Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Socjopata jak on mnie osłabi a nie wzmocni xD najwyżej linka dla Villi zrobi
1
@Socjopata żeby tego było mało to w tym roku nie będzie sbc o ikony żeby tego placka przepalić
1
@Socjopata wszystko przez tych nierobów jupiterów
1
@Socjopata https://zapodaj.net/2bd03086356b1.jpg.html
Będę płakał
0
@Socjopata omg, nie warto było
2
Dobra robię icon upgrade, już nie ma odwrotu, będzie boleć coś czuję ;f
3
@Avada Kedavra 15 najczęściej pojawiających się przechodzi dalej
1
@Socjopata nie pękaj, jedną wcisną
0
@Socjopata nie no co ty, 2x bym ci tak nie zrobił
Manu wygrana 2 bramkami
arsenal obie strzelą
sevilla na 0 z tyłu
0
@Socjopata ehh.. widzę że będę cię musiał wspomóc jakimiś pewniaczkami
1
@Socjopata a to na gwiazdkę
0
@NeroTFP jedyna rozsądna opcja w przypadku bana sidzej
0
@Socjopata tylko bana nie dostań bo nici z 2 miejsca xD a jest szansa że kociara się będzie chciała wyoutować a wtedy wskakujesz z buta na pierwsze
0
@AmigoBlancos kim jesteś i skąd masz mój adres?
1
@Socjopata żeby się wykręcić, nie pchaj się, w tym roku będziesz 2
2
@sidzej jej program wyborczy jest najlepszy, by żyło się lepiej - nie ma lepszego kandydata na to stanowisko. No i co najważniejsze ma kota.
0
@adusd2001 chyba darude sandstorm
1
@BarcaInfo a Leo mu mówi to co w filmie "nic śmiesznego" pazura mówi przez telefon przy tej dziuni
0
@Volk oni już swoje wygrali, starczy im
0
Trzeba uspokoić grę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
9
Ja od zawsze w nich wierzyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@ousmanedembele11 ale ja tylko żartowałem z tym paleniem wrotek gdzie indziej
0
@Dawid66 a nie wolisz 2zl do flaszki dozbierać?
2
@koksik2700 niech pali wrotki gdzie indziej
0
@mich_l a to ci zagwozdka
0
Najgorszy jest styl, bo nawet jak jest zwycięstwo ale nie ma stylu to jest źle, bardzo źle.
8
@IAmBackCules wszystkich
0
@IAmBackCules to po ile są mieszkania w Rzeszowie?
1
@Socjopata somsiad taki oczytany, no nie posądzałem
1
@Barca_Big_Moment ale to już było.. I nie wróci więcej..