1

@Sau_Ron obesity

1

@ranger3120 3 chłopa

4

@Katalończyk 99 dodi kohla

0

@tomek8756 czy chodzi o stawianie pały? o segz? jeśli tak to pomyliłeś odwagę z odważnikiem bo vegeta może to czytać

1

@Mario96w bo zmieniać to też trzeba umieć, jak ja na mś u szejków (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)

2

@kynio302 @Danny Gaucho co ty tam wyrabiasz

0

@wpwelement @Eoren no puść go, to ważne

0

@Gwyn a wiadomo już na jakiej głębokości bekli?

1

@Sulimo powinni wziąć udział w śmierć na 1000 sposobów

0

@MesQueUnClub96 to tak jak lewus przy haalandzie, średniak

1

@Kessie won za bramę bo cię odholuje

11

@Mario96w tu nie ma co badać, tu trzeba dzwonić

21

@IronSanHybrid where brwi

0

@Lucerfi nie bo u nas łysego z City nie ma

2

@Comentateiro a wolisz trójkąt z dwiema babami czy babą i chłopem? No właśnie, co za amatorka

3

@Antimadridista_WR no a jak ma być w porządku jak mu nie polewasz

19

@Antimadridista_WR wizytę na badanie żeby sprawdzili czy z nim wszystko w porządku skoro nie pije

4

@AduŚ07 w transformersach top, a potem się stoczyła

0

@IronSanHybrid inaczej śpiewałeś jak cię przywiązaliśmy do kaloryfera i przyprowadziliśmy Carle Brasil

0

@IronSanHybrid nie bez powodu na osiedlu cię wołamy sześdziesiona

5

@Emhyr dowiecie się jak kręcić dupą w parach, litości ludzie

0

@Comentateiro no ja też wczoraj widziałem jedną



Co za ludzie

4

@D10SLEO ale po takie dryblasy, a nie pizdryki ze sklepu

0

@MichuZ44 frenkie to się będzie nadawał tak samo jak rijkaard na n, czyli wcale

3

@lucca87 a myślałeś że kto gra główne role w chłopakach z baraków

57

Byłem dzisiaj w piwnicy po ogórki, a tam na korytarzu wspólnym leżała sobie bezpańska skrzynka piwa, dacie wiarę? Już z nią jedziemy nad jeziorko hehe

0

@MichuZ44 useless będą, bembele na jakimś PO bez strzałów, frenkie na jakimś N bez obrony, meh

0

@LukaszFan liczby mówią co innego

1

@MichuZ44 odwalił się na transfer?

0

@Rust_Cohle z mojej perspektywy to nie dał babie tylko baba zabrała i jeszcze drzwiami trzasła, nie będzie cimcirimcim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?