Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Deviler mnie
5
No hejka somsiady
https://zapodaj.net/images/9eb0b5026b601.jpg
Nie można kończyć bez niego
https://zapodaj.net/images/ec5a42745e381.jpg
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
4
@VamosRakieta no i kaucja za Alvesa
1
@GeneralXavi powiedziałem nie kurłła i obdzwoniłem sklepy żeby ci nie sprzedały
1
@GeneralXavi no tego jeszcze brakowało żebyś mi się na twitchu w basenie wyświetlał, nikt nie ma i nie będzie miał kurłła
1
@Nazio_87 pod warunkiem że przyjdzie satysfakcjonująca oferta(80 od PSG było za mało) a oni mogą najwyżej wypożyczenie oferować + nie sprowadzili jeszcze nikogo za mahreza, podsumowując - bernardo przedłuży z city
1
@gumaz elemelent mvp potrójny ace
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
3
@Deviler owszem
0
@Tomo1989 pikobelo
0
@MesQueUnClub_87 słabi odpadają, zostają najsilniejsi, tzw odsiew
0
@ArterkHD breaking bad, better call Saul, peaky blinders
4
@Fake69 może pójść na najlepszego piłkarza świata jak np. rok temu do połowy sezonu i kontuzji
0
Wiecie że nie mogę przestać trafiać, wiecie to prawda?
https://zapodaj.net/images/a753c13dba055.jpg
https://zapodaj.net/images/e814d750bb546.jpg
2
@MesQueUnClub_87 1:50 min? To faktycznie krótki, może obejrzę jak na kibelku będę
0
W fifce już transfer brazola doklepałem więc już pozamiatane bernardowcy
#lastdance
0
@Nazio_87 a city oficjalnie powiedziało Barcy many many many or poszli won
4
@Nazio_87 Bilva to się nadaje, na grzyby a nie skrzydło
0
@Kinginiesta poszła wynieść śmieci
0
@david89 no przecież pisze o last dance w Barcy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@maciar raphinha to jest na wylocie
1
Alba 2 asysty, Messi 2 bramki, ależ to będzie chodziło na last dance
7
@Pawlak1992 proste że neymara
0
i ja im wtedy wstawiam na ramble porównanie poprzedniego sezonu bernardo i neymara
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13402786#comment-13402786
i cyk następnego dnia ruchy zostają wykonane w kierunku neymara
19
@wpwelement powiem tak
0
@MESSIah16 szkoda że chodzą z maczetami a nie z klamkami, było by szybciej i sprawniej
9
Enrycze swój chłop, poszedł do szejków żeby kupić od nas balast
1
@xvcWinterSoldier a potem zrobili ten szajs o nazwie super