2

@mrboom z tłuszczem ;f

2

@Salwik92 ja nie mogę, co tydzień po fut champions kończę a po nagrodach wielki powrót xD

6

Pany, kopytka na obiad dzisiaj bedo, tyle wygrać.

1

@Barwindg tylko placki ziemniaczane

4

@MarioVeB! A jak idziesz przez zaspe to lubisz śnieg w butach?

0

Kuzyn abidala i wątroba? Ah shit, here we go again

5

@SeeleyBooth co za brednie

18

@Danny Gaucho alli xD

3

@Jakchcesz głupie pytanie, wiadomo że Neymar przychodzi a Valdek paszoł wont

2

@Chwytliwy nie pozostaje ci nic innego jak obrać azymut na monopolowy

0

@Sajonara ta z kinder jajka xD

1

@NeroTFP nie wiem czy jest się z czego cieszyć

1

@xArabx a szkoda kurłła gadać, szkoda strzempić ryja

1

@Konias4318 przecież jak wchodzisz do futa to masz kilka ekranów ładowania które przewijasz gałką i jak byk ci na nich pisze do kiedy

0

@Sznejk guardiole będziesz miał ze swapów z ferdinandem

7

@gorgota jeszcze mnie trzęsie

34

@sebasek99 polska nawet 0 nie ma, hańba

6

@Chwytliwy że też rage quita nie zrobili

1

@tomcias10 jak się gra wtedy kiedy się ma ochotę to ma się ujowy skład

0

@Rewolucja123 co za drań

0

@Transu96 nie, jednak to tutaj ktoś wrzucił i oskarżał stathama o straszenie ludzi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tadzik447 to trzeba dryblasa a nie takiego pizdryka ze sklepu

1

@tadzik447 panie z czym do ludzi, patykiem bym nie tknął

1

@Colon ja mimo wszystko jednak zostanę przy końcówkach

0

@AmigoBlancos nie rób tego zostań przy 19 a najlepiej cofnij się do 18

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@SeeleyBooth chodź somsiad, mam redsa malinowego, razem damy radę

0

@Chwytliwy na pc

0

Co się typ odpalił na Polsat news ;x

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?