Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@hank_moody cancelo na pp ;f
1
miałem nosa żeby wywalić aguero z fpl
1
@Kukiz FCB oh shit, here we go again
1
@kenneth99 Stawiam 100 bryłek rudy że przed końcem sezonu nie poleci.
0
@Kamiloza91 mam obu ale na kapitanie Sterling.. oby nie zawiódł
2
@Witekk10 oby nie
0
@blaugrana1980 brzmi jak plan
1
@blaugrana1980 zaraz mamo, jeszcze tylko 1 level, no przecież ci mówię że nie da się zapauzować
0
@Janiama z niedoczytania ;f moim zdaniem jak na finalną ankietę to wybór jest za duży.
0
@Janiama myślałem że 8 razem, po 4 z każdej.
0
@masq co ci się nie podoba w i have the high ground?
GOT SPOILER https://zapodaj.net/3b07a22b3eb3d.png.html ;d
10
@Socjopata szanujmy się
0
@Striker w City cała nadzieja
3
@Chwytliwy ty odstaw te biopaliwa, dobre?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
ehh, było tego arnolda brać do fpl
3
@Bovciek a mógł siedzieć na ławce w Barcy
2
no, napiwno bentacurta negocjujemy
0
no ludzie, wczoraj wywaliłem vardyego
0
ledwo dałem MU do fantasy i już przegrywają, jak żyć
0
@Grzesior667 mam lepsze linki
0
@Janiama rasiści
0
@Elnuum harakiri
7
@Janiama Za dziękuję do gara nic nie włożę, zielone dej
6
@Pawlak1992 "make transfers" trzeba kliknąć
0
@bartekvisca my prowadzimy telenowele? chyba pisamki
2
@Filantrop chyba rynna
0
@Filantrop kij z nimi, tylko united!
0
pukki dawaj jeszcze ze dwie
0
@Mario96w kurłła, teraz wszyscy dostaną twerka tylko nie my