2

Ale teraz szkoda tego slupka Umtitiego w Paryzu..

0

Jasna sprawa :D

0

Serio wyprobuj Llorisa 100 razy lepszy od Cecha :)

0

W sumie nie gralem kilka tyg, ale polecam taki skladzik jak moj: lloris marcelo, ramos, koscielny, walker, modric, pogba, payet (sp - z sbc niebieska karta, ale moze byc kante za niego) ibra na spo, atak Ronaldo I Reus IF (darmowy z paczki za lige weekendeowa) fajnie sie pyka.

0

Neymar juz w ostatnim meczu czarowal az milo I co z tego wyszlo? A no nic, bo gral sam. Potrzebujemy wszystkich w najlepszej mozliwej wersji do zrealizowania rzeklbym 'cudu'.

0

Pierwszy sezon dobry i ciekawy, pozniej tylko gorzej. Osobiscie nie interesuje mnie kontynuacja jest mi obojetna, bo jest cale grono lepszych seriali w mojej skromnej opinii.

0

Co dokladniej oznacza ppv w przypadku LM?

5

Moze, ale teoretycznie tak jest ciezej. Chociazby dlatego, ze jesli zalozmy wygrywalibysmy 2:0 do przerwy to wiara I zaangazowanie naszych w drugiej polowie bedzie wieksze niz przy stanie 0:0 70min. To wplywa na psychike, nastawienie mentalne zawodnikow.

0

Doszly mnie sluchy ze od 2018/19 LM bedzie w Polsacie. Prawda to?

0

Dlaczego Zielinski nie gra?

0

DNA Barcy? Jak najbardziej. Co raz to bardziej wierze, że Xavi będzie świetnym trenerem w przyszłości i zapewne dostanie swoją szansę u nas. Co więcej jeśli widzi wielki talent w Verattim i widziałby go u nas to tym lepiej, widać, że ma nosa do zawodników. Czeka nas świetlana przyszłość :)

0

Nie ma szans na 2:0. Jesli Napoli udaloby się uzyskac taki wynik w trakcie gry to Real rzuci wszystkie siły do ataku i albo coś wepcha albo straci kolejna bramke bo nikt nie bedzie bronic a Napoli z kontr jest bardzo dobre.

0

1500

3

Mnie malo interesuje to czy jutro przejda. Nie chce tylko zeby zdobyli tytul.

0

Kazdy kibic wierzyc musi. Skoro Wy wygraliscie z nami 4:0 to znaczy, ze mozna I my tak samo przy odrobinie szczescia mozemy pokonac Was 4:0. Oczywiscie nasze szanse sa nikle I pewnie bedzie tak jak mowisz, ale w pilce wszystko jest mozliwe. Licze na dobry mecz I przynajmniej walke I godne pozegnanie sie z LM. Bo poprzedni mecz o ile zagraliscie dobrze to my po prostu zagralismy totalne dno w ogole nie biegajac I nie starajac sie.

0

Posiada ktos z Was albo ma jakis dostep do jakiekolwiek informacji, danych, stron internetowych itp zwiazanych z rynkiek transportu spedycji czy logistyki w Hiszpanii? Potrzebuje cokolwiek do zrobienia prezentacji w tej tematyce.

6

Połącz matme ze piłką nożną :D załatw od wfist piłkę i małą bramkę. Przykład gry. Uczestnik ustawia piłkę kilka m od bramki. Ty pokazujesz mu proste działanie matematyczne np. 7x8, on ma max kilka sekund na odp jeśli odpowie może oddać strzał i za bramkę otrzymać punkty. przykładowo na zmianę jako para i sumować punkty. Coś w tym stylu przyjemne i matematyczne powinno zaciekawic dzieciaków. Cos bardziej dla dziewczynek np. ze skakanka.

0

Nie dyskwalifikuje Cie. Programowania idzie sieI ssmemu nauczyc, a I studia po to przeciez sa. Haczyk w tym, ze samemu trzeba sie tym interesowac i uczyc sie praktyki samemy w domu na komputerze.

0

Jesli PSG strzeli pierwsze bramke to bedzie tragedia I skonczy sie pogromem.

2

Nie sluchaj glupot :D o ile wyjechactego za granice ma sens jesli Cie tu nic nie trzyma to studia to podstawa Twojej przyszlosci. Pomijam przypadki gdzie komus sie po prostu w zyciu poszczesci i rzeczywiscie studiow nie potrzebuje.

