Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Vamos_RM well yes, but not for madryciak
1
@Mario96w no ja też
7
@Rust_Cohle można nawet powiedzieć że posiadasz niezbędne doświadczenie
https://zapodaj.net/images/17e7007550682.jpg
3
@MesQueUnClub_87 kiedyś między nami było inaczej..
https://zapodaj.net/images/979ac010689b8.jpg
19
https://zapodaj.net/images/032d2a792fa73.jpg
hah spacji nie skasował, ale noob
28
@wpwelement no to klasycznie, jaki nick miałeś wcześniej?
https://zapodaj.net/images/58c2e759d0219.jpg
6
@Mario96w hehe, to w piwnicy mnie nie dopadnie.. chwila co jest.. o boże, o kurłła
https://zapodaj.net/images/0896460fd3626.png
7
@wpwelement
https://zapodaj.net/images/a41542d425630.png
no i w końcu co robisz jak nie banujesz kohela?
1
@bartas97 co to za szajs, uwalić wypłatę każdemu po kolei
0
@FCB_dimiC a widzisz stertę rurek obok czy nie widzisz? hehe
0
@VegetaPolska no ta, nawet rurki prosto uciąć nie umiesz
2
@Danny Gaucho ty a co ty dzisiaj taki seksiak, zrobiłeś coś z włosami?
0
@Danny Gaucho lewus teraz blefa kręci żeby ratować swój pr ale nie ze mną te numery, guwniara z paletkom znowu triumfuje
1
@Robb szczelać, nic się nie bać
1
@Kidd widzę że kolega się jeszcze nie poznał z elemelentem, ale spokojnie, elemelent przyjdzie i wyłoży jak często możesz o tym przypominać ;x
2
@Mazi hyperbolic time chamber
2
@Medium znowu kohel zarzucił wędkę
1
@Nano22 no dobra, ale co znaczy te dua?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Nano22 co znaczy "te dua"?
0
@hoeniker "najlepszą drużynę w historii angielskiej piłki"
Starczy głupot na dzisiaj
0
@Danny Gaucho bo wrzucił o 19:58, elemelent był w szoku bo ustawił budzik na 20 i post wisiał 2 min
3
@Danny Gaucho amatorzy
18
@Rust_Cohle lepiej zapobiegać if you know what i mean @wpwelement (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
16
elemelent, 29 czerwca 20:00 koloryzowane
https://thumbs.gfycat.com/BriskReadyBlueshark-size_restricted.gif
0
@adambądkowski93 all titty.. gdzieś już to widziałem
0
@Salchent i stwierdzasz to po pierwszym sezonie w nowym klubie gdzie WSZYSCY grali gówno pod nowym trenerem? xD a Messi jaki miał 1 sezon w psg?
1
@Salchent szrot? Mendy, Koulibaly to jest szrot? Jedyny szrot u nich to trenerzy
4
@Luciano99 dobrze że się odezwałeś bo akurat zrobiłem kolejną partię, możesz podejść po odbiór
0
@Kessie no też się odwołują bo jest nieproporcjonalna