5

Analizowal ktos z czystej ciekawosci stronke refere laliga i bledy sedziowskie dajace wymiar pkt na korzysc/niekorzysc Barcy i Realu z tego sezonu?

0

Nie wszyscy, a nawet powiedzialbym, ze wieksza czesc osob nie szuka tam partnera na reszte zycia.

1

Perez posmaro.. a nie czekaj :D

22

Na takich nóżkach to każdy but będzie wyglądał jak za milion dolarów :))

1

Oczywista oczywistość. Odpowiedz mi jeszcze na jedno zasadnicze pytanie. Jeśli Real wygra LM to o kim się będzie mówić? CR - hattrick z Atletico i 5 bramek z Bayernem. Jego jedyne dwa decydujące mecze w tym sezonie. Decydujące, bo po prostu strzelał to co mu koledzy wykładali, a sam nie prezentował poziomu najslabszego wystepu Leo. Suche statystyki wypchane przez media beda robic roznice w prestizu Balona.

0

Nie mowie, podjaralem sie strasznie tym poczatkiem! Oby nie bylo jak zawsze.. nadejdzie 80min bramka realu po farfoclu i koniec

0

nawet nie przypominajcie.. ukonczylem go rok temu i juz mam smaczki, zeby przejsc jeszcze raz. Oczywiscie na konsoli duzo lepszy klimat :) polecam dodatek krew i wino jesli jeszcze nie grales - bajka!

0

Jasne, ze Twoja ja sie tam nie znam, a kazdy ma swoje zdanie. Ja bym pewnie wolal kupic tel za 1000, ktory i tak do dwoch lat wymienie posluzy mi tak samo, a za reszte kasy polecial na tydzien na wakacje do Barcelony I zahaczyl meczyk. Kazdy wydaje na co o to chodzi :d taka mala sugestia jak zalezy Ci na samsungu to z tego co slyszalem to s7 wcale nie jest jakos duzo lepszy od s6, a roznica w cenie pewnie spora. Sprawdz jak chcesz.

1

Skrajna glupota jest w takim razie wydawanie tyle kasy w Twoim przypadku na tel, ktory za 2/3 lata zmienisz, ale rob jak uwazasz. Co do tematu to folia mk jest super i mimo wszystko pomaga, ale ja mam plaski tel nie edge. Polecial mocno kilka razy i nic sie nie dzieje, obecnie szkla I wyswietlacze sa na prawde dobrej jakosci I ciezko rozwalic tel. Kolega kupil folie na S6 edge rok temu i kompletnie mu sie nie sprawdzala, zaczela bardzo szybko sama odchodzic od bokow.

9

Akurat Kante jest swietny, zawodnik roku BPL i najlepszy w dwoch ostatnich sezonach co potwierdzaja statystyki. On zgasnie dopiero jak mu sie nie bedzie chcialo, bo jego samozapal I ciezka praca na boisku robia roznice. Kazdy dobrze wie, ze to byl kregoslup Leicester, a nie Vardy.
Mbappe jest mega szybki, zwrotny i dobry technicznie bedzie z niego wielki gracz jesli sam bedzie tego chcial, nie ma mowy przy tych umiejetnosciach o sezonie zycia.
Kolejny Pogba to rowniez swietny zawodnik i ma lata gry przed soba. To sa mlodzi zawodnicy, a juz ograni w Europie i z pewnoscia jeszcze dlugie lata zagoszcza w elice europejskich klubow.
Co do reszty to sie zgadzam. 16 letni zawodnicy bez ogarania to wielka niewiadoma.

0

Panowie szybka piłka, teraz odpaliłem kompa dopiero - gdzie mogę obejrzeć mecz w necie? Będę wdzięczny za linka na pw, dzięki!

0

Czyli najlepszy sezon ciagle przed Toba :) swietne jest to ze z kazdym kolejnym odcinkiem ta relacja sie poglebia. Do tego genialna gra aktorska glownych bohaterow - majstersztyk.

2

Ja oglądałem, wg mnie super! A oglądałem już sporo filmów i seriali. Ten jest specyficzny mocno psychologiczny, więc nie każdemu przypadnie do gustu. Akcja i fabuła też jako taka jest w miarę wciągająca. Bates Motel to taki jakby prolog klasyki gatunku kina filmu Psychoza. Mocno polecam.

0

Zgadzam sie calkowicie. Rowniez mocno licze na ten transfer. To jedyny zawodnik, ktory moze postawic nasz srodek pola na nogi, inne substytuty nie maja prawa bytu i tylko zmarnujemy pieniadze na tanszych zamiennikow.

0

Owszem jest decydujacy. Niemniej jednak to samo wykonczenie. Ma miejsce huknie mocno bez krycia i gol. Sam sobie nie potrafi wykreowac okazji. Robia to jego koledzy, taktyka. Nie ma podejscia, ani startu jakiegokolwiek do Messiego i my o tym wiemy, a w ostatecznym rozrachunku bedzie sie mowic o nim.

0

Chłopie teraz to jeszcze masz mnóstwo wolnego i czas tak na prawdę dla Ciebie stoi w miejscu. Poczekaj jak pójdziesz do pracy, a weekendy spędzisz od rana do wieczora na uczelni. Gwarantuje Ci, że nie będziesz wiedział jaki jest dzień tygodnia, a Twoją jedyną chwilą wolnego będzie czas na sen.

