0

@LukaszUH Tylko z jednym się nie zgodzę - "Angole wszystkie mecze u siebie".

0

@FC1899Barca Na Anfield by się przydał, a tak to nie wytrzymał presji.

3

Braithwaite jak pies spuszczony ze smyczy, brawo za walkę!

0

Najlepszy strzelec na EURO znów dał o sobie znać!

0

@barcowy1899 Zdążyłem się przyzwyczaić przez te kilka meczów.

1

Człowiek słyszy Bradwejt i od razu mecz jakoś milej się ogląda :)

0

Fajnie byłoby, by duński Nazario ustrzelił dziś hat tricka!

1

@Janiama 0:0 i w karnych 4:5 dla Danii!

6

Ładna asysta Messiego do Lautaro Martineza :)

0

@BarcaInfo Ta piłka do Olmo...palce lizać!!!

1

@cchesterr43 Ładnie powstrzymał Insigne!

0

Oyarzabal strzelił Panu Bogu w okno!

0

Busi - hiszpańska skała!!!

0

@Encore Jakby mu wyszło takie zagranie jak Xaviego w El Clasico w słynnej manicie w 2010r. to byłaby magia!

1

@Crakitic Ten i wiele innych ciekawostek o FC Barcelonie jest zawarte w książce pt. "Barca - życie, pasja, ludzie".

0

@PlsNotAtletico Zapewne zaproszą byłego angielskiego ministra zdrowia z kochanką. On i UEFA są "wzorem" do naśladowania :D

15

U Bielsy ma szansę się rozwinąć, powodzenia!

7

Z tym finansowym dopingiem zgadzam się z Tebasem.

0

@geass I inne łeło łeło!

1

@AmigoBlancos Szpaku oszczędza głos!

1

@Matej Sprawdź!

0

@l0Messini Jakkolwiek Saviola nie zapomniał o tym, co wyraźnie to jest opisane w wywiadzie z Nim.

0

@l0Messini To po co piszesz, że Messi zapomniał, że jest zawodnikiem Barcy? Otóż jakbyś poczytał, to zobaczyłbys, że to zdanie jest błędne. Irytujące jest pisanie o czymś, o czym się nie wie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tristan87 Bounou jest tam podstawowym bramkarzem.

0

@l0Messini Przeczytaj wywiad, a nie tylko tytuł artykułu!

0

@IronSanHybrid Czerwone porzeczki mniam!

0

@Encore Ja bym tu widział Spinazzolę!

1

@333tricampeones333 Będą mogli Go za tyle kupić, a nie że idzie tam za taką kwotę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?