0

@hank_moody cancelo na pp ;f

1

miałem nosa żeby wywalić aguero z fpl

1

@Kukiz FCB oh shit, here we go again

1

@kenneth99 Stawiam 100 bryłek rudy że przed końcem sezonu nie poleci.

0

@Kamiloza91 mam obu ale na kapitanie Sterling.. oby nie zawiódł

2

@Witekk10 oby nie

0

@blaugrana1980 brzmi jak plan

1

@blaugrana1980 zaraz mamo, jeszcze tylko 1 level, no przecież ci mówię że nie da się zapauzować

0

@Janiama z niedoczytania ;f moim zdaniem jak na finalną ankietę to wybór jest za duży.

0

@Janiama myślałem że 8 razem, po 4 z każdej.

0

@masq co ci się nie podoba w i have the high ground?
GOT SPOILER https://zapodaj.net/3b07a22b3eb3d.png.html ;d

10

@Socjopata szanujmy się

0

@Striker w City cała nadzieja

3

@Chwytliwy ty odstaw te biopaliwa, dobre?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

ehh, było tego arnolda brać do fpl

3

@Bovciek a mógł siedzieć na ławce w Barcy

2

no, napiwno bentacurta negocjujemy

0

no ludzie, wczoraj wywaliłem vardyego

0

ledwo dałem MU do fantasy i już przegrywają, jak żyć

0

@Grzesior667 mam lepsze linki

0

@Janiama rasiści

0

@Elnuum harakiri

7

@Janiama Za dziękuję do gara nic nie włożę, zielone dej

6

@Pawlak1992 "make transfers" trzeba kliknąć

0

@bartekvisca my prowadzimy telenowele? chyba pisamki

2

@Filantrop chyba rynna

0

@Filantrop kij z nimi, tylko united!

0

pukki dawaj jeszcze ze dwie

0

@Mario96w kurłła, teraz wszyscy dostaną twerka tylko nie my

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?