Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mrboom z tłuszczem ;f
2
@Salwik92 ja nie mogę, co tydzień po fut champions kończę a po nagrodach wielki powrót xD
6
Pany, kopytka na obiad dzisiaj bedo, tyle wygrać.
1
@Barwindg tylko placki ziemniaczane
4
@MarioVeB! A jak idziesz przez zaspe to lubisz śnieg w butach?
0
Kuzyn abidala i wątroba? Ah shit, here we go again
5
@SeeleyBooth co za brednie
18
@Danny Gaucho alli xD
3
@Jakchcesz głupie pytanie, wiadomo że Neymar przychodzi a Valdek paszoł wont
2
@Chwytliwy nie pozostaje ci nic innego jak obrać azymut na monopolowy
0
@Sajonara ta z kinder jajka xD
1
@NeroTFP nie wiem czy jest się z czego cieszyć
1
@xArabx a szkoda kurłła gadać, szkoda strzempić ryja
1
@Konias4318 przecież jak wchodzisz do futa to masz kilka ekranów ładowania które przewijasz gałką i jak byk ci na nich pisze do kiedy
0
@Sznejk guardiole będziesz miał ze swapów z ferdinandem
7
@gorgota jeszcze mnie trzęsie
34
@sebasek99 polska nawet 0 nie ma, hańba
6
@Chwytliwy że też rage quita nie zrobili
1
@tomcias10 jak się gra wtedy kiedy się ma ochotę to ma się ujowy skład
0
@Rewolucja123 co za drań
0
@Transu96 nie, jednak to tutaj ktoś wrzucił i oskarżał stathama o straszenie ludzi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tadzik447 to trzeba dryblasa a nie takiego pizdryka ze sklepu
1
@tadzik447 panie z czym do ludzi, patykiem bym nie tknął
1
@Colon ja mimo wszystko jednak zostanę przy końcówkach
0
@AmigoBlancos nie rób tego zostań przy 19 a najlepiej cofnij się do 18
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@SeeleyBooth chodź somsiad, mam redsa malinowego, razem damy radę
0
@Chwytliwy na pc
0
Co się typ odpalił na Polsat news ;x