3

@Vamos_RM well yes, but not for madryciak

1

@Mario96w no ja też


7

@Rust_Cohle można nawet powiedzieć że posiadasz niezbędne doświadczenie
https://zapodaj.net/images/17e7007550682.jpg

3

19

https://zapodaj.net/images/032d2a792fa73.jpg

hah spacji nie skasował, ale noob

28

@wpwelement no to klasycznie, jaki nick miałeś wcześniej?

https://zapodaj.net/images/58c2e759d0219.jpg

6

@Mario96w hehe, to w piwnicy mnie nie dopadnie.. chwila co jest.. o boże, o kurłła

https://zapodaj.net/images/0896460fd3626.png

7

@wpwelement
https://zapodaj.net/images/a41542d425630.png

no i w końcu co robisz jak nie banujesz kohela?

1

@bartas97 co to za szajs, uwalić wypłatę każdemu po kolei

0

@FCB_dimiC a widzisz stertę rurek obok czy nie widzisz? hehe

0

@VegetaPolska no ta, nawet rurki prosto uciąć nie umiesz

2

@Danny Gaucho ty a co ty dzisiaj taki seksiak, zrobiłeś coś z włosami?

0

@Danny Gaucho lewus teraz blefa kręci żeby ratować swój pr ale nie ze mną te numery, guwniara z paletkom znowu triumfuje

1

@Robb szczelać, nic się nie bać

1

@Kidd widzę że kolega się jeszcze nie poznał z elemelentem, ale spokojnie, elemelent przyjdzie i wyłoży jak często możesz o tym przypominać ;x

2

@Mazi hyperbolic time chamber

2

@Medium znowu kohel zarzucił wędkę

1

@Nano22 no dobra, ale co znaczy te dua?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Nano22 co znaczy "te dua"?

0

@hoeniker "najlepszą drużynę w historii angielskiej piłki"

Starczy głupot na dzisiaj

0

@Danny Gaucho bo wrzucił o 19:58, elemelent był w szoku bo ustawił budzik na 20 i post wisiał 2 min

3

@Danny Gaucho amatorzy

18

@Rust_Cohle lepiej zapobiegać if you know what i mean @wpwelement (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)

16

0

@adambądkowski93 all titty.. gdzieś już to widziałem

0

@Salchent i stwierdzasz to po pierwszym sezonie w nowym klubie gdzie WSZYSCY grali gówno pod nowym trenerem? xD a Messi jaki miał 1 sezon w psg?

1

@Salchent szrot? Mendy, Koulibaly to jest szrot? Jedyny szrot u nich to trenerzy

4

@Luciano99 dobrze że się odezwałeś bo akurat zrobiłem kolejną partię, możesz podejść po odbiór

0

@Kessie no też się odwołują bo jest nieproporcjonalna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?