Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DaPi Wywaliłem Martiala przez kontuzje ale Gea i Rashford zostali.., następne 2 kolejki to ich kasacja będzie ;f
4
No dalej Dembele, będziesz miał hajper linka w fifce z Mbappe, same korzyści.
1
@Jacu327 że co? xD
0
@OlivierGiroud żiru najlepszym piłkarzem jest
0
@DonAndrzejos orać jechać orać
0
@OlivierGiroud no to jej pilnuj bo ciebie też zdejmą ^^
0
@Naturopata Neymara.
7
Głupi Harry, a mógł go zostawić w konarach
4
Szkoda Chielliniego, taka kontuzja w wieku 35 lat.
0
@TheNekro94 "lukne tylko" właśnie tak to się zaczyna xDD
4
@kkbarca Zdecydowanie uboższą w tytuły.
9
@TheNekro94 W co ty wierzysz, i tak tu będziesz zaglądać cały urlop xD
0
@vangoor myślałem że zostaniesz na chwilkę, a ty wracasz na banicję, no wiesz co
0
jeszcze tylko pół godzinki
0
@Pitera277
7
@KrzychuVeB no ba https://8.allegroimg.com/s1440/032526/b022313f4b09aebe65a7a91e8718
1
@Quahoo do tego są potrzebne obie dłonie
0
@SeeleyBooth w końcu somsiad dobrze prawi, daj pyska
0
@Janiama kim jest ten stefen gerard? :P
22
A co jeśli on miał rację?..
http://memytutaj.pl/uploads/2019/06/21/5d0c80b712863.jpg
1
@huzar11 pałka się przegła, wona ze dwora
0
@Tobik237 biedne napoli
0
@krzychu1526 kto umar
1
@Jakchcesz dalej ukrywam się w świątyni szejka, czekam na dogodny moment.
3
@Nolife1899 mięso kopacza i piekielniki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Losiex Po Sancho za rok, gdy prawdopodobnie odejdzie Suarez a my przytulimy sianko za Coutinho czy Dembele.
13
@Wilczeq Ale Dudelange to ty szanuj, bo to poważna ekipa z aspiracjami, nie to co te ogórasy z ekstraklapy.
4
@Salwik92 Nie może bo już wystąpił z nim w oficjalnym meczu, tylko odejście Dembele zwolni 11 w tym sezonie.
15
@MesQueUnClub96 po czym? xD