Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jak w końcu pierwszy mecz czy rewanz gramy u siebie?
1
Swietny opis Leo. Nic dodac nic ujac, najwieksza zaleta Messiego - nieprzewidywalnosc :)
0
Uf odetchnalem teraz z ulgą, bo artykul przeoczylem, dzieki za odp :)
0
Biore w ciemno dzisiaj wszystkich tylko nie Atletico, wiec pewnie dostaniemy wlasnie ich. A z kara dla Pique to czekaja, az Real nam sie trafi, zeby wtedy go zawiesic tak? Bo kiedy ma byc info na ten temat?
2
Jakby nie bylo gratki za 3:3. Przy naszym szczesciu jakbysmy to my grali dzisiaj z Sevilla to bylaby manita dla gospodarzy ;)
3
Ostatnia akcja meczu, przebitka, pilka pod nogi benzemy, strzal rykoszet ii gol serio? Sevilla z 10 razy otarla sie o slupek i nic a tu takie scierwo wlatuje? Nie moge
13
Oho rozny w doliczonym dla Realu cicho xd
0
Ogolnie dobry mecz, ale ile razy Sevilli braklo centrymetrow do gola to nie mam pytan. Szkoda, bo mieli spora szanse na awans.
0
Braklo tej jednej bramki na wyjezdzie Sevilli,. Wiele nie trzeba było jak sobie przypomnimy te zmarnowane setki.
0
K-pax, podejrzani, wyspa tajemnic, prestiz to moje ulubione, chcialbym ich nie znac i czerpac przyjemnosc z ponownego obejrzenia :)
1
Niezle, aczkolwiek razi sztucznoscia :d
2
Z tym, ze Turan przychodzac do nas i poswiecajac pol roku chyba nie myślał, ze wygryzie z 1 skladu Neymara czy Messiego prawda? Moze on chce byc az rezerwowym w takim klubie jak Barcelona. Szczegolnie, ze jego rola jest wazna i wcale tak malo nie gra.
0
Podsumowujac sporne watki i wystepy niepewnych graczy:
Denis potrzebuje jeszcze sporonie czasu, musi sie ograc, bo potencjal ma spory, ale poki co nie nadaje sie na wystepy z druzynami z topu.
Rafinha nie zagral dzisiaj zledo, sporo sie ruszalnie, ale w sumie nic poza tym i ciezko o nim cos powiedziec w wizji przyszlosci. Ogolnie cala prawa strona kuleje.
Roberto bardzo kiepski wystep, w obronie slabo, a w wyprowadzeniu pilki jeszcze gorzej - najslabsze ogniwo dzisiaj.
Arda wszedl na kilka minut, ale samym przepuszczeniem pilki praktycznie powinien asystowac gdyby nie Suarez. Widac, ze czuje gre i sie odnalazl w naszymtym systemie. Obecnie najlepszy zmiennik.
Rakitic bez oceny. Kilka bezbarwnych minut, wszedl w miejsce Rafy, a w tym sezonie tamta pozycja wydaje sie bezuzyteczna - byc moze z winy PO czyli Roberto?
0
Panowie obstawilem 3:1 po bramkach MSN, siadzie? :D
10
Graj teraz na czas Iraizoska szm**o!
0
Hola hola przeciez my nic nie gramy, nie ma co zwalac winy na sedziowanie czyz nie?
2
W zeszlym sezonie pewniakiem i goleadorem byl Suarez, a nastepnie Neymar z Messim na rowni. Raz, ze Luis sie nieco zacial. Z Neymarem sprawa ma sie inaczej bo sporo asystuje, ale probuje czasami tez strzelac ma dobre okazje musi poprawic skutecznosc. Skad wiec bierze sie tyle bramek Messiego? A no stad, ze gra 90% czasu w srodku pola. Z jednej strony sam daje nam sporo jak widac, ale z drugiej strony nie mamy prawego skrzydlowego ta pozycja jest albo pusta albo asekurowana na alibi przez Gomesa lub Rakitica oraz Roberto, ktory musi byc w gotowosci aby wracac przez co nie ryzykuje pojedynkow jeden na jeden. Kolejny problem jest taki, ze Messi grajac w srodku zabiera tlen naszym pomocnikom byc moze dlatego Rakitic i Gomes kompletnie nic nie graja, bo jak skoro w ich miejscu jest Messi, ktoremu musza oddac pilke. Czy tylko ja widze, ze w porownaniu z poprzednim sezonem brakuje nam prawego skrzydla? Jesli Messi gra jako wolny elektor w srodku to moze kurde niech gra za Gomesa lub Rakitica na ichto pozycji, a na prawym skrzydle niech gra od poczatku ktos inny? Tylko kto, bo brakuje u nas PS.. a jak wygladalo stwarzanie okazji bramkowych w zeszlym sezonie gdy Leo spedzal wiekszosc czasu na PS? Chyba wszyscy pamietaja te rogaliki, przerzuty do Neya, asysty do El Pistolero i wkrecanie w ziemie obroncow rywala. No nie wiem byc moze sie myle, ale brak prawego skrzydla rzuca mi sie w oczy strasznie w kazdym meczu.
