Tridente2015
Dołączył/a: czerwiec 2015
6 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LukaszUH Tylko z jednym się nie zgodzę - "Angole wszystkie mecze u siebie".
0
@FC1899Barca Na Anfield by się przydał, a tak to nie wytrzymał presji.
3
Braithwaite jak pies spuszczony ze smyczy, brawo za walkę!
0
Najlepszy strzelec na EURO znów dał o sobie znać!
0
@barcowy1899 Zdążyłem się przyzwyczaić przez te kilka meczów.
1
Człowiek słyszy Bradwejt i od razu mecz jakoś milej się ogląda :)
0
Fajnie byłoby, by duński Nazario ustrzelił dziś hat tricka!
1
@Janiama 0:0 i w karnych 4:5 dla Danii!
6
Ładna asysta Messiego do Lautaro Martineza :)
0
@BarcaInfo Ta piłka do Olmo...palce lizać!!!
1
@cchesterr43 Ładnie powstrzymał Insigne!
0
Oyarzabal strzelił Panu Bogu w okno!
0
Busi - hiszpańska skała!!!
0
@Encore Jakby mu wyszło takie zagranie jak Xaviego w El Clasico w słynnej manicie w 2010r. to byłaby magia!
1
@Crakitic Ten i wiele innych ciekawostek o FC Barcelonie jest zawarte w książce pt. "Barca - życie, pasja, ludzie".
1
@CuttingHead https://www.fcbarca.com/100617-antoine-griezmann-i-ousmane-dembele-oskarzeni-o-rasizm.html
0
@PlsNotAtletico Zapewne zaproszą byłego angielskiego ministra zdrowia z kochanką. On i UEFA są "wzorem" do naśladowania :D
15
U Bielsy ma szansę się rozwinąć, powodzenia!
7
Z tym finansowym dopingiem zgadzam się z Tebasem.
0
@geass I inne łeło łeło!
1
@AmigoBlancos Szpaku oszczędza głos!
1
@Matej Sprawdź!
0
@l0Messini Jakkolwiek Saviola nie zapomniał o tym, co wyraźnie to jest opisane w wywiadzie z Nim.
0
@l0Messini To po co piszesz, że Messi zapomniał, że jest zawodnikiem Barcy? Otóż jakbyś poczytał, to zobaczyłbys, że to zdanie jest błędne. Irytujące jest pisanie o czymś, o czym się nie wie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tristan87 Bounou jest tam podstawowym bramkarzem.
0
@l0Messini Przeczytaj wywiad, a nie tylko tytuł artykułu!
0
@IronSanHybrid Czerwone porzeczki mniam!
0
@Encore Ja bym tu widział Spinazzolę!
1
@333tricampeones333 Będą mogli Go za tyle kupić, a nie że idzie tam za taką kwotę.