0

@Kengo Oj czuć czuć :D

3

Moussa Ndiaye wygląda jak Yerry Mina, tylko w młodszej wersji :)

3

0

@GregSTG Wszystko zależy na jakim dziale robi. Jeśli ktoś robi na stow to serdecznie współczuję!

4

@Image Przynajmniej chłop zagrał dobry mecz na Camp Nou.

0

@DonMatteo901 A mnie bardziej cieszy to, że Barca nie musiałaby płacić dodatkowo Liverpoolowi za kolejne 10 rozegranych spotkań przez Brazylijczyka!

0

@Matt_i1992 W Barcelonie zapamiętałem Go przede wszystkim z asysty do Pedro w półfinale LM 09/10 z Interem przegranym 1:3 przez Barcę.

1

@don'T.R.I.P.e Kto pracował tam i to w sekcji damage to wie, że tak jest.

0

@Criss18Barca On mówił, że jest JEDNYM Z NAJLEPSZYCH piłkarzy na świecie, a nie najlepszym!

0

@Bobo25 Ty bierzesz za uwagę tylko to zdanie, ja kontekst całej treści artykułu, które wg mnie ma znaczenie.

0

@Bobo25 Nie rozumiem Cię, jest wyraźnie napisane, że nie zostało jeszcze domknięte podpisanie umowy.

0

@Bobo25 Jak piszę się komentarz pod artykułem, to wypadałoby czytać do końca. Co do dogadaniem się z LaLigą to Laporta nie jest głupi, by omówić z Tebasem umowę dotyczącą Messiego, by można ją legalnie przypieczętować. Zmniejszenie limit płac jest koniecznością, by Leo mógł podpisać umowę za zgodą LaLigi i to właśnie prezydent robi!

0

@Bobo25 Umknęła Ci treść artykułu:
"Potem nadszedł czas na przedłużenie kontraktu z Leo Messim, które NIE ZOSTAŁO JESZCZE domknięte, lecz osiągnięto porozumienie na następne pięć lat. Teraz zaczyna się kolejna, trudniejsza i dłuższa faza obniżek pensji."

1

@Wiktoria13 Czytanie ze zrozumieniem się kłania!!! On nie powiedział, że Messi jest najlepszy na świecie, a JEDNYM Z najlepszych na świecie! Równie dobrze o Ronaldo też tak może myśleć!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

"Barcelona sprowadza jedynie takich piłkarzy, do których jest w 100% przekonana."
Przykłady Douglasa, czy Pjanicia o tym świadczą :D Oby Yusuf Demir wykorzystał szansę w drugiej ekipie i skorzystał z szansy bycia w Barcelonie :)

4

@SuperPatsonFCB Nie wziąłeś pod uwagę jednego, kluczowego wątku! W jedną stronę kibic Barcy miałby 100km na mecz do Girony i godzinę autem w jedną stronę! Uważasz, że frekwencja byłaby duża? Na meczach ligowych w weekendy może i by ludzie tak jechali, lecz co z meczami w LM w środku tygodnia? Nie sądzę, by socios jeździliby co 3 dni do Girony oglądać mecze z trybun (chyba, że miejscowi kibice). Poza tym Liga musiałaby dostosować grafik spotkań drugoligowej Girony do pierwszego zespołu Barcy, a patrząc na Tebasa mógłby nie pojść Barcie na rękę ws. terminarzu spotkań. Trzeba brać pod uwagę stan murawy. Jeśli np. Girona grałaby swój mecz w sobotę, a Barca dzień później to, czy zapewniłoby to odpowiednie utrzymanie murawy (komfort grania) i bezpieczeństwo poprzez organizację imprezy masowej w tak szybkim czasie? W tym jest jakiś pomysł, lecz za dużo w tym pytań!

0

@korolocik Nie jestem przekonany co do podpisywania tak długich umów z doświadczonymi piłkarzami. Wskaż mi gracza Barcy z pola, który prezentował dobrą formę mając ok. 40 lat? W klubie następuje wymiana pokoleniowa i nie wiadomo jak na doświadczonych grajków wpłynie fakt bycia rezerwowymi. Nie twierdzę, że są słabi, lecz jak w każdym klubie trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść! Poza tym to spekulacje, tak jak z tym, że mogą przenieść się do USA.

0

@korolocik Minus taki, że wiek doświadczonych piłkarzy będzie duży w momencie obowiązującego kontraktu! "W momencie wygaśnięcia obecnej umowy Piqué będzie miał 37 lat, a jeśli jeszcze przedłuży kontrakt, to może on obowiązywać nawet do 40 roku życia obrońcy." Pod względem ratowania finansów taki pomysł jest logiczny i zrozumiały, ale czy pod względem sportowym skorzysta na tym klub?

1

@DaPidejpi Jestem za, a nawet przeciw!

0

@maroon Schick?

0

@miglanc Eto'o w sezonie 14/15!


3

@ptrx Sergio Ramos!!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@patry295 Chiesa!

3

@Deeespacito Jeremy Mathieu!

0

Na temat Copa America zostało powiedziane już wiele, lecz oglądając ten filmik trochę się wzruszyłem patrząc na to, ile bólu i cierpienia musiał znieść najlepszy piłkarz Świata, by zdobyć reprezentacyjne trofeum!

0

@kamilop Jose Pinto!

2

Rywal Śląska - Paide Linnameeskond ma przydomek Eesti Barcelona (Estońska Barcelona)!

3

@DonAndresFCB Drugiego Liverpoolu mogę nie przeżyć!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?