2

Kurs na Barce 1.80, na Real 4.20, troche mnie to dziwi. Oczywiście gramy u siebie a klasyk rządzi się swoimi prawami, ale w takiej formie jakiej jesteśmy teraz to dawno się tak nie bałem o końcowy rezultat, a przeważnie kursy były bardziej wyrównane.

0

Iniesta z Xavim klepali w srodku pola, jak widac to tez sztuka, teraz mamy problem z klepaniem w obronie. O pomocy mozemy zapomniec, a bez tego MSN pilki nie powaha.

0

Lukaku to jest dzik. Jeden z najlepszych napastnikow w fifie.

0

Ja tak samo, a o klasyk z racji nieziemskiego farta Realu zaczynam sie troche obawiac^^

2

To ten Neymar co ciągle traci, holuje pilke i nie podaje do Digne w ogole jest potrzebny?:p

2

Alez mnie zdenerowal ten karny. Kazdy zdaje sobie sprawe ze to jeszcze nawet nie polmetek sezonu, ale przestancie uspokajac, bo na ten moment mamy 7pkt straty, a to ze teraz Real gra kaszane i maja slaba forme nie oznacza, ze caly sezon tak beda grac! Prawda jest taka, ze teraz na niesamowitym farcie punktuja i to jest dla nich najwazniejsze w tym momencie.

0

Nic straconego, kanal wyzej jest canal + 1, wiec jeszcze godzina ogladania dla tych co chca.

0

Ja tak samo a na domiar zlego sporting przestrzela karnego w koncowce z, realem, mogla byc strata pkt realu.

0

Typ typem zawsze pewne ryzyko jest, ale krew czlowieka zalewa gdy bramkarz puszcza takie babola, podlamujac morale swojej druzyny. Bvb takze nalezal sie karny, ale typowo skoro postawilem na nich to go nie dostali.

1

A jednak kupon do kosza znowui jeden mecz w plecy. Weidenfeler to jest jednak kaleczny niech już gościu zakończy kariere, mecz z Legia to nie byl przypadek kolejny babol puszczony.

0

City ma wyjezdzie jeszcze jako tako da sie zrozumiec aczkolwiek tez myslalem ze wygraja. Mi pare stowek za piątaka przeszlo kolo nosa bo Napoli postanowilo przy tylu okazjach nie wcisnac ani pol gola.

0

Hej bo nie mialem czasu zajrzec tu w przerwie. Na kogo dzisiaj narzekamy Neymar czy Gomes? bo nie widze na boisku innych kozlow ofiarnych skoro nie ma denisa i rafy.

8

To zeby tradycji stalo sie za dosc, dzisiaj wygrywa Arsenal wychodza z 1 miejsca i w 1/8 standardzik mecz z Bayernem.

7

Ok Rostov moze mi podziekowac, wygrali bo postawilem na Bayern.

0

Obstawilem tasiemca za 5 do wyciagniecia 900 nie siedzi Bayern elegancko.

5

Ciekawi mnie co teraz mysla i mowia kibice Bayernu. Za Guardioli to byla maszyna, ktora wygladala idealnie i bardzo groznie. Tu ogladam ktorys z rzedu ich mecz i jest to po prostu dramat i kpina.

1

Jak myslicie Kante ma szanse na wyjscie w 11 roku uefa czy raczej jak co roku zostana wybrani gracze realu typu modric kross i za transfer pogba?:p

4

"Wygraj książkę „Cristiano Ronaldo. Biografia”.

Nagroda trafi w ręce tej osoby, która jako pierwsza poda w komentarzu poniżej dokładny wynik dzisiejszego spotkania Sportingu z Realem Madryt, a także wytypuje pierwszego strzelca bramki dla Królewskich i napisze, w której minucie ona padnie."

To jest jednak swoj swiat. Świetny konkurs zorganizowany przez RealMadryt.pl na Facebooku, już z góry zakładają strzelca bramki, a może by tak skromne 1:0 lub 2:0 dla Sportingu dzisiaj co?

