Tridente2015
Dołączył/a: czerwiec 2015
6 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Prezes_sycylijczyk I cola do wygrania :D
0
@BarcaInfo Ten w czapce to złodziej z Kevina?
1
Fajerwerki wokół stadionu El Sadar.
0
@budel17 Mecz nieciekawy, ale stan murawy na El Sadar też nie lepszy.
0
@jedrek7000 Barca ma tylko jeden mecz zaległy - z Elche (1. kolejka).
2
@JarekS Dziś Umtiti zagrał dobry mecz i oby grał tak dalej!
1
Ach ale byłaby bramka Alby
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@tomekjd Jak Miałczyński
5
Busquets gra całkiem solidne zawody!
0
Soldado "asysta" :)
0
Kurcze, oby Araujo nic poważnego nie było.
0
@Keson Po zmianie trenera zaczęli grać świetnie. Teraz zaczynają znów mają spadek formy po porażce w Pucharze Króla i teraz to 0:4 z Villarralem. Jednak wciąż Celta zajmuje 8. miejsce i myślę, że tą lokatę braliby w ciemno na koniec sezonu, patrząc na to, że przez ostatnie lata musieli do końca walczyć o utrzymanie.
6
Fajny wywiad!!! Bardzo zdziwiła mnie wypowiedź, w której Damian Kądzior mówi, że Eibar musi trenować na małym orliku, bo ich ośrodek treningowy spowodowany ulewami nie nadaje się do użytku (wiedząc, że w tamtym regionie często pada)! Zaciekawiła mnie też wypowiedź o stadionie i tym słynnym bloku koło Ipurua. Eibar to chyba jedyny stadion w Primera Division, w którym jest doping kibiców i jest słyszany przez piłkarzy.
0
@AdeQ Ja go kojarzę jak grał w barwach Herculesa Alicante w 2010r. i zdobył Camp Nou. Jego drużyna wygrała 0:2 po dwóch golach Nelsona Valdeza.
2
Nie ma się z czego cieszyć jak klub zachęcił ludzi w większości złymi wydarzeniami :/
3
Sobotni rywal Barcy (Granada) przegrała tylko jeden mecz u siebie w tym sezonie (z Realem Valladolid 1:3). Zanotowała tylko dwa remisy (Levante i Huesca) i pięć razy wygrała. Jest to niewygodny rywal dla gości.
0
@Vhaeraun Zdziwiłbys się ilu ludzi gra, poza tym ja lubię stare sprzęty :)
0
Pytanie, ktoś wygrał pierwszą ligę w FUT18 na PS3? Bo za wygranie jej są monety i złota karta. Ktos podzieliłby się info jakich piłkarzy wygrał?
0
Pedri to przekozak!!!
0
@twojstary96 A może zagra i strzeli gola jak w sezonie 10/11 na starym San Mames?
0
@4drian0 Ba nawet strzelić gola się nie udało!
2
@mekston W tym sezonie są same przełamania, ale na korzyść rywali Barcy :/
0
@FCBMati10 Tak, bo wg mnie była to groźna sytuacja, która zaskoczyła obronę Barcy. Stale fragmenty są bolączką ekipy Koemana i była to niebezpieczna sytuacja.
0
@FCBMati10 Mieli okazje, więc pytanie czy Ty oglądałeś ten mecz skoro nie pamiętasz choćby groźną sytuację Huesci po rzucie różnym i obronie Ter Stegena. Bramkarz po raz kolejny ratuje nam skórę w tym meczu, bo Barca nie potrafi "zabić" meczu.
1
@Misiek1999 Czas pokaże, liczę na to, że nowy prezydent po rozmowie z piłkarzami, a zwłaszcza z Messim wzniesie takiego ducha walki i to, że warto gryźć trawę za ten klub. Bo na razie jest to wszystko statyczne, mozolne i przewidywalne. Myślę, że jak Barca wyciśnie w tym sezonie 3. miejsce w lidze to będzie to przyzwoita lokata. W dłuższej perspektywie liczę, że Messi zostanie, młodzi bardziej się zgrają i Barca powoli zacznie siać postrach i będzie mogła bić się o tytuły.
1
@dv_7 Akurat Huesca ma dużo remisów, i potrafili urwać punkty obecnemu liderowi ligi - Atletico, a jest to wyczyn!
1
@Misiek1999 Bez porównania tamten sezon z tym. W sezonie 14/15 Barca po 16 meczach miała 12 zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki z bilansem bramkowym 41:7, zajmując 2.miejsce w tabeli z dorobkiem 38 pkt (o jeden mniej od Realu Madryt). Wystarczy popatrzeć na obecną formę Barcy, by niestety wyrzucić do kosza te porównania.
0
A ja jestem zachowawczy wobec tego typu zdań pisanych przez prasę, a zwłaszcza przez Mundo Deportivo, bo w sumie nie wiem, czy to jest prawda, czy kłamstwo.
1
@Tomek54321 I ciekawe skąd weźmie fundusze? Czyżby kolejny kredyt i co za tym idzie większe zadłużenie klubu?