0

@DaPi Wywaliłem Martiala przez kontuzje ale Gea i Rashford zostali.., następne 2 kolejki to ich kasacja będzie ;f

4

No dalej Dembele, będziesz miał hajper linka w fifce z Mbappe, same korzyści.

1

@Jacu327 że co? xD

0

@OlivierGiroud żiru najlepszym piłkarzem jest

0

@DonAndrzejos orać jechać orać

0

@OlivierGiroud no to jej pilnuj bo ciebie też zdejmą ^^

0

@Naturopata Neymara.

7

Głupi Harry, a mógł go zostawić w konarach

4

Szkoda Chielliniego, taka kontuzja w wieku 35 lat.

0

@TheNekro94 "lukne tylko" właśnie tak to się zaczyna xDD

4

@kkbarca Zdecydowanie uboższą w tytuły.

9

@TheNekro94 W co ty wierzysz, i tak tu będziesz zaglądać cały urlop xD

0

@vangoor myślałem że zostaniesz na chwilkę, a ty wracasz na banicję, no wiesz co

0

jeszcze tylko pół godzinki


0

1

@Quahoo do tego są potrzebne obie dłonie

0

@SeeleyBooth w końcu somsiad dobrze prawi, daj pyska

0

@Janiama kim jest ten stefen gerard? :P

22

1

@huzar11 pałka się przegła, wona ze dwora

0

@Tobik237 biedne napoli

0

@krzychu1526 kto umar

1

@Jakchcesz dalej ukrywam się w świątyni szejka, czekam na dogodny moment.

3

@Nolife1899 mięso kopacza i piekielniki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Losiex Po Sancho za rok, gdy prawdopodobnie odejdzie Suarez a my przytulimy sianko za Coutinho czy Dembele.

13

@Wilczeq Ale Dudelange to ty szanuj, bo to poważna ekipa z aspiracjami, nie to co te ogórasy z ekstraklapy.

4

@Salwik92 Nie może bo już wystąpił z nim w oficjalnym meczu, tylko odejście Dembele zwolni 11 w tym sezonie.

15

@MesQueUnClub96 po czym? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?