Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kkbarca źródłem głupoty
1
@NeroTFP to nie niespodzianka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@kkbarca o na przykład ten
- natarczywa, nieustępliwa bądź agresywna agitacja ideologiczna
1
@kkbarca pod 9.3.3 wszystko podciągniesz xD
5
@ksobi tego użytkownika już nie pomalujesz
0
@kkbarca nie banują
0
@kkbarca Wtedy to się człowiek pytał czy ktoś idzie na ostatnią, a nie czy idzie na waksy, no i oczywiście czy przychodzi jutro bo się nie opłaca xD
0
@Asturyjczyk O kim?...
0
@cules100pro Wtedy by dali jego facjatę, i tylko jego facjatę na cały ekran.
3
@kkbarca pożyczę kartkę od kolegi a długopis od drugiego kolegi i usiądę z kolegą co ma książkę, oddam na koniec roku, jak nie zapomnę ( ͡° ͜ʖ ͡°) no chyba że wypisany to nie zapomnę.
0
@sidzej capriciosa= ser, szynka i pieczarki
0
@SeeleyBooth jak wy nic nie wiecie, nadchodzą nowe porządki
0
@SeeleyBooth somsiad nie czytać twoja wypocina
2
@Isso89 to jakaś seria pornusów?
0
@BarcaInfo chodzi mi tylko o te zmienne, czy zostały w całości już wypłacone, czy może jest jeszcze jakiś objective do wykonania przez Dembele.
0
@BarcaInfo wgl, ile w końcu zapłaciliśmy w tej chwili za Dembele wliczając bonusy? i ile możemy jeszcze zapłacić?
0
@BarcaInfo Powiem tak, 140 + Rakitić= bajka, wypożyczenie roczne Dembele też nie głupie, pytanie czy z wykupem.
0
@Baaarca95 atencja
0
@Lola120 Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść
4
@Odesseiron Nie chcesz Neymara? No to dostaniesz Neymara.
2
@SelloutCrowd To były czasy kiedy nie było bananów za pytanie czy ktoś ma banana, krótko mówiąc kiedyś to było.
1
@Encore a ty załadowałeś już hyper pumpa?
0
@macio_944 jak dokańczasz to dokańczaj poprawnie ;d
0
Komentarz usunięty
0
@macio_944 ..w zerrikanii mieli najpierw plagę szarańczy, a potem żab..
7
@Lionello rzygam
1
@LuisSalvano idź na rybki do m1, czas zleci
0
@sidzej https://ocdn.eu/images/pulscms/NzE7MDA_/96b32e8cba68f46516d473611b0a4fad.jpg
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_35PQ37cimvUPPOiqfcvLGiTZg9J910p5.jpg
https://s8.dziennik.pl/pliki/6816000/6816191-sport.jpeg
12
@TR3YWAY żebyś sam nie płakał jak przyjdzie xD
0
@capm jesteśmy zgubieni