0
Pytanie gdzie tkwi problem, a moze to chwilowy schylek formy poparty zlym sedziowaniem, bo przypuszczam, ze nie byloby tylu lamentow gdybysmy dostali co nasze (karne, a co za tym idzie wygrane mecze), bo az takto tragicznie jak np. z RSS nie gralismy. Tak czy siak ja osobiscie chcialbym w koncu zobaczyc typowe 433 czyli Messiego trzymajacego sie PS i tylko momentami schodzacego do srodka tak jak mialo to miejsce w zeszlym sezonie, niech da wykazac siew naszej stlamszonej pomocy i rozciaga i penetruje rywala po prawej stronie blizej bramki.
7
Nie rozumiem skad wsrod wszystkich tyle pesymizmu. Do koncatego sezonu zostalo jeszcze 21 kolejek! Slownie dwadziescia jeden! Kazdy jeden mecz to teoretycznie mozliwosc straty pkt. tym bardziej przy takich bledach sedziowskich. Jak Real cisnal co drugi mecz na farcie na jesien wciskajac bramki na wageto zwyciestwa w doliczonym czasie i kompletnie nic nie grajac toto kazdy jeden byl tutaj pewny ichże starty pkt. wystarczyla jedna wygrana 3:0 z sevilla i co Real juz ma majstra? Hehe. Powtorze raz jeszcze (21!!!) kolejek. Ciekawi mnie jakie beda tu panowaly nastroje po kolejnych dwoch pojedynkach Realu z Sevilla, tyma razem na ichto terenie.
0
Oby oby... tym lepszym smaczkiem byloby zgarniecie w tym roku LaLigi, gdy taki swietny Real ma taka passe, Barca pol sezonu bez formy, afery sedziowskie i 'wielki rok' Ronaldo, a tu bęc doganiamy Real, gromimy go na Bernabeu i zgarniamy lige ahh to bylaby najlepsza liga od lat :d
0
Hę? Jaki mamy dzisiaj dzien?
60
Zanim zaczniecie krytykowacsię Daniego po naglowku to przeczytajcie calosc, bo tu jest pies pogrzebany:
'Widziałem wielu piłkarzy Realu i czułem się źle, bardzo źle – powiedział Dani Alves.'
Daniemu zapewne bardzo brakowalo swoich przyjaciol, musial stac i krzywo sie usmiechac sam w szeregach odwiecznego rywala.
30
Roznica polega na tym, ze jak Barca przegrywa sportowo to zawsze przed znajomymi biore to na klate i przyznaje, ze zespol przeciwny byl lepszy lub zasluzenie wygral jednoczesnie podkreslajac, ze jestem mniej lub bardziej zadowolony z postawy i zaangazowania naszych zawodnikow. Natomiast potrafie obiektywnie rowniez powiedziec kiedy to sedziowie wypaczaja wynik tak jak mialo to miejsce w ostatnich dwoch meczach. Zaslanianie siesie sędziami to jedno, a wypaczanie wynikow to drugie.
1
Sam Cristiano wierzy w to, ze 2016 byl jego najlepszym rokiem?
2
Powiedzialbym, ze nie ma co kierowac sie ocenami na filmwebie, ale sam sie kieruje :D jak ma ocene 4,5 to raczej olej i poszukaj czegos innego, bo sa setki duzo lepszych filmow, a wszystkich i tak w zyciu nie zobaczysz.
4
A kij tam ze ZP. Ja bym chcial zebysmy wygrali LaLige lub LM, a jakbysmy do tego dorzucili PK i ustrzelili dublet to bylbym mega szczesliwy.
1
'Ale przyznaj to, ze zasluzyl LM plus Euro..'
Jak tacy ludzie maja prawo glosu na antenie i w wyborze najlepszego pilkarza to nic mnie nie dziwi juz :D
To raz mierzymy miara trofeow druzynowych a raz nie (np. Ribery). Oczywiscie mozna mierzyc ta miara pod warunkiem, ze pilkarz mial duzy wplyw na swoj zespol, a jaki mial CR to chyba kazdy wie, a mianowicie nie wystapil w zadnym duzym finale.
Mniejsza o to troche sie posmialem, a teraz oczywiscie gratulacje dla Ronaldo i calej 11, az 4 z Barcy!
0
Dokladnie, kilo tapety i wypchane ma maxa cycki czyli normalka :p
1
A co mial kucnac, zeby go na zdjeciu bylo widac,?
0
Zatracic swoje DNA na rzecz wrzutek? Sam nie wiem czy chce ogladac takisamo styl za wszelka cene niemniej jednak prawda jest taka, ze przy przeciwniku, ktory stawia autobus to musi dzialac. Nie ma opcji zeby na kilkadzesiat wrzutek po ktorych pilka odbija sie w rozne strony chociaz jedna nie spadla pod nogi naszego zawodnika.
Mnie osobiscie caly czas odkad Leo zszedl ze skrzydla zastanawia czy to dobry pomysł. Moze i sa jakies korzysci, ale ja widze duzo minusow. Prawego skrzydla u nas po prostu nie ma odpada nam i przeciwnikom broniacym tamten teren. Nasza pomoc nie istnieje, bo Leo wchodzi w miejsce naszej pomocy i kazdy oddaje pilke jemu samemu sie cofajac. Pozostaje nam częsty obrazek czyli gra lewym skrzydlem Neymarem czego przeciwnik sie spodziewa.