Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@SeeleyBooth śledziłem tylko relację tekstową, przestałem z przekonaniem że city wygrało, patrzę rano w fpl coś mi się nie zgadza, patrzę a tu remis bo anulowali gola ;x
0
Vardy, Ayoze nie dajcie się ;/
1
@Rewolucja123 czyli na tej samej co na komputerze ^^
1
@SeeleyBooth sidzej
ps. niby człowiek wiedzioł ale jednak się łudził
0
@Rewolucja123 jakiej mobilnej?
3
@FafitFCB jakiś surprise anal w tle
2
@IronSanHybrid Rafinha wyjdzie w 4-3-3 bankowo
4
@Tales_Omletu lubisz placki?
1
@Tales_Omletu kim jesteś i skąd masz mój adres
3
@msmsms na vice city w gta na modzie, a myślałeś że na czym?
0
Aguerooo na vice !!
0
Jak dobrze że miałem komplet z city i nie wymieniłem Alissona na Edersona xD
0
@krystus48 polemizowałbym :)
7
zima w Barcelonie ^^
0
hamulcowy zszedł i worek z bramkami się rozwiązał
4
Niech go sobie wypożyczą, jak za 2/3 lata wrócimy po De Ligta to im się przyda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Janiama 3 ankiety, 1 po 2, listy te same tylko z wyłączeniem zwycięzcy poprzedniej.
4
@michaleu też bym dał smutną buźkę
1
@Katalonik97 link or it didnt happen
0
No żesz ludzie, live też z czystem nie dociągnie, jak żyć
0
@Triv44 Aguero i Vardy, ale Vardy wylatuje za Lacazetta
0
Bourne oczywiście nie mogło dociągnąć do końca z czystym kontem..
0
@Triv44 zazdrość, ale nie, nie dam go do składu, bo wtedy on przestanie strzelać a zaczną ci co ich wymienię, o nie nie
0
digne asysta, auba brameczka, bourne i live narazie na 0 z tyłu, coś pięknego
1
@Kamiloza91 footybite
1
@dawcio142 https://fantasy.premierleague.com/
kod: djqr49
0
@dawcio142 od 3 kolejki bd zaczynał? ;d
1
AUBALALALA ;) mówiłem że się rozkręci
13
@koziar i właśnie dlatego te plebiscyty nigdy nie będą mieć sensu
0
@Kamiloza91 nie rób tego, zaraz się rozkręci