0

@tristan87 Już to widzę jak nasi środkowi obrońcy będą kryć Giroud przy dośrodkowaniach na głowę (bez Pique).

1

@Pawelsky Największa szansa to wylosowanie angielskiego zespołu (Man. City, Liverpool, Chelsea).

0

@pele1282 Pamiętam ten mecz z Bilbao na starym San Mames z sezonu 10/11 wygranym przez Barcę 1:3 :)

0

Hiszpania ze Szwecją gra i na EURO i w el. do MŚ...no cóż, że ze Szwecją. Co do Polski to na 19 pojedynków z Anglikami wygraliśmy tylko raz. Cóż jak zagramy w barażach to będzie dobrze.

0

@cules100pro Real potrafi w tym sezonie wygrać z silnymi drużynami (Inter, Barca), by przegrać z tymi teoretycznie słabszymi (Szachtar, Alaves). Akurat nie zdziwiłbym się, gdyby Real większość z tych pojedynków wygrał, choć oczywiście cieszyłoby mnie to gdyby stracili z tymi drużynami punkty :)

3

Po przeczytaniu tego tekstu przypomina mi się transfer Keirrisona (król strzelców brazylijskiej Serie A w 2008r.) i Henrique (były reprezentant Kraju Kawy). Jednak tamte ruchy transferowe były za kadencji Laporty.
https://www.fcbarca.com/27887-keirrison-zawsze-bylem-fanem-barcy,dyskusja-582964.html

0

Braithwaite miał za łatwą sytuację. On to lubi z kolana walnąć :)

1

"Świetny" ten Varane. Stanął jak do muru z wolnego :)

1

Gra Realu wygląda jak Zidane w czapce.

1

@Hanok Duńczyk ponadto zanotował także asystę :)

0

@catalanian09 Pierw musiałby nauczyć się j.polskiego.

3

@BarcaInfo I to kolanem :)

0

@Stoiczkow Dobra nie spinaj pośladów...droczyłem się :P

0

@Stoiczkow Napisałeś, że się mylę w ilości zaległych meczy to piszę, że ma jeden ZALEGŁY, więc się nie mylę!

0

@Stoiczkow Slowo klucz - ZALEGŁE!!! Real zaczynał ligę od drugiej kolejki, a Barca od trzeciej!!! To ile ZALEGŁYCH meczów? Taka zagadka :)

0

@Borneo Ogólnie dwa zaległe, a Real jeden, więc od klubu ze stolicy Hiszpanii jest jeden rozegrany mecz mniej.

0

@Stoiczkow Tylko, że Barca ma jeden mecz mniej rozegrany od Realu!

1

@SonBarcaGoku Ja zapamiętałem łysego, wysokiego Jana Kollera w obronie. To był taran!

37

Barca ma więcej punktów po czterech meczach Ligi Mistrzów, niż po ośmiu w La Liga.

0

Trinsao :D :D :D

0

I gdzie tu logika? Jednym przekłada się mecze (w koszykówce), a drudzy muszą grać w osłabieniu (Atletico).

7

Gada o rewanżu na Olimpico i Anfield, i że decydujące gole padły po rożnych. Jednak należy wspomnieć, że wygrana Barcy z Liverpoolem na Camp Nou (3:0) to było zbyt wysokie lanie zespołu The Reds w Barcelonie. Liverpool grał wtedy wg mnie bardzo dobrze, Barca nie kontrolowała poczynań m.in. Salaha, czy Mane (ten pierwszy uderzył nawet w słupek). Barca nie za bardzo radziła sobie z pressingiem Liverpoolu i często notowała straty na własnej połowie. Gole nr 2 i 3 zostały zdobyte dzięki indywidualnościom i geniuszu jakim jest Messi. Uważam, że zespół Kloppa został bardzo mocno podrażniony porażką 3:0 w pierwszym meczu, mimo iż grali dobry mecz. W rewanżu ambicja i wola walki przyniosła efekt.

0

Może zarzucił focha na wszystkich?

9

"Miałem świetny debiut przeciwko Sevilli, grałem dobrze w tym meczu. Inaczej było z Realem, ale dopiero wchodzę do drużyny." Miałem wrażenie, że Dest zagrał swój najlepszy dotąd mecz w barwach Barcy z Realem.

3

https://www.fcbarca.com/97273-ciekawostki-i-statystyki-po-meczu-z-betisem.html
W jednym z newsów piszecie, że Dembele strzelił 11 goli lewą nogą i 11 prawą. A w tym, że 12 lewą i 10 prawą. Co jest prawdą?

0

@Artsssfc Oby karma nie wróciła, bo obrońcy Barcy wcale nie lepsi... niestety :/

0

@Piotr,1985 I jeszcze Barca ma jeden mecz mniej rozegrany od Realu.

52

Czasem trzeba zrobić krok w tył, by potem móc zrobić dwa do przodu! Fati jest bardzo młody, wyzdrowieje i znów będzie prezentował bardzo dobry poziom! Zdrówka!

2

@tomekjd Wydaje mi się, że to z powodu śmierci asystenta Cruyff'a, gdy ten był trenerem Barcy. A przed rozpoczęciem meczu odbyła się minuta ciszy.
https://www.fcbarca.com/97191-osoby-zwiazane-z-barcelona-wspominaja-tonny-ego-bruinsa-slota,sortuj-najlepsze.html

1

Jak myślicie, czy Koeman poprawi poprawi coś w grze obronnej Barcy? W meczu z Betisem Barca przeszła do systemu 4-4-2 i takie ustawienie na razie przynosi mizerne skutki. Alba (brak konkurencji na lewej stronie) i Roberto nie nadążają na bokach za skrzydłowymi drużyny przeciwnej i myślę, że na silniejszego rywala sprawdzałby się Dest na pozycji prawego obrońcy, który pokazał znacznie wyższy poziom w grze defensywnej (przykład El Clasico). Czy myślicie, że ten chłopak (mimo znacznie mniejszego doświadczenia) od Sergi Roberto da radę bronić przeciwko mocnym rywalom w fazie pucharowej Champions League?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?