Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Esteban_ xavi, iniesta i messi też by dali radę ale obsrali zbroje
1
@Janas11224 świece latarką w glace @Danny Gaucho która odbija się na glace tego drugiego w efekcie czego obaj są oślepieni
0
@MichuZ44 miesięczna elita 2 w Fifie 17 to moja najwyższa ranga chamie, a w tej Fifie 16-4
0
@masq alba odszedł, balde połamany i kij wie czy nie odwali fatiego, z czego tu być zadowolonym
0
@Kidd ale w kogo
0
@Gibbon_FCB wydaje
1
@MichuZ44 wyrzucanie z meczu przeciwnika
3
@takisobiektos to tak jak nasz first team player bembele
1
@Albatros jak EA nie zniszczy ich statystycznie to będzie fajny starter w ea fc
4
@Luciano99 panie, zapomniałeś już że nie mogę przestać trafiać? To gdzie do pomocy, na @Strikera mnie daj
0
@DaPidejpi jak chcesz witaminy D to wypinaj dupę
0
@paweldunajecfcb tak
1
@Bocheno1 nie no pierwsze miejsce Arsenal i Borussia
0
te stroje to jak bayernu wyglądają
2
@MesQueUnClub96 jak ty nic nie widzisz bo ci oczy podbił kohel
0
@MesQueUnClub96 zajadę koparką
3
@MesQueUnClub96 won za brame bo cie odholuje
2
@tbas niezła próba panie tebas
10
i wtedy leo mu mówi: słuchaj brazolu ja idę do mls, ty do barcy, zgarniasz balona i potem wszyscy widzimy się w mls z grubym
1
@Deviler "musiał" uja musiał
8
@ranger3120 643 lata doświadczenia nie mogą się mylić
0
@Rust_Cohle zresztą jak ty się wczoraj przeląkłeś rozmiarem kłody majora to co ty tam musisz mieć za złotego znicza xD
1
@Rust_Cohle mojego magnuma nawet kartką a4 nie przykryjesz
0
@Rust_Cohle przykryłeś w setkach bo ta twoja jedna pincetka ubogo by wyglądała xD
2
@Luciano99 w setkach, ale bieda
0
@TheNekro94 usuń, śmiesznie jest gdy nie wiedzą
1
@talizmo podobno benchmano wraca do realu walczyć z rasizmem
1
@HighestInTheRoom kochajcie dopplery
3
@paweldunajecfcb ano elemelent odbanował kilku delikwentów i widać efekty
1
@Rewolucja123 zarzucasz już skórę na plecy? Przykrywasz się nią zamiast kołdry? Bo wiesz, masa znika a skóra zostaje ;x