0

To tylko proba, przymusu nie ma :p ja jak bylem zaproszony na studniowke pare lat temu tez alurat mecz byl. Ogladnalem, a na sama studniowke lekko sie spóźniłem, nikt mi wyrzutow nie robil. Kocha to poczeka :D

0

Jak dla mnie Vidal, a Roberto do dwaj inni pilkarze. Roberto lepiej zabezpiecza tyly, ale Vidal daje wiecej z przodu. Zgodze sie, ze Ney jest pod forma, a Turan prezentuje sie bardzo dobrze. Roznica jest taka, ze turek gra jako rezerwowy w latwiejszych lub mniej waznych meczach, ma sporo luzu i nic dziwnego, ze to wykorzystuje. Neymar jest nieprzewidywalny i stac go na blysk geniuszu jest w stanie zrobic cos z niczego. Jak dla mnie nie ma o czym dyskutowac odnosnie tego komu nalezy sie pierwszy sklad, a zarazem ciesze sie, ze mamy tak genialnego rezerwowego jakim jest Arda.

0

No niestety. Nie da sie zawsze byc najlepszym czego od Neymara oczekuja kibice Barcy. Nie wystarcza juz wywalczenia kluczowych karnych, asysty czy kreowanie kluczowych akcji. Zwraca sie uwage na zmarnowane setki, a czlowiek to nie maszyna. Zmienia sie nasz styl gry, co odbija sie nanie efektywnosci poszczegolnych pozycji tak jak w tym sezonieroku Neymara czy srodkowych pomocnikow. Spokojnie wiecznie Neymar nietrafiac nie bedzie. Wkrotce zdobedzie kilka waznych bramek i znowu bedzie bedzie wychwalany pod niebiosa. Wtedy natomiast pojawi sie kolejny problem La Ramblowiczow, a mianowicie kto bedzie kolejnym kozlem ofiarnym?

0

Normą stalo sie juz obwinianie Neya za wszelkie niepowodzenia w atakutym. Coz taka moda na La Rambli mimo, ze jego wklad w ostatnich kilku meczach byl rownie duzy co Messiego. Duza ilosc strat wynika z ilosci prob, jest duzo pod gra. Dzisiaj gdy wystawil pilke do Suareza powinno byc 2:0, a to urugwajczyl zmarnowal 100% okazje na sileto probujac odgrywac przez nogi Neymara do Messiego. O tym juz nikt nie pisze, bo jak napisalem jest moda na narzekanie na Neya :d coz za paradoks. Narzekac na jednego z najlepszych pilkarzy na swiecie.

2

Kwestia rezerwowych, a konkretn napastnika czyli Paco. Nie jest obdarzony zaufaniem trenera co kompletnie nie moze dziwic. Nadal w kazdym meczu musi grac Suarez co jest troche bezsensu na dluzsza mete. Niestety, ale Paco chyba spalil sie psychicznie u nas. Nie gra swobodnie, wrecz przeciwnie jest bardzo spiety przez co mu nic nie wychodzi. Gabriel Jesus ledwo zameldowal sie w City, a robi taki wiatr z przodu, ze glowa mala. Doslownie szaleje, a wszystko to wynika najprawdopodobniej z tego, ze gra na calkowitym luzie z zaufaniem do samego siebie i wlasnych umiejętności. Troche szkoda, ze nie udalo sie go nam sciagnac.

7

I dlatego ekstraklapa jest w tym miejscu gdzie jest w europejskiej pilce. :)

2

Jestes kolejna osoba, ktora twierdzi, ze nie bylo faulu na Pique. Masz moze konkretny urywek, filmik czy zdjecie z tej akcji, czy opierasz swoje zdaniefotki na opinii Orlowskiego? Ja w trakcie meczu widzialem ewidentne nadepnicie Torresa na noge postawna Pique.

0

Gabi w koncu dostalz zoltko.? Jesli tak to on nie zagra tylko.

6

To chyba co najwyzej Ty stanales na glowie, a nie swiat.

0

O czym Ty mowisz :d sluchasz Orlowskiego? Ewidentnie Torres nadepnal ma Pique, byc moze nie umyslny, bo przypadkowy, ale oczywisty faul. Atleti sie rzucilo i cisnelo, ale tak samo my mielismy swoje okazje w drugiej polowie.

