5

@FCBKasza Coś na bieżąco nie jesteś kolego!

0

@AFA90 Wyszło tak jakbyś zapytał o drogę. Jeden powie idź w lewo, a drugi, że w prawo. Wystarczy się trochę pofatygować i samemu sobie to sprawdzić! :)

0

Witamy w klubie holenderskiego lwa :)

0

@Rewolucja123 Taktyka taktyką, ale jak wypruwasz żyły i wkładasz serducho w grę to można wiele zdziałać. Po części masz rację, ale bez odpowiedniego mentalu, taktyka może nie pomóc, i w drugą stronę to samo. Ktoś taki z charakterem, również pracuje nad taktyką.

7

"Mbappe znakomicie zachował się z przodu, wycofał do Griezmanna, a ten pewnym strzałem pokonał Gulacsiego."
Mbappe podał w pole karne, ale to piłkarz Węgier nieświadomie wystawił piłkę graczowi Barcelony!

0

Przydałby się polskiej kadrze taki charakter Simeone, by zmotywować reprezentację do wykonania niemożliwego. Jak słyszę Sousę z konferencji to mam bardzo mieszane uczucia.

1

@Janiama Portugalia 1:1 Niemcy

2

"Niech ktoś powie, że piłka nie jest fascynująca"!!!! Idealny komentarz do tego co się dzieje w Budapeszcie!!!

1

3:0 dla Hiszpanii Dani Olmo!

0

@kuz Jeszcze mu ręcznik depcze :D

7

"Firpo na razie nie chce przenosić się do Primera División." Raczej nie chce przenieść się do Premier League, skoro dwa angielskie kluby byłyby skłonne Go kupić.

1

A wczoraj w programie Eurowieczór na TVP kobieta powiedziała, że Pedri wzoruje się na...Gerardzie Pique :D

0

@TylkoBarca7273 Mamy zaraz kalendarzowe lato przecież!

0

@krzywy A Turcja?

0

@Janiama Mój typ remisik 1:1 :)

0

@Uukasz_93 Pominąłeś Walię ze Szwajcarią!

0

@VegetaPolska Ale Hiszpanie mają więcej piłkarskich argumentów. Polacy niestety w meczach o wszystko wiele razy zawodzili i wolę się nie nastawiać choćby na remis.

1

@Objectivo Nom, choć czuję, że będzie większe lanie, bo Hiszpanie są podrażnieni po meczu ze Szwecją.

3

Jest i Koeman :)

1

Romeo Lukaku! :D

0

@ShinobiQWE Z trzeciego miejsca większość drużyn wyjdzie z grupy, więc Dania ma szansę.

0

@kamiVeB Mnie też, a zwłaszcza za ten wczorajszy WIELBŁĄD - "oczekuję fajerwerek"!

1

@Janiama 3:0 dla Belgii!

1

@AlwaysBlaugrana Włochy ładnie, ale przypomina mi się gra Holendrów na EURO 2008 i wygrana "grupa śmierci" z Francją, Włochami i Rumunią, a potem był klops z Rosją. Oby ich nie zgubiła zbytnia pewność siebie.

2

"Oczekuję fajerwerek" no nieee :///

1

@Janiama Też 2:0 dla Włochów :)

1

@Nazio87 Wózkiem golfowym :)

0

@kosiarz92 A jakby miała jeszcze Hummelsa to miałaby dwa!

1

@Bocheno1 Będzie "Moda na sukces"!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?