1

"xD"

6

@Cvzx pismaki

0

@Barcelona92 i ja jej wtedy mówie że mam 2 kapsle i gumę kulkę, a ona do mnie że chyba sobie żartuję, no to ja wyciągam patyczek po big milku z wygranym następnym darmowym lodem, nie mogła się oprzeć.

0

@Chwytliwy poratuj panie kierowniku, pisiont groszy chociaż

3

@smiatuniu niedobrze z tobą @Chwytliwy, oj nie dobrze.

0

@VamosRakieta nowa oferta a ostateczna oferta, understand?

0

@wierbafcb bo pionowe pasy wyszczuplają

0

@barcelonaLM You look jak Andrzej, you smell jak Andrzej, you move jak Andrzej and you speak jak Andrzej, you jesteś Andrzej, ja am not fool.

1

@barcelonaLM Andrzeju przeloguj się bo się pokapują

16

@SkN na 11:59

2

@mariosss20 nie przypominam sobie żeby footroll miał dziurę w głowie od uderzenia śruby 5 lat temu.

1

Żegnaj Auba, żegnaj Aguero, pora się wziąć za to Fantasy na poważnie, wjeżdża dzika.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Lares co jest kurde, noc jest kurde

0

@Mazi Kim jesteś?

0

@NeroTFP było nie wrzucać ręczników papierowych do kibla po sesji sam na sam

2

12

@FCMichalo Żodyn.

0

@kiper09 wstawił bym mema z bońkiem z tekstym gość pie... ale bym bana dostał więc musicie sobie to zwizualizować.

1

@NeroTFP NFSU2 the best i tak

0

0

@KrzysiekM pewnie mieli zdjęcie szkolne

0

@Kepojus zjadłbym tic taca.

0

@adamek1910 Jak przyjdzie to będzie dopiero początek ;P

0

@gorgota Woj body, więc lepiej uważaj bo wojem przyjdę. Podrzuciłbym linka albo jakiegoś ss zapodał ale widzę że zarówno metek jak i strona leży i kwiczy xD
Ps. kto wie, może zaraz znowu jakąś fuzję odwalą i się spotkamy xD

2

@Socjopata "gra" xD metek chodzi w tle, stoję w m1 i szarfy craftuje do czasu aż mnie wena złapie i będzie mi się chciało grać

2

@Socjopata Etolin panie somsiedzie.

1

@damianex10 Przykładny ojciec potrafi dać dziecku pomalować nie tylko paznokcie ale i nawet głowę.

13

@Danny Gaucho W domu leżę, metiny biję xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?