1

Jesli chcesz miec dobra robote, a co za tym idzie kase to idz na budownictwo, automatyke, budowe maszyn cos w tym stylu. To takie powiazane z mat fiz. Jesli jestes jeszcze dobry z chemi to dorzucilbym biotechnologie rowniez kasy jak lodu. Oczywiscie trzeba miec dobrze zdane matury zeby dostac sie na takie kierunki :p dla biologow medycyna, dla humanistow prawo. Ewentualnie logistyka czy ekonomia to tez nienajgorsze wybory. Jak dla mnie jedyne warte uwagi kierunki, ale w ostatecznym rozrachunku i tak wszystko weryfikuje zycie.

42

Bardzo dobrze. Ktos kto zna nas od srodka powinien zostac i wytlumaczyc pewne kwestie nowemu. Na glownego trenera moim zdaniem jest nieodpowiednim kandydatem, bo nie wnisolby swiezosci i nie natchnal odpowiednio zawodnikow, aby Ci grali z wiekszym zaangazowaniem. Czyzby w takim razie zarzad planowal zatrudnic kogos z zewnatrz? Oby! Sampaoli mile widziany :)

0

Najlepsze bylo to jaksie w grudniu/styczniu pisalem, ze wierze, bo kolejek bardzo duzo do konca, a wtedy kilka osob wyjezdzalo mi ze statystykami, ze przy takiej przewadze I takiej ilosci pkt jaka mial w tamtym momencie Real to jest to nienozliwe do odrobienia, bo zaden zespol w historii nie wypuscil juz mistrza przy takim bilansie :p dalej wszystko przed nami, nic nie jest pewne, ale w koncu zalezymy tylko od siebie I poki co jestesmy liderami :)

0

I gdyby nie frajerski Villareal pare dni temu to i zalegly mecz im w tym momencie by nie pomogl. No cozto, wraca nadzieja! Real ma wg mnie gorszy terminarz, mamy to!

0

Byles jako widz rozumiem? W ogole wszystko ok z tym programem czy ludzie podstwiani sa, bo niektorzy raz ze zachowuja sie nienaturalnie to dwa jak kompletne barany. Jesli nie to pewnie ciezko dostac sie jako gracz do programu.

0

Jest to karta specjalna wiec cena powinna sie trzymac jako tako. Osobiscie Sonem nie gralem, ale czesto trafiam go przeciwko, ludzie nim graja I mam z nim problemy, bardzo szybki I zwrotny.

1

Statystyki zmieniaja sie jedynie na kartach Ones To Watch (OTW) sa to karty calkiem czarne. Karta pomaranczowa to karta Man of The Match (MoTM) z niezmiennymi statystykami.

0

Jestem tego samego zdania. Chociaz tutaj bylo juz po 60min I gdyby nie ten karny to watpie, ze Real ustrzeliby 3 bramki z gry tym bardziej, ze ten karny dal im nadzieje, ale wszystko mozliwe. Nie ma co gdybac. Mimo wszystko w tamtym meczu bilans zagran reka na korzysc Barcy, a w tym po jednej przypadkowej rece z obu stron, a werdykt jakze inny. Nic mi do tego, chciales zebym wytlumaczyl o co chodzi Pique, wiec to uczynilem. Kazdy moze miec swoje zdanie, ale kazde dazy do jednego. Sedziowanie w LaLiga toto cyrk :d

0

Oczywiscie, ze tez sie myla tylko jakos dziwnym trafem jedynie okolo 4 razy rzadziej, nawet byly tu niedawno szczegolowe statystyki z oficjalnej strony sedziowskiej. Nie musze chyba przytaczac sytuacji z meczu z Betisem gdzie w jednej akcji byl ewidentny nieodgwizdany faul na Neymarze i gol Alby gdzie pilka zostala wybita z samego srodka bramki. Szkoda strzepic ryja na sedziowanie I tyle. Zaciekawilo mnie jedynie ostatnio jak Ci sami beznadziejni sedziowie z podworka LaLigi sedziowali bezblednie swoje mecze w LM :)

0

Gdyby nie gwizdnal karnego nie byloby gola. Co do zwyciestwa roznie mogloby byc bo moze I bez tego Realowi by sie udalo, ale szczerze watpie. Sytuacja na 2:0 nie wypowiadam sie, bo nie widzialem powtorki z odpowiedniej kamery.
Dzisiaj reka byla tak samo przypadkowa jak I reka Marcelo, ale wtedy juz gwizdek byl cicho. W meczu z Barca Villareal zagrywal pilke reka 3 razy wrecz rzucajac sie nia, ale wtedy oczywiscie nic nie bylo :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?