Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oczywiście mimo wszystko przy prawidlowo odgwizdanych zagraniach reka we wczorajszym meczu powinny byc dwa karne dla nas i jeden dla Villareal co teoretycznie daloby nam 3pkt. Jesli mozesz przypomnij mi mecze w tym sezonie w ktorych dzieki sedziemu zdobylismy punkty, bo może rzeczywiscie mam krotka pamiec co do tego i jestem nieobiektywny.
0
Pilkarze tez ludzie nie zawsze trafia, nie zawsze nasza obrona bedzie niczym monolit i nie zawsze Iniesta wylozy pilke do El Pistolero. Sa, beda i byly mecze slabsze i lepsze, ale do jasnej cholery jak mamy nie zwracać uwagi i nie winic sedziow przez, ktorych w tym sezonie stracilismy juz 7pkt!, ponad to przypuszczam, ze obecny lider tabeli na tej samej pracy sedziowskiej zyskal punkty. Gdyby sedziowie sie tak nie mylili lub byly obecne powtorki video, a sytuacja w tabeli byc moze wygladala inaczej, to wtedy tak samo psioczylbys na pilkarzy, trenera i caly sztab? Raczej watpie.
0
Wiekszosc sytuacji mi sie w tym momencie przypomniala, rzeczywiscie stracilisny pare ladnych pkt przez sedziow w tym sezonue a to dopiero polmetek.
Ps. Jestem ciekaw ile pkt w tym sezonie zyskal Real na pracy arbitrow, bo to ze zyskal a nie stracil jest niemal pewne. Ktos ma info na ten temat? Mozna by to fajnie zestawic :)
19
Pytanie pol zartem pol serio. Co Wam trenerzy da wywalenie Lucho i budzet 1mld € na transfery jesli nadal bedziecie tak robieni w kakalko przez Tebasa i jego bande sedziowska?^^
Jeden prawdziwy lider czyt. Pique pokazuje na kazdym kroku co powinni robic wszyscy po kazdym jednym takimz absurdzie jaki mial miejsce dzisiaj lub trzy dni wczesniej. Niestety sam jeden wiele nie zdziala, ale jakby wszyscy nawet kosztem kar wyeliminowania z rozgrywek zrobiliby to samo to moglaby wyniknąć niezla aferka. Byc moze na skale zmiany struktury, zwiazkow, a moze wprowadzenia nieosiagalnych pokii co przy tej mafii tak skomplikowanej najnowszek technologi jak powtorki videlo? Rebelia. Ah coz to byl za sen.
1
Ale wygral dzisiejszy komentarz chyba Miroslawskiego w stylu: 'Po dzisiejszym meczu bedzie trzeba sprawdzic czy sedzia rzeczywiscie jest pelnoprawnym sedzia z zawodu'.
0
Np. Dwa razy dzisiaj w polu karnym Villareal. Nie wystarczy?
2
Jeden z lepszych na boisku wbrew temu co mowili komenttorzy, momentami nie dalo sie ichz sluchac,. Najgorszy mecz pod wzgledem komentarza ze strony eleven jaki ogladalem.
0
Moze nie jestesmy jak zwykle w komfortowej sytuacji. Tym razem to my ogladamy plecy Realu, a do tego nie przyzwyczailismy sie. Kolejek jest jeszcze bardzo duzo i roznie moze byc. Pewne jest, ze na tym etapie nie ma sie co zalamywac, Real w zeszlym roku byl w trudniejszej sytuacji, a nas dogonil mimo, iz wiekszosc tutaj wreczala nam tytul w kwietniu. Najbardziej to mnie martwi sedziowanie, bo widac delikatnie mowiac, ze cos tu jest nie halo.
20
Wiekszosc z Was rowniez zaczyna mnie tutaj wpieniac. Wieczny placz i narzekanie. Zagralismy slabo? Nie! Nie zagralismy na kosmicznym poziomie do jakiego wiekszosc z Was sezonowcy, bo tak Was trzeba nazwac przyzwyczaila Barcelona. Mecz na wyjezdzie z Villarealem wg niektorych statystyk wygladal nastepujaco:
Posiadanie pilki: 70% na korzysc Barcy,
Sytuacje brankowe: 20 vs 6 na korzysc Barcy,
Strzaly: 7 vs 3 na korzysc Barcy.
