6

@michal26 elemelent przechodzi na emeryturę chyba

0

Wgl widzieliście ten nowy system wędkowania w metinie na plu? Co to kumba e ;x

0

@kuz chciałem, ale nie chcieli passata w banku wpłacić na konto sadge

1

@Striker a wgl to w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z pana wykształceniem

4

Czyli Neymar jest be bo poszedł do Arabii bez ambicji, a Lenglet jest be bo ma ambicje i nie chce iść do Arabii? ;x classic

1

@Deviler dobrze że przypomniałeś, bo trafiłem właśnie i zara wstawiam

2

@Deviler tak właśnie myślałem że to ty zawiniłeś

0

@BorzyKrzys okno to ja robiłem na religii gdy była pierwsza lub ostatnia

1

@Janas11224 za 15k i biurko za 1k i konsole za 2,5k i pada za 750 i słuchawki za 900, a sezon 2 cyklu zakupowego nadchodzi, stay tuned


44

@jaras121 ten twój wachlarz jednoręczny którym se machasz to żadna klimatyzacja

22

Jakie to jest nieprzyjemne jak całą noc musisz leżeć przed wiatrakiem bo jest za gorąco by leżeć, a co dopiero spać.. ale wiadomo zaraz znajdą się jakieś zboki co tylko czekają na lato żeby sobie dupy pooglądać na plaży.. na szczęście sierpień się już powoli kończy i przyjdzie chłodek

0

@hayek adriano na po by grał

0

@kakusus adriano jak zapieprzył z dystansu to nie wiedziałeś czy to obrońca czy napastnik

0

1

@Rewolucja123 Ansu w pomocy? xD

0

@Sysia11 gdzie

0

@IronSanHybrid oni są za słabi do grania na arabów, gdzie LM

0

@Peciak jakie znowu powiadomienia??????????
https://zapodaj.net/images/3fa44d71f75a4.jpg
o co chodzi??????

2

@Jacu327 jeszcze kilku madryciaków tylko i można kończyć, najlepiej ofensywnego

0

@Kuba_1 oficjalnie w ligue nie ma już żadnych grywalnych pomocników do EAFC ;x

0

@michal26
>"Jest współautorem problemów, które mamy dzisiaj." > gówno prawda, 222mln roztrwonił bartek
>"To jego odejście zapoczątkowało kryzys." > jak wyżej
>"Pomijam już brudy z jego przyjściem i odejściem, pozwy, nie pozwy." > to barca leciała w uja z niewypłaceniem mu pieniędzy za przedłużenie, bo przedłużył i dopiero potem klauzula była aktywowana, tak samo teraz lecą w uja z agentem dembele
>"Dodatkowo jego zachowanie na boisku..." > top 3 na świecie na boisku

1

@JimMorrisonFCB mr. nikogo

6

co on liczy że jeszcze go do repry wezmą czy co? xD jest daleko w kolejce

0

Sprzedać fatiego, hajs zaoszczędzić, żadnych felixów, ot co.

1

@koziar waszym jedynym argumentem jest ta sama oklepana śpiewka o skończonych brazolach co imprezują ;x nie macie żadnych argumentów na boisku, bo na boisku brazol się broni

2

@Nano22 co za amatorka, on tam idzie fotke zrobić na insta a nie ćwiczyć, myśl nano

1

@koziar a neymar grał jak top1 do momentu kontuzji w poprzednim sezonie, a po tym twoim "może być" dalsza dyskusja jest zbędna, 36l ibra poszedł do mls, zjadł ligę i rok później wrócił do milanu gdzie znowu zrobił świetne liczby, przyczynił się do mistrza serie A po tylu latach przerwy

0

@PaCo a po co nam był messi 36l?

1

@LionelM95 ja to bym grał na czas w chwili w której byś nie wyszedł przy 4 bramkowej przewadze xD jeszcze 3 pauzy bym ci dał żeby cię wnerwić żebyś wyszedł

2

@xvcWinterSoldier mieli skład co wygrał LM, stracili 2 śo i zamiast to wzmocnić to pogonili trenera a skład rozczłonkowali xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?