Tridente2015
Dołączył/a: czerwiec 2015
6 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@FCBKasza Coś na bieżąco nie jesteś kolego!
0
@AFA90 Wyszło tak jakbyś zapytał o drogę. Jeden powie idź w lewo, a drugi, że w prawo. Wystarczy się trochę pofatygować i samemu sobie to sprawdzić! :)
0
Witamy w klubie holenderskiego lwa :)
0
@Rewolucja123 Taktyka taktyką, ale jak wypruwasz żyły i wkładasz serducho w grę to można wiele zdziałać. Po części masz rację, ale bez odpowiedniego mentalu, taktyka może nie pomóc, i w drugą stronę to samo. Ktoś taki z charakterem, również pracuje nad taktyką.
7
"Mbappe znakomicie zachował się z przodu, wycofał do Griezmanna, a ten pewnym strzałem pokonał Gulacsiego."
Mbappe podał w pole karne, ale to piłkarz Węgier nieświadomie wystawił piłkę graczowi Barcelony!
0
Przydałby się polskiej kadrze taki charakter Simeone, by zmotywować reprezentację do wykonania niemożliwego. Jak słyszę Sousę z konferencji to mam bardzo mieszane uczucia.
1
@Janiama Portugalia 1:1 Niemcy
2
"Niech ktoś powie, że piłka nie jest fascynująca"!!!! Idealny komentarz do tego co się dzieje w Budapeszcie!!!
1
3:0 dla Hiszpanii Dani Olmo!
0
@kuz Jeszcze mu ręcznik depcze :D
7
"Firpo na razie nie chce przenosić się do Primera División." Raczej nie chce przenieść się do Premier League, skoro dwa angielskie kluby byłyby skłonne Go kupić.
1
A wczoraj w programie Eurowieczór na TVP kobieta powiedziała, że Pedri wzoruje się na...Gerardzie Pique :D
0
@TylkoBarca7273 Mamy zaraz kalendarzowe lato przecież!
0
@krzywy A Turcja?
0
@Janiama Mój typ remisik 1:1 :)
0
@Uukasz_93 Pominąłeś Walię ze Szwajcarią!
0
@VegetaPolska Ale Hiszpanie mają więcej piłkarskich argumentów. Polacy niestety w meczach o wszystko wiele razy zawodzili i wolę się nie nastawiać choćby na remis.
1
@Objectivo Nom, choć czuję, że będzie większe lanie, bo Hiszpanie są podrażnieni po meczu ze Szwecją.
3
Jest i Koeman :)
1
Romeo Lukaku! :D
0
@ShinobiQWE Z trzeciego miejsca większość drużyn wyjdzie z grupy, więc Dania ma szansę.
0
@kamiVeB Mnie też, a zwłaszcza za ten wczorajszy WIELBŁĄD - "oczekuję fajerwerek"!
1
@Janiama 3:0 dla Belgii!
1
@AlwaysBlaugrana Włochy ładnie, ale przypomina mi się gra Holendrów na EURO 2008 i wygrana "grupa śmierci" z Francją, Włochami i Rumunią, a potem był klops z Rosją. Oby ich nie zgubiła zbytnia pewność siebie.
2
"Oczekuję fajerwerek" no nieee :///
1
@Janiama Też 2:0 dla Włochów :)
1
@Nazio87 Wózkiem golfowym :)
0
@kosiarz92 A jakby miała jeszcze Hummelsa to miałaby dwa!
1
@Bocheno1 Będzie "Moda na sukces"!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika