pomyslec to robi sie chore. Kluby z tradycja i zasadami nie moga sobie na takie rzeczy pozwolic, a tu wlatuja szejkowe petrodolary i zaburzaja caly rynek cenami, a dwa moga kusic wszystkich pilkarzy oferujac im kosmicznie niewyobrazalne zarobki. Powinny zostac wprowadzone jakies ograniczenia.

0

Czyli RAC1 oraz Cat Radio probuja ratowac dupe, bo wczoraj nazmyslali mase plotek. Traca w oczach jako rzetelne zrodla. Przewaznie udzielali sprawdzinych lub oficjalnych informacji, a teraz stali sie jak zwykle szmatlawce zmyslajac rozne bajki dla rozglosu.

0

Jakby Neymar mial klauzule Ronaldo czyli 1mld to tez bym byl spokojny ^^

0

Co po niektórzy tutaj to mają serio nierówno pod sufitem bez obrazy :D
Taaa już Ci powiem kogo kupimy za te 222mln przy obecnych cenach rynkowych i naszym zrządzie: Paulinho + Witsel + jakiś noname z brazylii w miejsce Neya

0

Nieaktualne? Możesz wytłumaczyć i rozwinąć myśl?

0

O co chodzi z tym zdjęciem Neya na Instagramie? Gdzie był jego ojciec, że teraz lecą gdzieś razem?

3

Powinni zatrudnic analitykow, ksiegowych i specjalistow od wszystkiego z LaRambli :p

4

Sezon 16/17:
Przychod 708
Budzet 687
Pensje 66% budzetu czyli 453,42.

3

Nie zdarza mi się to pierwszy raz, ale za kazdym razem odczuwa sie podobnie. Strscenie bliskiej osoby i zadawanie sobie pytanie dlaczego. To boli. Mniejsza, tak sie tylko wyzalam, w tym momencie wszystkie transfery, mecz na El Classico na ktore mam bilety i cala ta otoczka robi sie taka mala i staje niczym w prownaniu do reszty. Zycze Wam i sobie spokojnej nocy moi cules.

1

Podpinam sie rowniez pod to. Budownictwo bardziej specjalistyczna branza. Informatykow potrzeba wszedzie. Kazda firma/przedsiebiorstwo ma dzialy IT i rzeczywiscie ofert pracy jest bardzo duzo.

1

Oba kierunki bardzo dobre. Zastanow sie co Ci sprawia wieksza przyjemnosc i w jakiej branzy chcialbys pracowac. W budownictwie pewnie czekac Cie sporo projektowania rysunkow technicznych materialoznastwa, a w Informatyce z kolei duzo jezykow programowania i ogolnie IT. Ja wybralbym informatyke, ale tak jak mowie co wolisz oba kierunki calkiem ok.

2

Może i fake z ta konferencja Verrattiego, ale czekam z wielka niecierpliwoscia do poludnia, ciagle majac nadzieje na wybawce naszej srodkowej linii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?