Do tego nalezy podkreslic, ze nalezaly sie DWA ewidentne karne i chodzby przy 1 to 3pkt dla nas. Szczescia w wielu okazjach jak przy slupku rowniez braklo. Praca sedziow karygodna i trzeba to podkreslac. Na tak trudnym terenie bylismy druzyba lepsza i zdominowalismy Villareal calkowicie taki jest fakt, a ja nie wiem czy bardziej rzygac mi sie chce poziomem sedziowania w LaLiga czy poziomem komentarzy pomeczowych tutaj.
0
Brakuje DZISIAJ??? szczescia? Nosz kurrrrrr ile jeszcze ileee?
0
A tak swoja droga pomijajac nasza gre to, niesamowite jest to jak zawsze nasi rywale sa zdeterminowanie i graja tak intensywnie jakby od tego zalezalo ichich zycie, :p
0
Dignie koncertowo spartolil akcje z przodu i nie mogl jizsię wrocic. Zostala wiec obrona, roberto pique ii masche oraz wracajacy Neymar. Masche jakjak dziecko we mglemnie, w pierwszej polowie rowniez dwie fatalne interwencje.
4
Mascherano kolejny blad, niesamowite, ze nasz najlepszy obronca siedzi na lawie.
0
Smieszni wszyscy jesteście z tym placzem o sklad :D jeszcze sie mecz nie zaczal a tu taki syf. Ciekawe co bedzie przy 0:0 do przerwy, a nie daj Boże przy wyniku niekorzystnym xd
0
Moge gdzies w Internecie obejrzec teraz skoki na zywo?
3
To wszysko kazdy wie nie od dzis, ale $$$ musi sie tam na gorze zgadzac.
0
Przy 9vs11 za umtitiego lub pique arda powinien wejsc
0
Ze co? My powinnismy teraz przyspieszyc gre, a nie ja spowolnic.
1
Cieszy forma Neymara, mimo bramki Messiego to najlepszy dzisiaj. Jak widac nie przeszkadzaja mu godziny dziennie na CSie^^
0
Neymara to chyba obronca musialby jeszcze skopac pare razy na ziemi, zeby ten sedzia karnegonie podyktowal. Umowmy sie gra nie powala ale powinno byc 2:1 do przerwy, a to nienajgorszy wynik na wyjezdzie. Najbardziej piane mam na Aduriza. Zero szacunku, najgorsza ku**a.
0
Mialem dodo Aduriza szacunek. Od dzisiaj jest nato mojej liscie znienawidzonych. Co za cham i prostak.
2
Poklepmy jeszcze trochenie w obronie. Tak wlasnie wyglada nasza gra w tym sezonie. Az dziwnie sie oglada taki styl Barcy. Przewaznie to my gralismy wysokim pressingiem, a teraz cofamy sie z pilka, aby poklepac z Ter Stegenem, a przeciwnik nas punktuje wlasnie wysokim pressingiem, bo sami sie o niego prosimy.
1
To jest toty wg uzytkownikow. Oficjalne beda przedstawione w pon o ile dobrze pamietam
1
Nie ma. W 16 jeszcze jako tako nagrody byly. A tutaj kpina kilka razy wygralem drafta, paczki do kitu czasami nawet 15k sie nienie zwrocilo, wiecej juz nie gram tego.
0
Orientuje sie ktos kiedy przyznawane sa w Fifie miesieczne nagrody za Fut champions? Na ich stronce napisane jest, ze przed koncem następnego miesiaca bez zadnych konkretow.
0
Oglądam tą Seville i przy kazdej ich okazji gdy juz sa blisko bramki to po prostu lapie sie za glowe i wywalam oczy ze zdumienia. Niewiarygodne co oni wyprawiaja.
0
Sevilla to gra dzisiaj jakis kabaret. Trzy setki zadnej nie wykorzystali i do tego kompletny brak krycia Varana przy roznym.
1
Dokladnie jak kolega wyzej, raczej nie shopping trip, a 'To go window shopping' czyli isc na spacer z ogladaniem witryn sklepowych/wystaw.
1
To okolo 7 godzin dziennie :p co prawda sa swieta i sporo wolnego ostatnio, ale jak mi sie np zdarzy tyle godzin dziennie w przeciagu dajmy na to dwoch dni 'przynołlajfić' to fizycznie nie czuje sie najlepiej. Oby na jego dyspozycji fizycznej sie to nienie odbilo.
0
Co ma piernik do wiatraka :p dieta nie oznacza wydatku, rownie dobrze mozna by zapytac ile zaoszczedze na diecie? Zalezy co kto lubi i ile lubi. Jesli chcesz sie zywic pro eko niewiadomo jakim jedzeniem i egzotycznymi rybkami to oczywiscie moze to kosztowac do kilku tys miesiecznie.