Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@michal26 elemelent przechodzi na emeryturę chyba
0
Wgl widzieliście ten nowy system wędkowania w metinie na plu? Co to kumba e ;x
0
@kuz chciałem, ale nie chcieli passata w banku wpłacić na konto sadge
1
@Striker a wgl to w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z pana wykształceniem
4
Czyli Neymar jest be bo poszedł do Arabii bez ambicji, a Lenglet jest be bo ma ambicje i nie chce iść do Arabii? ;x classic
1
@Deviler dobrze że przypomniałeś, bo trafiłem właśnie i zara wstawiam
2
@Deviler tak właśnie myślałem że to ty zawiniłeś
0
@BorzyKrzys okno to ja robiłem na religii gdy była pierwsza lub ostatnia
1
@Janas11224 za 15k i biurko za 1k i konsole za 2,5k i pada za 750 i słuchawki za 900, a sezon 2 cyklu zakupowego nadchodzi, stay tuned
44
@jaras121 ten twój wachlarz jednoręczny którym se machasz to żadna klimatyzacja
22
Jakie to jest nieprzyjemne jak całą noc musisz leżeć przed wiatrakiem bo jest za gorąco by leżeć, a co dopiero spać.. ale wiadomo zaraz znajdą się jakieś zboki co tylko czekają na lato żeby sobie dupy pooglądać na plaży.. na szczęście sierpień się już powoli kończy i przyjdzie chłodek
0
@hayek adriano na po by grał
0
@kakusus adriano jak zapieprzył z dystansu to nie wiedziałeś czy to obrońca czy napastnik
0
@bartas97 dobrze znany w środowisku fifaczy
https://www.futbin.com/23/player/46713/romeo-lavia
1
@Rewolucja123 Ansu w pomocy? xD
0
@Sysia11 gdzie
0
@IronSanHybrid oni są za słabi do grania na arabów, gdzie LM
0
@Peciak jakie znowu powiadomienia??????????
https://zapodaj.net/images/3fa44d71f75a4.jpg
o co chodzi??????
2
@Jacu327 jeszcze kilku madryciaków tylko i można kończyć, najlepiej ofensywnego
0
@Kuba_1 oficjalnie w ligue nie ma już żadnych grywalnych pomocników do EAFC ;x
0
@michal26
>"Jest współautorem problemów, które mamy dzisiaj." > gówno prawda, 222mln roztrwonił bartek
>"To jego odejście zapoczątkowało kryzys." > jak wyżej
>"Pomijam już brudy z jego przyjściem i odejściem, pozwy, nie pozwy." > to barca leciała w uja z niewypłaceniem mu pieniędzy za przedłużenie, bo przedłużył i dopiero potem klauzula była aktywowana, tak samo teraz lecą w uja z agentem dembele
>"Dodatkowo jego zachowanie na boisku..." > top 3 na świecie na boisku
1
@JimMorrisonFCB mr. nikogo
6
co on liczy że jeszcze go do repry wezmą czy co? xD jest daleko w kolejce
0
Sprzedać fatiego, hajs zaoszczędzić, żadnych felixów, ot co.
1
@koziar waszym jedynym argumentem jest ta sama oklepana śpiewka o skończonych brazolach co imprezują ;x nie macie żadnych argumentów na boisku, bo na boisku brazol się broni
2
@Nano22 co za amatorka, on tam idzie fotke zrobić na insta a nie ćwiczyć, myśl nano
1
@koziar a neymar grał jak top1 do momentu kontuzji w poprzednim sezonie, a po tym twoim "może być" dalsza dyskusja jest zbędna, 36l ibra poszedł do mls, zjadł ligę i rok później wrócił do milanu gdzie znowu zrobił świetne liczby, przyczynił się do mistrza serie A po tylu latach przerwy
0
@PaCo a po co nam był messi 36l?
1
@LionelM95 ja to bym grał na czas w chwili w której byś nie wyszedł przy 4 bramkowej przewadze xD jeszcze 3 pauzy bym ci dał żeby cię wnerwić żebyś wyszedł
2
@xvcWinterSoldier mieli skład co wygrał LM, stracili 2 śo i zamiast to wzmocnić to pogonili trenera a skład rozczłonkowali xD