1

@Tomek54321 I ciekawe skąd weźmie fundusze? Czyżby kolejny kredyt i co za tym idzie większe zadłużenie klubu?

0

@itmustbejoke Bez publiczności to już nie ma znaczenia granie u siebie, czy na wyjeździe. To jak granie na neutralnym gruncie.

0

@Gypsy92 Odpowiadał na pytania, które mu dziennikarz zadał. Bardziej miałbym tu zarzuty do Jordiego Evole pod kątem właśnie zadawanych pytań i to w jaki sposób mówił o tym wywiadzie. Podsycił atmosferę i mu się to udało. Także uważam, że z tego szumu jest "z dużej chmury, mały deszcz". Jednak dalej twierdzę, że komentarz "Messi jest zamknięty w sobie, skoro obejrzał całą świnkę Peppę" był zwyczajnie krzywy.
https://www.fcbarca.com/97919-jordi-evole-messi-powiedzial-mi-w-jaki-sposob-chce-zakonczyc-kariere-i-to-mnie-zaskoczylo.html

0

Komentarz typu, że "Messi jest zamknięty w sobie, skoro obejrzał całą świnkę Peppę" jest cyniczny i nie na miejscu! Gość tego odcinka musi przeczytać wywiad z Messim jeszcze raz, bo skoro ta odpowiedź uderzyła Piotra Baleję to brak słów! Co ma odpowiedzieć Argentyńczyk jak zadano mu pytanie: "Oglądasz z dziećmi kreskówki?" Jedni z dziećmi oglądają Reksia, inni Smerfy, a jeszcze inni jak Leo z synami oglądają Peppę! Uważam, że ten tekst jest zwyczajnie krzywy! Mało profesjonalna odpowiedź.

0

@viscajasiek Jedna z bramek dla Arsenalu przypomina mi gol Alvesa z sezonu 09/10 przeciwko Realowi Valladolid.


0

Także życzę wszyskim cules, redakcji i odwiedzających FCBarca Wesołych Świąt!!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Boli Was wielki Busquets? :D

8

Podanie Alby podobna do tej, w której to Suarez strzelił gola w meczu z Liverpoolem na Camp Nou.

3

@Fawrf @VamosRakieta Rakieta myślami jeszcze na gali Złotej Piłki FCBarca, stąd ta nieuwaga z opaską :)

1

@Bozek24 Wątpię! Villarreal ma świetnego strzelca Gerarda Moreno i niezłą kadrę, choć tutaj typuję remisik, ponieważ mecz odbywa się na Sam Mames, dlatego tu opatruję, że Lwy mogą ugrać punkcik.

0

@lucca87 Być może pomoże, a być może nie pomoże?

1

@Brashearr Taka ilość strat mnie nie dziwi jeśli często musi grać jak prawoskrzydłowy pomocnik! Jakby Fati nie miałby kontuzji to Alba byłby odciążony, no ale jak Koeman wystawia do tej roli nominalnego środkowego napastnika - Braithwaite'a to wcale nie dziwią mnie takie statystyki biegacza od jednej bramki do drugiej. Dani Alves z prawej strony boiska także notował wiele strat (zwłaszcza po tych słynnych dośrodkowaniach, o których kiedyś mówiło się głośno).

1

@sheyba Także nie rozumiem tej sytuacji z "kryciem" Diakhaby'ego przez niższego Griezmanna! Zwłaszcza, że wiadomo było przed meczem, że Valencia będzie upatrywać swoich szans w stałych fragmentach gry!

1

@wojtek_debiec4 Za faul na Albie winowajca dostał żółtą kartkę, więc nie pisz, że nic (choć to najniższy wymiar kary dla faulującego).

0

@BarcaSupporter Zakładam, że Koeman chce dać odpocząć trochę swojemu rodakowi. Choć de Jong ostatnio spisuje się wyśmienicie, to jednak przy takim natłoku meczów łatwo o kontuzje i przeciążenie.

0

@BarcaInfo Ładny strzał (nawiązujący do dzisiejszego rywala Barcy), ale mi najbardziej zapadł w pamięci gol przeciwko Atletico :)


0

@FilipeX 3:1 dla Barcy :)

2

Koeman niczym Voldemort cieszący się, że Potter nie żyje :D

7

Zgadzam się z nim, choć forma PSG też pozostawia wiele do życzenia.

0

Brawo za poświęcenie! Zdrówka!

2

@DonMatteo901 Takie "zagranie" czasami w fifie mi się zdarzało :D

1

Łatwo nie będzie, gramy z finalistą tamtej edycji. Jeden z trudniejszych rywali :/ Jakby Barca była pierwsza to grałaby z FC Porto.

3

@BarcaSupporter Zależy od tego, czy wyleczy uraz po wczorajszej kontuzji.

1

Levante zajmuje 18. miejsce!

0

@barcelonaLM Do lutego wiele może się zmienić.

0

@HERORICH2 Tą wypowiedzią bardziej chciał nawiązać do straty punktów przez lidera La Ligi. 12 pkt przewagi (mając tyle samo rozegranych meczów co Barca) to sporo, więc nie dziwi mnie fakt, że Koeman chce porażki Los Colchoneros.

1

Borussia i Barca to obecnie podobny poziom wg mnie.

1

Vallejo i Valencia remisuje.

3

Okładka AS bardzo fajna :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?