0

Atleti jak zwykle gralo brutalnie i powinni dostac wiecej kartek, byc moze konczyc w 10 lub 9. Oczywiscie nie braklo pomylek na nasza niekorzysc, ktore wypaczaja wynik. Faul na Suarezie ewidentny i mecz powinien sie skonczyc 0:2, a tak ta bramka znaczy wiele, bo daje Atleti wielka nadzieje.

1

O ile lepiej wyglada gra gdy oddamy pole przeciwnikowi, stosujemy intensywny pressing na wlasnej polowie i cisniemy z kontry dajac pole do popisu MSN? Mecz kompletny i to wszystko bez Busiego i Iniesty. Masche szefuncio :)

1

Zgadzam siesie Skazany i Lost swietne pierwsze seozny, nastepne obnizyly loty co nie znaczy, ze caloksztalt byl zly. Fajne seriale, ale rowniez uwazam, ze jest sporo duzo lepszych dlatego tez nie rozumiem fenomenu prison breaka.

0

Psychoza, klasyk.

0

Potrzebuje pomocy przy kupnie laptopa. Nagle potrzebuje zakupic sprzet, a kompletnie sie w tym momencie nie orientuje jaki bylbymasz dobry. Do gier mam ps4, a lapka potrzebuje do pracy/nauki i potrzebuje z nim sie przemieszczac sporo. Na co powinienem zwrocic uwage przy kupnie? Nie chce tez wydawac duzo kasy na jakies maci czy cos takiego. Wychodze z zalozenia ze na tanszym sprzecie tez da sie efektownie pracowac.

1

Najmniej wazny jest PK nie ma co polemizowac nawet. LM i Liga jest ciezka do porownania. Wg mnie Liga wazniejsza przy czym LM bardziej prestizowa.

1

To zalezy czy laptop jest Ci do czegos jeszcze potrzebny np pracy czy nauki. Jesli nie to ja bym bral PS4, ladne pare lat bedziesz mogl grac w co chcesz za mniejsze pieniadze i z wieksza przyjemnością.

0

Oczywiscie, ze tak. Mi chodzi tylko konkretnie o to co teraz jest na tapecie czyli praca sedziowska. Napotkalem tu wiele komentarzy w ktorych jedni uzytkownicy wyzywali drugich od glupcow czy gorzej podajac glowny aargument, ze gramy piach i nie ma co obwiniac sedziow.

25

Wczoraj komentatorzy podali informacje, iz IQ Pique przekracza 140 i jest w 3% najinteligentniejszych ludzi w Hiszpanii. Zatem jak Pique nawoluje na Tebasa i prace sedziowska bedac wyksztalconym
i madrym czlowiekiem to ma racje czy nie? Wezcie sobie to do glowy i pomyslcie wszyscy Ci, ktorzy narzekaja na zawodnikow, wypisuja ze nasza gra jest fatalna i nie ma co sie zaslaniac sedziowaniem. Sporadyczne bledy zawsze sie zdarzaja, bo kazdy jest tylko czlowiekiem, ale to co sie ostatnimi czasy wyprawia to sa jawne decyzje tam na gorze i barbarzynstwo przeciwko naszemu kochanemu klubowi.

Jeszcze przypominam, ze to jest dluzszy proces
i ta sytuacja nie ma miejsca tylko w tym sezonie. Teraz to rzuca sie w oczy, bo ogladamy plecy Realu, ale w zeszlym sezonie z tego co pamietam to kilkanascie rzutów karnych sedziowie nieslusznie nam nie odgwizdali z tym, ze tak jak mówię o tym malo kto pamieta, bo wtedy gromilismy wszystkich rowno, ale tak zawsze byc nie moze.

0

To wina frustracji i sedziowania przeciwko nam, a pod Real. Ja to sie wcale nie dziwie naszym pilkarzom, ba sam pewnie juz bylbym zawieszony lub wyrzucony z klubu, bo pewnie bym nie wytrzymal i raz czy drugi przy takim cyrku, a nie sedziowaniu zaje**l jednemu czy drugiemu. Ja to szanuje jak silna psychike maja nasi.

