1

@MesQueUnClub96 won za bramę bo cię odholuje

0


0:39 jak się ta nuta nazywała

1

3

lesnar xD gacie poszły

1

nuta po tej walce może być tylko jedna


2

przynajmniej w łeb dostał i otwarcie przy oku, chociaż tyle

4

w sumie mówili że była obsuwa i przyśpieszają, nie dość że wywiady wywalili to jeszcze main event skrócili

2

po wypłate i do domu

9

łymyn klasycznie armor tylko na titsy i dopsko, a staty +100 do deffa

6

czy on kulał po drodze? xD

1

kielbasa biebrzanska XD sponsor hajty na bebzolu

2

baba pomszczona

2

co ten bartman

0

chowajcie baby

0

@_M4rtin piłkarzyki, a nie rooney

2

@mrboom jak ten kotlet umiejętności nie ma, nie to co stary

0

@_M4rtin rooney ryja krzywił ;x

5

twardy nawet ryja nie skrzywi, podobna do rozcięcia rooneya wgl

6

stary zalecki przeuj jest

1

tzw trójkąt na tętnice

2

@BulaKG przy wejściu już złapał

0

wgl w dziwnym momencie przerwał

6

@cchesterr43 orkiestra idzie na dno ze swoim titaniciem

8

naiwniacy znowu się nacięli na jakieś legalne transmisje, a ja se za friko oglądam hehe

2

@Aragorn33 nie chcieliśmy negocjować dlatego wpłacił więc dostaliśmy maksa jaki był do dostania, gorzej że miał to w rękach barteczek

0

neymar znowu w barcy?


0

@Pressinho a pamiętasz dlaczego grał na skrzydle?

0

@Rust_Cohle + pomoc mamy obsadzoną, a atak kopie się po czole

3

@Pawci023x 6 meczy w lm 2 bramki 2 asysty, tzw ogórkowa lm
na mś 3 mecze 3 bramki 1 asysta, tzw ogórkowe mś

0

@Pressinho przecież to la bamba ciągle pisze o bernardo na skrzydle xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?