1

Wszystkie spotkania bez kartki do 10min^^

0

Obrone? Jesli sie nie myle to niedawno mieli serie 10 meczow ze straconym golem czy cos takiego. Nie wiem jak to sie im udaje ale mimo beznadziejnej gry zawsze maja farta i zmieszcza jakas bramke wiecejdo od przeciwnika.

0

To sie zgadza raz spadala pod nogi Paco, ale byla tez blizniacza sytuacja gdy nieprzygotowany Pique sciagnal pilke chyba Neymarowi. Serca mu odmowic nie mozna ale momentami fakt faktem przeszkadzal nawet. Sam Paco trafil na kolejny felerny mecz i ciezko bedzie mial o minuty, a jego blokada psychincza bedzie sie poglebiac.

0

Masz sporo racji, ale co z koncowka meczu? Od 70min w polu karnym rywala zagoscil Pique, ktory zaliczyl kilkakrotnie wiecej kontaktow z, pilka niz Paco. Alcacer mial obok siebie gracza w takim razie a jego dalej nie bylo. Przy tylu okazjach zapamietalem jego dwa kontakty. Jedno swietne podanie doo Neymara i drugi fatalny kiks w pierwszej polowie majac pilke na nodze ledwo w nia trafil a, mogl umiescic w siatce. Nie obarczam go wina za wczorajszy mecz bo caly zespol zawiodl, ale martwic sie o niego martwie.

0

Punkty punktami, kolejka kolejką, ale co powiecie o występie Paco? Mnie strasznie to martwi. Oczywiście Malaga zaparkowala autobus co dla napastnika jest chyba najgorsze i nic dziwnego, ze mial tak malo kontaktow z pilka. Ale kurcze jak pokazuje Luis tu nie chodzi tylko o okazjeod strzeleckie, brakowalo mima u Paco absorbowania obrony, ciaglego ruchu, wybiegania czy to za plecy czy na pozycje czy cofania sie po pilke. Strasznie statyczny i slaby jego wystep na tle takiego rywala to mnie martwi. Czulem sie jakbysmy grali bez napastnika niestety.

9

Cóż, zima się zbliża w Barcelonie -4, a prognozy są jeszcze gorsze na święta może spaść do okolic -7, więc radzę się przygotować i nie gorączkować. Wspólnie przetrwamy te mrozy, w końcu przyjdzie wiosna i temperatura dodatnia :)

Ps. W dalszym ciągu troche smuteczek po takiej kolejce, ale tego biadolenia o Ronaldo to nie rozumiem. Patrzymy na tabele, terminarz i punkty czy dyskutujemy o tym w jaki sposób dany zawodnik zdobywał bramki w meczu? Niech co po niektórzy zastanowią się czy kibicują klubowi czy są fanboyami jakiegoś piłkarza.

0

Trochę tak, ale bądźmy też szczerzy mimo dzisiejszej gry co prawda w sporym osłabieniu, ale ok nie patrzmy na to, to prawda jest taka, że sędzia odebrał nam 3pkt i tyle. Bramkę zdobyliśmy prawidłowo, a ponad to należał się karny i tyle.

19

Klasyczny hattrik CR.
Z karnego.
Do pustej.
Po rykoszecie.

9

Mnie również zbiera na wymioty czytając większość komentarzy. Nie poziom gry, a tych wypocin to żenada. Skończcie narzekać i krytykować za każdym razem gdy nie wygrywamy po 2:0 do przerwy. A Ci co krytykują Neya, Rafinhe i Suareza proponuje wstać od tv i się rozpędzić, a ściana sama Was znajdzie. Reszcie życzę miłej drugiej połowy i po 3pkt, VeB!

0

Koszmar Kameniego powraca. Niesamowite jak ten brankarz sie mobilizuje grajac przeciwko nam.

0

Jak zatem wytłumaczyć naukowo fakt, że kogoś się kocha od wielu lat i myśli, że to ta jedyna osoba? Urojenie?

0

Bedzie bardzo ciezko ale powodzenia :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?