0

Fart czy nie, grają dobrze i konsekwentnie. Mimo to fakt w tym sezonie w co drugim meczu praktycznie wciskają coś w ostatnich minutach dającego punkty.. Nam z kolei przy nieciekawym wyniku sędzia lubi nie zaliczyć gola gdy piłka przekracza linie o przeszło pół metra. Mimo to jesteśmy w tym momencie na równi pod względem pkt. Niestety zostało kilka kolejek i wątpię, żeby Real coś przegrał, a przegrać musi, bo sam remis w meczu z Sevilla czy Celtą jest możliwy, ale nie wystarczający.

37

Veratti jest jeszcze młody i jest wart każdych pieniędzy. Do środka pola nie potrzebujemy kogoś z dryblingiem i świetnym strzałem finezyjnym czyli Coutinho, a walczaka i rozgrywającego, kogoś kto utrzyma się przy piłce, błyskawicznie ją odbierze i zagra kluczowe podanie czyli Verattiego. Raz, a dobrze. Nie rozdrabniać się po 20/30mln na średnich graczy, bo to nie ma sensu. Veratti jest jednym z najlepszych na swojej pozycji, a do tego ma długie lata gry przed sobą.

0

Program taki sobie, kwestia gustu. Nie ogladalem pierwszych dwoch odcinkow, ale pozniej przypadkiem widzialem dwa i jakos mnie wciagnal. Odnosilem sie tylko do postaci Piotra Kedzierskiego, bo akurat program fajnie ukazuje prawdziwe oblicze celebrytow.

0

Twarz jak dotad malo rozpoznawalna, glownie znany z radia. Uczestnik tegorocznej edycji programu Agent Gwiazdy. Przyznam sie, ze na biezaco ten program ogladam I stwierdzam, ze Kedzior jest swietnym gosciem. Mega wyluzowany i zabawny, a przy tym sympatyczny, szczery i autentyczny. Strasznie pozytywnie mnie zaskoczyla jego osobowosc.

0

Bedzie pogrom nie ma co

1

Lub gdyby sedziowie zauwazali sytuacje w ktorych pilka przekracza linie bramkowa o metr.

0

Jeszcze raz mozesz rozwinac mysl jesli chodzi o silniki? ;p rozumiem ze 1.8 zre duzo oleju, chociaz to chyba nie jest duzy problem? zaznacze, ze nie bede jezdzil duzo, a w trasy bardzo rzadko. Krotki dystans dojazdu do pracy. Ogolnie 1.8 na benzynie nie polecasz? Mowilem, ze od 2.0 wzwyz raczej odrzucilem z przyczyn finansowych. W takim razie ponizej 2, najlepszym rozwiazaniem jest 1.9tdi?

41

Boli.. Nie strzelił od 3 lat, a mimo to ma najwięcej bramek w historii klasyków no nieźle ;s

0

Ewentualnie jesli macie jakies modele godne polecenia w tym przedziale cenowym jestem sklonny sie temu przyjrzec. Tak czy siak dzieki za pomoc :)

0

Doszedłem do wniosku, że c5 odpuszczam nie potrzebuje tak dużego. Nastawiam się na b6. Teraz kwestia silnika. Powyżej 2 nie chce kwestia ubezpieczenia i wydatków, które chciałbym ograniczyć. Czyli co zostaje, które silniki były najlepsze? Benzyna czy diesel. Wolałbym beznyniaka, ale jeśli ropniak ma być dużo bardziej ekonomiczny to się zastanowie nad nim. jesli ropa to jedynnie 1.9tdi chyba. Natomiast jesli benzyna to jaki najlepiej 1.8T czy 1.8/1.6 bez turba? z jednej strony na mocy mi nie zalezy z drugiej strony zawsze fajnie ja miec. Pytanie czy te turba czesto sie sypia i koszta napraw czy sa wysokie? Zewnetrznie z tego co czytam stan silnika dobrze sprawdzić po kolorze spalin czy husteczka i wydech. Rdza lapie te samochody czy blacha sie trzyma jako tako? Wahlarz cen na otomoto jest calkiem spory.

0

Wiem, ze jest tu kilku specow czy fanow motoryzacji potrzebuje pomocy. Konkretnie chodzi o marke audi. Zastanawiam sie nad kupnem a4 b6 lub a6 c5. Moze ktos pomoc i doradzic na co zwrocic uwage, gdzie kryja sie ukryte koszta ogolnie co najlepiej wybrac?

2

Oprocz wprowadzeniu VAR to w pierwszej kolejnosci powinni rowniez odejsc od sztywnych zasad zwiazanych z protokolem meczowym I zaczac sprawiedliwie karac zawodnikow na podstawie nagran.

0

Powtorz to co pisalem przed meczem z Juve. Jesli wyjdziemy ofensywnie czyli 343 to mamy szanse. Jesli zagramy 433 to nic nie ugramy, a Real zje nas w srodku pola. Roberto musi zagrac wyzej jako PP/PS I pilnowac Marcelo. Alcacer ostatnio fajnie zagral z RSS w ofensywie I zapierniczal w obronie, wiec dobrze jakby zagral I zajal sie Carvalajem. Obecnie wlasnie boczni obroncy Realu stanowia o ich sile w ofensywie. Jesli do tego rakieta, iniesta, busi I messi zajma sie wylacznie pola I odcieciem Krosa z Modriciem powinno byc super

0

Czasami mam podobne odczucia. Szczerze ucieszylem sie gdy przeczytalem ostatnio, ze maja wprowadzic VAR wzostanie przyszlym sezonie. Byc moze wewnetrzny ogien zaplonie na nowo :) do porzygu nudzi sie juz to ewidentne sedziowanie pod Real. Nie mowie tu o pomylkach ktore jak wspomniales ciagle sie beda zdarzac na korzysc roznych z druzyn, ale o sedziowanie z premedytacja i podwojne standardy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?