Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@xArabx a tak wgl to wyszło demo do tego nfsa?
1
@Kamiloza91 mecz będzie przechodzony, zagrany na stojąco, stawiajcie domy
0
@Trexas co poprawić? xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Sajonara jestem guru z obozu bractwa, niech śniący cię poprowadzi synu niedoli.
21
@Sajonara no co, odruchowo pokazałem
1
@Chaoss weź się najpierw zapoznaj z sytuacją, gdzie byli i co robili zamiast pisać głupoty.
0
@Colon może tej z lewej
2
@IronSanHybrid kurłła, inaczej zapamiętałem to rko, czasy się zmieniają
1
@IronSanHybrid dobra ta Apolonia? Somsiad kolegi pyta
0
@kamzar kazali mu ^^
1
@FafitFCB myślałem że kolejna bombowa pułapka na kreta od somsiada
0
@Colon on shit, here we go again albo ale urwał
0
@vota do podbicia ratingu w sbc jak najbardziej
2
@jedrek7000 gdyby tak było to by nie miał tylu goli z wolnych ;P
3
@PrinceDamon la rambla
0
@Grzesior667 jak to na silverze, same ekrany i walkouty w tym de gea, ale w pickach cappa
0
@Veb1233 no hejka
https://zapodaj.net/93d65e49581b7.jpg.html
0
Niezłe totw, dobrze że grałem tylko do silvera 1, jest szansa na bangera
0
@ViscaBarca123 w czym rzecz
3
@Kapitan hawk po materiale od stathama i przeczytaniu pierwszych słów twojego postu myślałem że kolejny z opcji madryckiej złapany
2
@lucas/catalan dupcing
1
@lucas/catalan wstyd, nie pokazuj się więcej na dzielni
1
@Chwytliwy lepiej 9000 dryblasów niż 20000 pizdryków
0
@Chwytliwy jak ty zza granicy
2
@IronSanHybrid to chyba ta od anala z ph
0
@Maniek9444 w fifie ramos w realu pique
0
@Chwytliwy o proszę, a na spam chyba się znajdzie paragraf
0
@hefaj6 a u nas po ludziach od razu krowami nabiertala
7
@kenneth99 mam nadzieję że będzie wywiadzik, chętnie posłucham co ten orzeł z Polski ma do powiedzenia