Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 won za bramę bo cię odholuje
0
0:39 jak się ta nuta nazywała
1
@Messibestplayerintheworld i git
3
lesnar xD gacie poszły
1
nuta po tej walce może być tylko jedna
2
przynajmniej w łeb dostał i otwarcie przy oku, chociaż tyle
4
w sumie mówili że była obsuwa i przyśpieszają, nie dość że wywiady wywalili to jeszcze main event skrócili
2
po wypłate i do domu
9
łymyn klasycznie armor tylko na titsy i dopsko, a staty +100 do deffa
6
czy on kulał po drodze? xD
1
kielbasa biebrzanska XD sponsor hajty na bebzolu
2
baba pomszczona
2
co ten bartman
0
chowajcie baby
0
@_M4rtin piłkarzyki, a nie rooney
2
@mrboom jak ten kotlet umiejętności nie ma, nie to co stary
0
@_M4rtin rooney ryja krzywił ;x
5
twardy nawet ryja nie skrzywi, podobna do rozcięcia rooneya wgl
6
stary zalecki przeuj jest
1
tzw trójkąt na tętnice
2
@BulaKG przy wejściu już złapał
0
wgl w dziwnym momencie przerwał
6
@cchesterr43 orkiestra idzie na dno ze swoim titaniciem
8
naiwniacy znowu się nacięli na jakieś legalne transmisje, a ja se za friko oglądam hehe
2
@Aragorn33 nie chcieliśmy negocjować dlatego wpłacił więc dostaliśmy maksa jaki był do dostania, gorzej że miał to w rękach barteczek
0
neymar znowu w barcy?
0
@Pressinho a pamiętasz dlaczego grał na skrzydle?
0
@Rust_Cohle + pomoc mamy obsadzoną, a atak kopie się po czole
3
@Pawci023x 6 meczy w lm 2 bramki 2 asysty, tzw ogórkowa lm
na mś 3 mecze 3 bramki 1 asysta, tzw ogórkowe mś
0
@Pressinho przecież to la bamba ciągle pisze o bernardo na skrzydle xD