1

@Socjopata jak on mnie osłabi a nie wzmocni xD najwyżej linka dla Villi zrobi

1

@Socjopata żeby tego było mało to w tym roku nie będzie sbc o ikony żeby tego placka przepalić

1

@Socjopata wszystko przez tych nierobów jupiterów

1

0

@Socjopata omg, nie warto było

2

Dobra robię icon upgrade, już nie ma odwrotu, będzie boleć coś czuję ;f

3

@Avada Kedavra 15 najczęściej pojawiających się przechodzi dalej

1

@Socjopata nie pękaj, jedną wcisną

0

@Socjopata nie no co ty, 2x bym ci tak nie zrobił
Manu wygrana 2 bramkami
arsenal obie strzelą
sevilla na 0 z tyłu

0

@Socjopata ehh.. widzę że będę cię musiał wspomóc jakimiś pewniaczkami

1

@Socjopata a to na gwiazdkę

0

@NeroTFP jedyna rozsądna opcja w przypadku bana sidzej

0

@Socjopata tylko bana nie dostań bo nici z 2 miejsca xD a jest szansa że kociara się będzie chciała wyoutować a wtedy wskakujesz z buta na pierwsze

0

@AmigoBlancos kim jesteś i skąd masz mój adres?

1

@Socjopata żeby się wykręcić, nie pchaj się, w tym roku będziesz 2

2

@sidzej jej program wyborczy jest najlepszy, by żyło się lepiej - nie ma lepszego kandydata na to stanowisko. No i co najważniejsze ma kota.

0

@adusd2001 chyba darude sandstorm

1

@BarcaInfo a Leo mu mówi to co w filmie "nic śmiesznego" pazura mówi przez telefon przy tej dziuni

0

@Volk oni już swoje wygrali, starczy im

0

Trzeba uspokoić grę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

9

Ja od zawsze w nich wierzyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@ousmanedembele11 ale ja tylko żartowałem z tym paleniem wrotek gdzie indziej

0

@Dawid66 a nie wolisz 2zl do flaszki dozbierać?

2

@koksik2700 niech pali wrotki gdzie indziej

0

@mich_l a to ci zagwozdka

0

Najgorszy jest styl, bo nawet jak jest zwycięstwo ale nie ma stylu to jest źle, bardzo źle.

8

@IAmBackCules wszystkich

0

@IAmBackCules to po ile są mieszkania w Rzeszowie?

1

@Socjopata somsiad taki oczytany, no nie posądzałem

1

@Barca_Big_Moment ale to już było.. I nie wróci więcej..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?