0

Ktos tuto wczoraj dobrze napisal. To nie byl blad sedziego, to byla decyzja sedziego, bo wczorajsza akcja byla niemozliwa do przeoczenia przez kogokolwiek.

0

Wg mnie to również mogl byc faul i bramki dlazabezpieczające Betisu wcale nie musialo bycsię. Druga sprawa najwiecej mówi sie o akcji z karnym i pilce w samym srodku bramki, ale byla rowniez drugai sytuacja gdzie pilka zostala wybita, a o tym sie nie mowi. Osobiscie widzialem gdziesto wczoraj zdjecie w necie, ze w tamtej sytuacji rowniez pilka przekroczyla linie calym obwodem chyba, ze to byl fotomontaz.

3

Sporo kolejek zostalo, wierze w nasz zespol. Zapewne Real sie potknienie jeszcze kilka razy. Nadzieje zabiara jedynie to, ze pewnie tyle pkt co straci Real, tyle nam zabiora sedziowie. A i nam tez nie kazdy mecz bedzie wychodzil. Moze byc ciezko, ale trzeba wierzyc.

0

Taktyka jest taka, ze u nas Rakitic, Gomes czy Denis notuja po 10 strat na mecz, ruszaja sie jak wagony z weglem, a ich jedyne podania to te do Pique i Ter Stegena, to o to chodzi,? Bo nawet nie probuja zagrywac prostopadlych penetrujacych pilek do MSN tylko czekaja co oni wyczaruja. Co najlepsze w momencie gdy gra Iniesta to taktyka sie zmienia tak? Wtedy tylko on dostaje zapewne przyzwolenie od Lucho do podan do przodu hmm?

0

RSSS brak skutecznosci. Real z przodu to porazka, ale w pomocy i obronie graja bardzo dobrze, wiec powinni spokojnie wygrac.

1

Strasznie blado wyglada nasza pomoc w porownaniu z pomoca Realu i nawet nie mowie o Modricu czy Casemiro. Ale wchodzi taki Kovacic i tak ciagnie gre ze szok. Malo strat, utrzymuje sie przy pilce, rozgrywa i caly czas ma parcie do przodu, a nie asekuracja i wycofanie pilki. U nas Neymar z Messim musza wracac, zebya pilka przemiescila sie do przodu. O co chodzi :/

17

Caly zawodnik lezy w bramce w momencie wybicia pilki, ale zapewne posiada jakies nadprzyrodzone moce i telepatia ja odbija z przed lini.

Smiech na sali, miliony widzow przed Tv, wszyscy pilkarze na boisku z bliskiej odleglosci to widza o czym mowia w wywiadach po meczu, ale zaden sedzia nie widzi hehehe.

6

Tez mnie to najbardziej tu wpienia. Nie idzie wytrzymac i oczy krwawia jak sie czyta takie komentarze. Wiekszosc dzieciakow tak pisze bo oczekuje 5:0 w kazdym meczu, a gdy gramy czasami gorzej co jest oczywiste to wypisuja stek bzdur.

0

Ok ocenijmy. Betis zagral lepiej i zasluzenie zremisowal, a moze nawet powinien wygrac. Natomiast najwazniejsza sprawa. Kazdy kto interesuje sie pilka nozna od lat wie, ze nie wygrywa sie meczow za styl lub za to czy sie zasluzylo.
O wygranej decyduja bramki. W tym meczu Barcelona zdobyla dwie, a stracila jedna. To sie nazywa barbarzysntwo w bialy dzien. W innych ligach takich jaj po prostu nie ma.

0

Mam jeszcze pytania co do kontrowersji, moze ktos posiada jakies ujecia czy cos na potwierdznie.

Czy przy bramce Betisu nie bylo faulu na Ter Stegenie uniemozliwiajacego mu poprawne wybicie pilki? Druga sprawa czy przy nieuznanej bramce nie bylo czasem faulu na Neyu w polu karnym? I trzecia sprawa, bo dokladnej powtorki przy drugiej kontrowersyjnej sytuacji nie bylo, czy tam rowniez nie powinna byc bramka, pilka nie wyszla calymsię obwodem za linie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?